Jump to content

[Điskuse] Tetování


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Tetování, věc která se lidí, ale i hnusí. Jaký je Váš názor? Líbí se Vám tetování? Chcete si nějaké udělat? Zahajuji diskusi o tetování. :) Piště vše co Vás napadne, Vaše názory, kritiku. Prostě vše co Vás napadne. Podmínkou je, aby to bylo bez hádek, narážek atd. Však to znáte. :)


 

Já osobně si tetování chci nechat udělat. :) Zatim sice nevim jaký, ale rozhodně chci na rameno nebo na předloktí. Časem možná i na záda něco většího. Podle mě je tetování, něco jako vyjádření člověka jakej je. :) Osobně se mi líbí barevný tetování, ale černý má taky něco do sebe. :)

Link to comment
Share on other sites

Me se tetovani tez libi.... Chtel jsem si nechat vytetovat pres pulku obliceje cerny ohen :d ale nejak jsem se na to vykaslal :d ale urcite si nekdy necham vytetovat treba jmeno pritelkyne nebo tak ^^

Link to comment
Share on other sites

ale urcite si nekdy necham vytetovat treba jmeno pritelkyne nebo tak ^^

Budes pak hodne utracet za odstraneni laserem :d :D nebo budes mit dlouhej seznam jmen a myslim ze se to budoucim holkam libit nebude :d

Link to comment
Share on other sites

ale urcite si nekdy necham vytetovat treba jmeno pritelkyne nebo tak ^^

Budes pak hodne utracet za odstraneni laserem :d :D nebo budes mit dlouhej seznam jmen a myslim ze se to budoucim holkam libit nebude :d

 

no prave ^^ protoze kdyz zradi jedna tak pak uz dalsi nechcu ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Možno ak už tetovanie tak provokatívne :d, nemám rád povrchných ludí a tým že budem mať provokatívne tetovanie sa sami ukážu...

 

Tetování nemá provokovat či evokovat emoci.. Má graficky vyjádřit povahu, osobnost a charakter člověka, jenž ho na sobě nosí

Link to comment
Share on other sites

Možno ak už tetovanie tak provokatívne :d, nemám rád povrchných ludí a tým že budem mať provokatívne tetovanie sa sami ukážu...

 

Tetování nemá provokovat či evokovat emoci.. Má graficky vyjádřit povahu, osobnost a charakter člověka, jenž ho na sobě nosí

 

to by si mohol povedať ľuďom čo sa zrazu zobudia s tetovaním xD

Link to comment
Share on other sites

Ja viem ze je to v sekcii vsetko mozne ale tieto diskusie typu "co se vam libi", "co ste dneska zrali na obed" atd. su uz maximalne trapne a nevidim v nich ziadnu perspektivu, maximalne stratu casu jak svojho tak dalsich 1500 citatelov co sem udajne chodi kazdy den.

Ale to je len moj subjektivny nazor na toto forum.

Link to comment
Share on other sites

rad bych dal hlas do ankety ale nemuzu. neni tam hlas "Uz mam tetovani a sem s nim spokojeny"

 

viz fotka moji ruky ihned po zakroku

 

162741_127490273984152_6254109_n.jpg

 

ČiČi... :d,pěkný...Nevím,mě nějak tetování nebere :d spíš nevím,jak si mám vybrat nebo co si mám vybrat :d,abych pak nevolal to je škaredé :d

Link to comment
Share on other sites

Môj názor k tetovaniam je že sú pekné mne sa tetovania páčia keď budem mať 18 čo bude o pár rokov si dám spraviť tetovanie :) asi na celé ruky chrbát a hrudník proste celé telo od hlavy až k pasu :) na chrbát nejakého anjela na ruky oheň a na hruď a brucho tiež nejaký oheň v skratke stručne a jasne tetovania sa mi velmi páčia :)

Link to comment
Share on other sites

Tetovania sa mi nepacia.

 

Zaujima ma jedna vec. Ked mate tetovanie a stane sa vam uraz, pri kt. si viac poskriabete kozu, alebo nejak strhnete, tetovanie vam ostane alebo zmizne?

Když si strhneš kůži tak se ti logicky strhne i to tetování ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Mne osobne sa tetovanie páči, aj keď sám by som si ho neurobil. Aj keď tetovanie má svoje hranice. Páčia sa mi tetovania len normálne a nie také že má niekto potetovanú ruku.

 

Tetovanie som mal len zo žuvačiek a tak.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

chtěl bych, ale ne jako Frodo celou ruku :d vemte si lidi, za 50 let budete mít potetovanou ruku a bude to vypadat hrozně ;)

Link to comment
Share on other sites

Tetovania sa mi nepacia.

 

Zaujima ma jedna vec. Ked mate tetovanie a stane sa vam uraz, pri kt. si viac poskriabete kozu, alebo nejak strhnete, tetovanie vam ostane alebo zmizne?

Když si strhneš kůži tak se ti logicky strhne i to tetování ne? :)

 

Lenze ta farba ti moze zajst aj hlbsie do koze a ja som teraz nemyslel, ze si otrhnes kozu 0,5mm hrubu.

Link to comment
Share on other sites

já chci tetování zezadu na krk ty šipky co měl ve filmu LOCKOUT hlavní hrdina

a později možná lebku s havranem z filmu EXPENDABLES

 

Tetovania sa mi nepacia.

 

Zaujima ma jedna vec. Ked mate tetovanie a stane sa vam uraz, pri kt. si viac poskriabete kozu, alebo nejak strhnete, tetovanie vam ostane alebo zmizne?

Když si strhneš kůži tak se ti logicky strhne i to tetování ne? :)

 

Lenze ta farba ti moze zajst aj hlbsie do koze a ja som teraz nemyslel, ze si otrhnes kozu 0,5mm hrubu.

 

Podle mě pokud se neodřeš až do masa tak ti to zůstane :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...