Jump to content

Ako vznikol váš nick ?


ElKebab

Recommended Posts

Ahoj, chcel by som vedieť ako vznikól váš nick :)

Vznik môjho nicku: Vymisleli ho moji kamoši hovoria mi kebab pretože stále chodím k nám do dediny na kebab :d a čo vy ? ako ste dostali váš nick ? :)

Link to comment
Share on other sites

podobne tema už tu bylo :d původně jsem měl carl=cj

z gta san andreas carl johnson sem vytahl carl= a dal jsem toho zkratku cj a potom rhs to bylo kvůli někomu tak jsme si dal rhs z gymplu a už mi to zůstalo :d

Link to comment
Share on other sites

Davidekpc - Asi tak od 9 let, prostě jsem byl malej Davídek a měl jsem rád počítače :d Proto pc.

David - Asi všem jasné.

Frodo - Můj oblíbenec z Pána Prstenů.

 

Neuměl jsem si nikdy vytvořit originální přezdívku :/

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem přišel ke své přezdívce?

Jak jsem přišel k této zajímavé přezdívce? Na to je podstatě jednoduchá odpověď. Když jsem si chtěl v roce 2005 založit ICQ, musel jsem součastně s tím napsat i nějakou přezdívku. Přemýšlel jsem tedy, jakou použít. V tom roce jsem měl velice oblíbenou hru Ignition (hra s angličákama z pohledu ze zhora). Tak jsem si řekl, že to přesně bude moje přezdívka. Jenže při opisování jména hry jsem udělal hrubku, a místo Ignition jsem napsal Ingnition. Tedy o jedno N navíc. Tím vznikla moje přezdívka, která mi od té doby zůstala.

 

Více na: www.letajicimoucha.cz

Link to comment
Share on other sites

Vymýšlel jsem si krátkej zapamatovatelnej nick původně to bylo Ewe ale zjištění několika informací v knihák pana Dana Browna se mi zalíbily různé přesmičky a anagramy tak jsem si vymýšlel nick který by se četl ze zadu stejně jako ze předu tak jsem přidal další 'w' a tehdy se zrodil Ewwe pán a mistr a lidé semu začali klanět a tak dále a tak dále ...

:d Ano pane :d

 

No tak kámoši mi říkali Majkl , protože sem měl/mám hodně rád Knight Ridera ten seriál myslím :d

Taky mně bavil Knight Rider :d sem se nehnul od bedny :d

 

Mubby, no tak skladal jsem ruzne pismenka,komolil a tak.

Nejdriv "Mu" no moc kratky tak jsem pridal b vzniklo "Mub" mub,ctoje? pridal jsem I "Mubi" lool o mekke i se tam nehodi :d , zmenil na y, "Muby" ,je to dobre ale je to moc kratke a chci tam mit neco 2x takze "Muuby" to vypada d***, "Mubby" jo to by šlo

 

A proto Mubby :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...