Jump to content

Best Free Antivirus


TWeak

Recommended Posts

zdravím, jelikož mám čerstvě po reinstalaci W7, tak jsi ho chci pojistit nejakým antivirusem. Rád bych si nainstaloval ESET, ale forma ESET blokuje všechny aktivační kódy, které se volně šíří internetem, takže už mě nebaví každý druhý den, aktivovat ESET.

 

Chci mít něco, co mi zaručí aspoň 80% bezpečnost počítače, proti utokům z internetu.

Něco málo jsem o Antivirusech čest, a nějak si nevím rady.

 

Takže co by jste mi doporučili ?

 

Avast ?

Microsoft Security Essentials ?

panda Clound Antivirus ?

Avira Antivir ?

AVG Antivirus ?

 

Nebo máte jiné, lepší zkušenosti ?

Předem děkuji...

Link to comment
Share on other sites

Vážně bych chtěl crack na ten ESET. Rád bych si koupil ESEt, ale když já na to nemám.

Kdyby byl ESET na prodej za jednotnou cenu, na doživotí, klidně bych si to investoval.

Ale zaplacení Antivirusu ESET na jeden rok stojí 1 199,00 Kč s DPH. Kdybych byl porgramátor, který má vysoký plat, tak bych se tomu nebránil. Ale sjem student, a 1 199,00 Kč bych investoval do něčeho důležitějšího.

 

Takže Aviru nebo Avast ?

 

Edit: Mimochodem Ewwe, to bylo hezky na ten Essentials :d

Link to comment
Share on other sites

antivirus uz dlouho nepouzivam a ani jeden virus ^^
jak rika Bloodman tak souhlasim taky antivirus nemam a ani zadny viry nemam ;)

 

No né, chlapci, kde jste se naučili věštit? Nebo jste si zakoupili věštící kouli? :haha:

Když nemáte antivir, tak nevím jak můžete prohlásit, že viry nemáte, jelikož vám to jinej program neřekne. A to, že jste případně se systémem nezaznameli problémy neznamená, že tam toho "červa" opravdu nemáte. ;)

 

Btw na ESET se může použít třeba TNod - je to takovej generátor licencí. Sám ji do ESETu integruje a když přestane být funkční, zase vyhledá jinou a pořád dokola...

Link to comment
Share on other sites

antivirus uz dlouho nepouzivam a ani jeden virus ^^
jak rika Bloodman tak souhlasim taky antivirus nemam a ani zadny viry nemam ;)

 

No né, chlapci, kde jste se naučili věštit? Nebo jste si zakoupili věštící kouli? :haha:

Když nemáte antivir, tak nevím jak můžete prohlásit, že viry nemáte, jelikož vám to jinej program neřekne. A to, že jste případně se systémem nezaznameli problémy neznamená, že tam toho "červa" opravdu nemáte. ;)

 

Btw na ESET se může použít třeba TNod - je to takovej generátor licencí. Sám ji do ESETu integruje a když přestane být funkční, zase vyhledá jinou a pořád dokola...

 

Ja cas od casu si stahnu nejaky antivirus projedu tim pc a virusy nemam ^^

Proste neni tezke poznat v cem je virus a vcem ne ^^

 

A kolega co zminoval Essentials.... Essentials bych nedoporucoval... zpomaluje jak prase :d

Link to comment
Share on other sites

Tak zatím mám AVG 2013 na třicet dní, pokud se mi nebude líbit, bude prostě nestíhat a nehledat viry, tak prostě zkusím něco jiného. Rozhodně se taky pokusím najít crack na ESET a pak zkusím taky Avast... Ale děkuju za váš čas a vaše názory.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Víte jak to chodí, kup si trezor a zlodějům dáš důvod tě vykrást..

 

Mě to šlape líp bez antiviráku.. A když už instaluju tak jen a pouze avasta (Ten je jednak zadarmo a jednak se dá stáhnout i edice Internet Security, která je *dle mě* lepší než dokonce i kaspersky)

 

BTW: V nekomerčních testech antivirů dopadl avast free edice ještě líp než předraženej NOD32

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...