Jump to content

script PM system (ClickPlayer)


bboyadams

Recommended Posts

čus :)

Chtěl bych vám představit můj 3. [FS] a to jest PM system Kliknutí na hráče!

Je to velmi jednoduché ... Stačí ve hře kliknout na TAB a pak jen dvakrát na hráče, kterému chcete Soukromou zprávu (PM) odeslat. Poté se vám objeví dialog s okýnkem na vyplnění textu zprávy a po kliknutí na "Odeslat" se odešle PM hráčovi na kterého jste klikli :) . Snad se to bude někomu hodit na server např na rze :d:oops:

 

Jednoduché?

Já vím.. Ale je to můj třetí FS ;) teprve se učím :boss: Takže to ber z mírou ;) nejsem žádněj "pawner mistr"

 

 

Screeny:

sz.pngsz2.png

 

 

Download:

 

PS: Příkazem /blockpm si zablokujete veškeré PM aby vám nechodily ;)

Hodnoťte 0/10 ... díky ;) blbé kecy si nechte ;)

Link to comment
Share on other sites

dejme tomu že to je 3 fs tak 9/10

čeče pm pomocí kliknutí na hráče mě nenapadlo ale ma to nevýhodu může se to plest s těma admin systemama při kterych klikáš na hráče

 

P.S. nechcheš nam ukazat kod jak to máš? děláne mi mistři na tom juknem jestly dobry :d

Link to comment
Share on other sites

No nevim nevim :d co za to? :d nechci svoje první práce na kterých jsem se nahledal Tutů, dávat hned kód to jistě chápeš :d stálo mě to čas :d

jako ja to zvladnu i bez tveho pwn tak bud vklidu tady jde o to jak is to udělal no ono to asi moc spůsobami nepude ale prostě jak vypada kode no

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

ještě se musíš hodně učit ;) např. dávat si antideamx do modu/fs a jinak myslíš že ti někdo bude kopírovat code? ja myslím že ne, pokud to budou takovéhle malé scripty.. script ani ne za 5 minut... to je jeden z důvodů proč by to někdo nekopíroval.

Takhle vidíme že prostě tady něco je a že to prostě nějak funguje... ale dá se hodnotit jenom pohled :) takže asi 3/10 za nápad jak to provést dalších 7 by se nedalo dát protože prostě není vidět code. Vždy je co vylepšovat 2/10 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
ještě se musíš hodně učit ;) např. dávat si antideamx do modu/fs a jinak myslíš že ti někdo bude kopírovat code? ja myslím že ne, pokud to budou takovéhle malé scripty.. script ani ne za 5 minut... to je jeden z důvodů proč by to někdo nekopíroval.

Takhle vidíme že prostě tady něco je a že to prostě nějak funguje... ale dá se hodnotit jenom pohled :) takže asi 3/10 za nápad jak to provést dalších 7 by se nedalo dát protože prostě není vidět code. Vždy je co vylepšovat 2/10 :)

Ja sem jeho script nedeamxnul... ottevrel sem si amxko da se znej celkem bez probleu cist

Link to comment
Share on other sites

iba v amx? -

mohlo by to byť aj lepšie -

snaha +

 

1/10 :)

 

Co na tom udelat lepsiho? :d jen ti to usnadni misto psani prikazu jen kliknes a pises ;) a je to prehlednejsi nez psat /pm ID Zprava :d

Jenom trochu, protože nevím proč, ale nemůžu pohybovat se svou myší, takže to nepoužiju :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Proč tam cpeš na jeden příkaz zcmd proboha

otvoriť oči nič ?

 

PS: Příkazem /blockpm si zablokujete veškeré PM aby vám nechodily

NEpochopil si mě :) Já se divil tomu proč na jeden příkaz používá zcmd

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
ještě se musíš hodně učit ;) např. dávat si antideamx do modu/fs a jinak myslíš že ti někdo bude kopírovat code? ja myslím že ne, pokud to budou takovéhle malé scripty.. script ani ne za 5 minut... to je jeden z důvodů proč by to někdo nekopíroval.

Takhle vidíme že prostě tady něco je a že to prostě nějak funguje... ale dá se hodnotit jenom pohled :) takže asi 3/10 za nápad jak to provést dalších 7 by se nedalo dát protože prostě není vidět code. Vždy je co vylepšovat 2/10 :)

Ja sem jeho script nedeamxnul... ottevrel sem si amxko da se znej celkem bez probleu cist

tak to promin to byla ma prvni teorie ;) do amx se moc nekoukam a asu bych ani nerozeznal zcmd.. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...