Jump to content

Váš oblíbený enegry drink :)


TheKid

Recommended Posts

Nepochopim komu chuti Monster, najvacsia sracka na svete. Sladke je to ako keby tam bolo 10 kg cukru, hnusne na grcanie.Vsetky su sladke. Najlepsi je z lidlu obycajny alebo z koruny FRESH :) To si dam len ked mi chuti, ale potom nemozem zaspat do 3:00. Takze tak

:haha:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To máš síce pravdu ale načo to urýchlovať ?

Toto nie je také škodlivé ako napríklad fajčenie ale keď napríklad nefajčíš tak máš večšiu šancu že budež žiť dlhšie

 

Blbosť, pravidelne pitie energy (minimálne 2 na deň) je oveľa škodlivejšie ako keby si vyfajčil pol balika cigariet na deň ;) Cigarety nepôsobia až tak moc na srdce ako energy drink ;)

Link to comment
Share on other sites

Každý má něco... Správně se má za den vypít maximálně 500ml energetického drinku. To je buťto jedna plechovka půl litrová nebo 2x 250ml (ty menší). V takovém množství to neškodí. Pokud to ale chlastáte jako džus a vezmete si klidně dva 500ml drinky, pak už to není úplně zdravé (neříkám že jsem to 3x za život neudělal). Ale jinak to neškodí, pokud to člověk nepije denně. Cigareta se nedá s tímhle srovnat, protože cigareta je droga a věc, která zničí plíce a tím i zdraví.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition: Aj energy je droga ak to piješ pravidelne, pokiaľ človek vypije 2-3x monster na deň tak už je veľmi zle presne ako píšeš a to je horšie ako cigareta, pretože energy ti pôsobi na srdce ktoré ti toho vydrží menej ako pľúca. Vďaka energy už môžeš mať v 25-tich rokoch infarkt.

Link to comment
Share on other sites

Každý má něco... Správně se má za den vypít maximálně 500ml energetického drinku. To je buťto jedna plechovka půl litrová nebo 2x 250ml (ty menší). V takovém množství to neškodí. Pokud to ale chlastáte jako džus a vezmete si klidně dva 500ml drinky, pak už to není úplně zdravé (neříkám že jsem to 3x za život neudělal). Ale jinak to neškodí, pokud to člověk nepije denně. Cigareta se nedá s tímhle srovnat, protože cigareta je droga a věc, která zničí plíce a tím i zdraví.

 

Tak isto to nici zdravie a neviem odkial mas informaciu ze 500ml denne tych sraciek ludskemu organizmu neuskodi. Tak isto to nici zdravie ako cigarety, drogy (o trave to je diskutabilne) a alkohol. A kofein je tiez v podstate navykova latka. Iste, mozes juy po case vysadit ale potom sa budes zdat slabsi a bude ta to lakat si ho znovu dat.

Link to comment
Share on other sites

Já se tu bavím o jedné plechovce s max. 500ml energy drinku, který když člověk vypije max. 2x do týdne mu to nic neudělá. Pokud to pije denně, tak potom ano. Ale kdo to pije denně tak je to blbec. Ale každý je svým strůjcem života...

 

Ale jinak to neuškodí, nedělejte z toho zkázu pro život. Kdo toho pije víc a každý den, jeho mínus, jeho blbost, jeho zdraví. Ale asi není rozumný.

Link to comment
Share on other sites

Já se tu bavím o jedné plechovce s max. 500ml energy drinku, který když člověk vypije max. 2x do týdne mu to nic neudělá. Pokud to pije denně, tak potom ano. Ale kdo to pije denně tak je to blbec. Ale každý je svým strůjcem života...

 

Ale jinak to neuškodí, nedělejte z toho zkázu pro život. Kdo toho pije víc a každý den, jeho mínus, jeho blbost, jeho zdraví. Ale asi není rozumný.

 

Skor by som povedal ze ten kdo to pije kazdy den tak s toho bude mat nasledky za 20 rokov, ten kdo to pije kazdy 2. den tak ten zas za 40 rokov atd. Ale tak zalezi aj od stravovania cloveka.

 

No ale stale nevidim dovod to pit.

Link to comment
Share on other sites

Kupuju sem tam Crazy Wolfa, ňákých 30 Kč za ten "lepší" kostižrout se mi dávat nechce a tenhle mi bohatě stačí... :d Naopak se ho snažit kupovat míň a míň, je to jen jed pro tělo.

 

Energy je to největší sračk* co existuje.

Podpis.

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že už by tohle mohlo stačit, jak už tu někdo psal, nikdo vás nenutí to pít. Vlákno je určeno, aby jsme si popovídali o těchto drincích. Zdravotní rizika si dotyčný člověk musí uvědomit sám.

Link to comment
Share on other sites

Niekedy si dam tieto: HELL, Monster, RedBull, Energeťák, Maxx a sem taj aj iný ale preferujem len tieto a ten najobľubenjší energy drink je HELL inač niesom na tom závisly aby som sa potreboval s tým nalievať každý deň.

P.S Všetkého veľa škodí.

Link to comment
Share on other sites

Na někoho to působí, na někoho ne. Když jsem je pít začal a dal jsem si ten malej 250 ml třeba ve 22 hodin, tak si mi pak chtělo spát až kolem 6 ráno! Kdybych ho nepil, jdu to zalomit už někdy po půlnoci. A to jsem ještě pil ty levný jako Crazy Wolf... Ale už je to ňákej rok co si ho sem tam dám a tak ta působivost na/neštěstí odezněla. Pak znám lidi co to chlastají jak na běžícím pásu a naprosto co se týče energie to na ně účinek nemá, stejnak ho pijou hlavně z důvodu že jim prostě chutná, né aby měly výdrž. Stejně tak i já, ale mě stačí ho mít jednou za čas... a nejlíp vůbec, jak už jsem psal, je to jed.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...