Jump to content

Váš oblíbený enegry drink :)


TheKid

Recommended Posts

Myslel jsem si , že nic lepšího než Monster není. Spetl jsem se a rozhodně nejlepší energeťák co znám je podle mého názoru Rockstar (modrej) taky se odvyjí ta cena u nás v Brně okolo 50kč.

Myslíš Rockstar Xdurance :d ? Normální cena je 35 kč :d

Jinak mě Monster nechutná,ani Green,ani LoCarb,přeslazený sračky. Český Rehab je taky hrůza. Jakožto sběratel,nejlepší co jsem pil byl NoFear 485ml s uzavíratelným víčkem,jinak Rockstar Recovery (V rozpáleném létě skvělý :d) a BigShock Orange :)

 

Ke zdraví - Nechlastám,nehulim,tak si ten ED můžu dovolit

 

U vás možná 35kč u nás to nejlíp koupíš za 50kč ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikde jsem nemel a nikdy mit nebudu
Energy nepiju je to největší sračk* co existuje.
tie chemicke sracky nepijem, to si radsej pichnem drot do oka
Nepijte sračky když to vaše tělo nepotřebuje...

niesom sám kto tieto vody s kofeínom a falošným cukrom (ktorý je mimochodom mnoho krát sladší než cukor) nemusí :)

Link to comment
Share on other sites

Monster Ripper a miXXed UP (Lidl :d)

 

btw: Vás sa nepýtajú či to pijete ale aký je Váš oblúbený takže nemusíte tu vypisovať aké sú to sračky a nikto Vás to nenúti piť ;)

Link to comment
Share on other sites

Energy nepiju je to největší sračk* co existuje.

 

 

Presne tak škodí srdcu,radšej kávu alebo sprite ;)

 

 

To vobec neškodí :lol:

 

všetko škodí... a nie si chemik a ani doktor, tvrdiť že Éčka neškodia je ako chcieť vyskočiť z okna a povedať že to nebolí...

 

Inak energy drink nepijem, načo mi to bude? Drahá voda, nie ďakujem...

 

A keby som chcel kofein vypijem kávu ktorá je lacnejšia...

Link to comment
Share on other sites

Energy nepiju je to největší sračk* co existuje.

 

 

Presne tak škodí srdcu,radšej kávu alebo sprite ;)

 

 

To vobec neškodí :lol:

Skodi to, ako vsetko co obsahuje umele sladidlo (aspatram) namiesto cukru...

 

Aspatram na Wiki:

Byl objeven ve společnosti Searle v roce 1965, byl původně vyvinut jako bojová neurotoxická látka[1], měl ovlivňovat myšlení nepřítele na bojišti

 

Ak nam toto davaju do jedla, no zbohom :d

 

 

mimochodom aj kofein skody zdraviu, to je jako by ste si dali do embecky nitro, motor to par krat vydrzi ale znacne sa poskodi :d

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačně nejlepší :)

Rockstar Guava

28kč u nás ve městě to samí i modrý Xdurance :)

:d,to má víc kalorií jak jogurt :d

Zelenej Monster jedine :)

ale stve me ze CR je hrozne zaostala v Americe maj asi 30 druhu Monsteru a tady jich mame 5 :d

Srovnej si počet obyvatel v ČR a v USA :d

Ale v ČR jsou taky jiný ED než Monster...A nebo si zajeď do Německa :d

Link to comment
Share on other sites

Chemické sračky máte ve všem co si koupíte :d :D takže je to v podstatě jedno :d

Ale naco ich do seba liat ked nemusim?

Nemyslim energy drinky myslim tim všechno co si koupíš :d jediná možnost je pěstovat si vlastní zeleninu a chovat si ovce, krávy, slepice a ostatní :d

Link to comment
Share on other sites

Chemické sračky máte ve všem co si koupíte :d :D takže je to v podstatě jedno :d

Ale naco ich do seba liat ked nemusim?

Nemyslim energy drinky myslim tim všechno co si koupíš :d jediná možnost je pěstovat si vlastní zeleninu a chovat si ovce, krávy, slepice a ostatní :d

 

Ja to myslim tak ze naco sa mam este nalievat dalsimi srackami ked nemusim?

Link to comment
Share on other sites

Pred rokem jsem s tim prestal, protoze je to hnus.. ale tedka vstavam o hodinu driv a mam s tim velkej problem takze si rano dam tak pulku plechovky (plech ma asi 250 ml) a obvykle je to ten levnej z Alberta :d

Link to comment
Share on other sites

Prečítať !!! http://magazin.atlas.sk/styl/horor-toto ... 87803.html

 

A to nehovorím o tom že na plechovka môže byť jed z potkanov ktoré behajú po sklade a kadia všade a tento jed sa dostane na plechovky z ktorých vy potom pijete, to že to utriete rukou či tričkom Vám ho*no pomôže. Z jedu ktorý vzniká potkaním trusom sa môžete kľudne otráviť a v horšom prípade aj zomrieť.

 

Ale Vám puberťákom to je zbytočné hovoriť lebo Vám to je úplne jedno ale potom keď bude neskoro tak neplačte, môžete si za to len sami a budete si hovoriť aký ste boli sprostý že ste tieto tekuté chemikálie pili ;).

Link to comment
Share on other sites

Energy drinky pijou buď

 

1) Puberťáci

2) Tlustí Kamioňáci

 

Potom se nedivte že v 30 budete tlustí a nemocní.

3) Podnikatelé, manažeři a další "vytížení" lidé

4) Programátoři

5) Abych to shrnul, každej kdo potřebuje bejt dýl vzhůru... nejen to, co jsi napsal.

Link to comment
Share on other sites

Jo jasné, zase někoho napadne , že to pijou puberťáci tak to tu všichni pište....

Ano, není to zdravé, ale kdyš si to dá člověk jednou za týden tak to nemá absolutně s nějakým nezdravím stravováním společného. Zamyslete se nad sebou než něco píšete.

Taky piju energeťák a to hlavně kdyš jdu na 5:00 protože kafe než se mně udělá tak to trvá v celku dlouho. A pokuď si pořád myslíte , že energeťáky jsou nejhorší koukněte se někdy sčeho vaří v KFC nebo Mc´donaldu nebo také do Činské Restaurace ;-)

Link to comment
Share on other sites

ParadoXX: Ja som enmyslel tých čo si to dajú raz za týdžeň ale tých čo to pijú pravidelne každý deň. Ja mám spolužiaka čo pil minimálne 2x na deň zelený monster, potom prestal lebo už ho bolelo srdce a už aj skolaboval z toho.

 

Tak do Mekáča ja nechodím, tiež samá sračka a KFC tu nemáme ale raz na ochutnávku by som išiel a čínske jedlo nejem vôbec, fuj, veľa zeleniny dusene ja varenej :d :D

 

Ale proste dnešná doba je taká že ľudia nepozerajú na to či im to škodí alebo nie, jednoducho to pijú či jedia a je im to jedno. Ja by som si nedal energetický ani keby som vstával o 04:00 a išiel spať o 11:00 a robiť tak týždeň v kuse. Vydržať sa to dá len musí človek chcieť ale ak si on natrepe do hlavy že to bez energetického nevydrží tak to je jeho problém. Energetické naápoje sú zlozvyk ako fajčenie. Ja som niekedy pil kávu ale nie kvôli tomu že som ju potreboval ale kvôli chuti, aj tak som hodinu po tom čo som ju vypil zaspal :d. Teraz pijem kávu už len sem tam keď dostanem chuť.

 

Ale najsmutnejšie je ak idem po ulici a deti z prvého stupňa ZŠ to pijú vonku na ulici. Ja by som energy predával od 18 rokov, deti to jednoducho nemajú čo piť.

Link to comment
Share on other sites

Už ten název mi přišel ....

 

"Váš oblíbený enegry drink :)" Od kdy to je enegry ?

 

+ Podle mně to není otom jak to chutná nebo osvěží/probudí

ale ukázat ostatním "Čum co mám, mám nato,jsem king"

...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...