Jump to content

návrh mChat pro nováčky


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A co takhle? Znepřístupnit to všem s rokem registrace 2012 s tím, že kdo by chtěl mChat, tak by si musel o něj zažádat.

a co chceš říct těm kterým by se ten chat nepovolil? podle čeho soudit zda ten chat povolit, nebo ne.

 

 

To se mi celkem líbí jak tedka navrh Petr co udelat to od roku 2012 zažádat si o Mchat musel by splnovat napr nějaká kritéria... / 2200 příspěvek :DDD

No ty tady pro nic jinýho ani nepíšeš :) (tvůj malí text na konci postu)

Link to comment
Share on other sites

A co takhle? Znepřístupnit to všem s rokem registrace 2012 s tím, že kdo by chtěl mChat, tak by si musel o něj zažádat.

a co chceš říct těm kterým by se ten chat nepovolil? podle čeho soudit zda ten chat povolit, nebo ne.

 

Podle úsudku týmu (nebo jedince týmu), zda je uživatel deb*l, kterej chce spamovat a chovat se jak k***t nebo normální jedinej, což by byl zázrak.

Link to comment
Share on other sites

A co takhle? Znepřístupnit to všem s rokem registrace 2012 s tím, že kdo by chtěl mChat, tak by si musel o něj zažádat.

a co chceš říct těm kterým by se ten chat nepovolil? podle čeho soudit zda ten chat povolit, nebo ne.

 

Podle úsudku týmu (nebo jedince týmu), zda je uživatel deb*l, kterej chce spamovat a chovat se jak k***t nebo normální jedinej, což by byl zázrak.

a když zaklepe na vrátka nějakej čerstvej nováček? soudit z čeho? i z první dojmu na tebe může působit jako normální člověk ale přitom to časem může být uplně jinak a zase klidně i naopak...

Link to comment
Share on other sites

Mort super :d tak to tu reputaci nikdy nedostanu :d to tu budou moct psat jen moderatori ne? xD

 

A na mě jsi zapomněl? :d Reputace, hm, aby tam fakt někdo vůbec mohl přispívat.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Mort super :d tak to tu reputaci nikdy nedostanu :d to tu budou moct psat jen moderatori ne? xD

 

A na mě jsi zapomněl? :d Reputace, hm, aby tam fakt někdo vůbec mohl přispívat.

 

my víme :d

 

 

jak tu byli návrhy:

 

IQ test při registraci - dobrý nápad. ale kdo udělá IQ test?

reputace - dobrý nápad. ale podle čeho se bude nastavovat

registrace pro mchat - docela dobrý. udělat přísná pravidla a registrovat přes TS3 tak ze zjistí přesná demence uživatele..

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro těch 50 příspěvků :) už jen proto, že je to další postup v hodnosti, takže by to i vyhovovalo.

 

Byl by to něco jako bonus pro nováčky + stávající uživatele pod 50 příspěvků a to jak psal Petr o Davidovi - hold by se to udělalo tak, že by tam mohl přispívat už dřív a nebo by mu nastavili hodnost ... jednoduchý ;) (přecejenom tu měl dost a dost příspěvků než kdokoliv jinej pokud se nepletu)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak co jak to bude dáte teda těch 50/100 příspěvků? ay se to zasejen tak nepoložilo a nic by z toho nebylo...

Link to comment
Share on other sites

Když se to dá od 50 příspěvků tak se bude podle mě spamovat všude , aby si je nahrabali.. :)

 

A když budou spamovat tak se ani k těm 50 příspěvkům nedostanou budou mít ban ne ?

:d

 

Jinak jsem za. Jen aby to neodradilo ty nováčky co tu chcou zůstat :p

Link to comment
Share on other sites

Když se to dá od 50 příspěvků tak se bude podle mě spamovat všude , aby si je nahrabali.. :)

 

A když budou spamovat tak se ani k těm 50 příspěvkům nedostanou budou mít ban ne ?

:d

 

Jinak jsem za. Jen aby to neodradilo ty nováčky co tu chcou zůstat :p

Tak snad tady nejsou kvůli chatu :v:

Link to comment
Share on other sites

ja som tiež za ale zase nemôžte uživateľovi len tak zakázať mChat ja by som skor urobil, že ked je uživateľ nový, tak budú mať nováčikovia vlastnú skupinu no :d

a co se tou skupinou potom změní? O.o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...