Jump to content

gamemode Vojna 7 Veznov RP


Invouk

Recommended Posts

  • Administrátor

Jak si tady jeste ctu prispevky nekterych tak je z toho vidět že nikdy žádný Role-Play nehráli.. Ono to bude asi tím že v CZ/SK komunitě žádný není. Jděte si zahrát na nějakej americkej role-play například argonaut myslím že má i samp servery tam uvidíte co to je role-play

Link to comment
Share on other sites

Jak si tady jeste ctu prispevky nekterych tak je z toho vidět že nikdy žádný Role-Play nehráli.. Ono to bude asi tím že v CZ/SK komunitě žádný není. Jděte si zahrát na nějakej americkej role-play například argonaut myslím že má i samp servery tam uvidíte co to je role-play

 

NYRP je celkom dobry Americky roleplay. Da sa stiahnut aj s .pwn takze sa tam dost veci naucite, su tam aj poznamky ale su v anglictine.

Link to comment
Share on other sites

Vidieť že autorovi módu nič nehovorí gramatika a RolePlay ;) Ale nehovorte nech sa na to ,,Vysere". Aspoň na serveri nebude mať nelegálnu RZE.(lutujem ATomasa a celú sa:mp komunitu ktorá nemá na servery rze(škoda že ju nejaký pošahanci ukradli,mohol tam mať vätšiu aktivitu))

for Xpress: Pokračuj,nekopči,ber kritiku

Link to comment
Share on other sites

Toto je prij*** na komunita ani nedavate napady len kritizujet šak ste all *** niektory bože ja by som tam šak zmnte čo sa vam nepači a vy musite kritizovať ked asa nelubi tak da napad pice a nepodprujem koko*** reči možte tie spravy kriticke deletnuť lebo ja tu ne budem davat jebl***yc*** ko-***** ako fzurt kritizuju keden mod za kazdym JA a popve neni to kopiracka VG ale to som mal napad ešte predtim ked som hral an RZE napad vytvorit VOjan 7 Venzov ..a pridavať veci.. a teraz vidim že ste ** an eviete spolupracovať nahovno komunita škoda reči radčej an pawnoboc ta,m to jelepšia komunita lepši ludia !

Link to comment
Share on other sites

Toto je prij*** na komunita ani nedavate napady len kritizujet šak ste all *** niektory bože ja by som tam šak zmnte čo sa vam nepači a vy musite kritizovať ked asa nelubi tak da napad pice a nepodprujem koko*** reči možte tie spravy kriticke deletnuť lebo ja tu ne budem davat jebl***yc*** ko-***** ako fzurt kritizuju keden mod za kazdym JA a popve neni to kopiracka VG ale to som mal napad ešte predtim ked som hral an RZE napad vytvorit VOjan 7 Venzov ..a pridavať veci.. a teraz vidim že ste ** an eviete spolupracovať nahovno komunita škoda reči radčej an pawnoboc ta,m to jelepšia komunita lepši ludia !

 

Podla seba súdim teba :d

Nauč sa písať tak aby sa to dalo čítať

//edit myslím že to je Jakubes :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jakubes to neni ten umi psal a je ted normalni uz tenhle blbeček akorát neumí přijmout kritiku myslí si že jinde ho budou mit za boha ale to bych jinde nesměl bejt moderátor :d

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ty tady furt píšeš "Držte Huby a dávejte mi nápady" OMG si normální?? Je to tvůj mód a každý se ti tady snaží říct že takových módů jako je tvůj je tady plná kopa... viz.(Reálný život, Reálná země, Reálné město, Reálná sračka atd..) a jelikož jsi 1000 pawnerem který tu píše "Můj úžasný mód pojďte zkusit" a pak napíšeš že jsme *****i a ať ti dáváme nápady tak LOL co to je?? Takhle se chová pawner? který ty módy dělá pro lidi?? Musíš vymyslet mód který ještě neexistuje a pokud existuje tak ho nějak upravit, přidat nějaké věci atd. (nemyslím okopírovat) Celkově hodnocení 0/10 a to jsem to ani nehrál (Stačí se podívat na název Topicu a už je mi jasné Co to bude za "Výtvor Zkázy")

Proč nevytvoříš Mód pardoii na Star wars. proč nevytvoříš mód na nějakou hru (Třeba mě by se líbilo Assassins creed,myslím že na něm někdo pracuje) jenže ty tu uděláš v podstatě mód 10000x Vytvořený a pak tu zbytečně nadáváš. Tvoje smůla , Tvoje servery budou prázdné :)

 

Přeji hezký den Pane "PAWNERE"

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Takže tu vidíte prípad kopírovania ... spojil 2 módy z NTP... PFR je tá misia ... a ostatné firmy , auta /park ... z VG ... a pár slov na koniec NEVIEŠ PÍSAŤ ! ešte , že máš rhs-a dúfam , že on píše texty.. O/10 !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Prečo by sme ti maly dávať nápady?

Je to tvôj mód vymysli si niečo .

Inak hodnotenie 2/10 nič sa mi tam nepáči až na to väzenie na začiatku že ta potom pustia a 2 za tie misie že ťa zradia :d inak celkom o ničom .

Link to comment
Share on other sites

Takže tu vidíte prípad kopírovania ... spojil 2 módy z NTP... PFR je tá misia ... a ostatné firmy , auta /park ... z VG ... a pár slov na koniec NEVIEŠ PÍSAŤ ! ešte , že máš rhs-a dúfam , že on píše texty.. O/10 !

Říká ten co má na serveru RZE :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Takže tu vidíte prípad kopírovania ... spojil 2 módy z NTP... PFR je tá misia ... a ostatné firmy , auta /park ... z VG ... a pár slov na koniec NEVIEŠ PÍSAŤ ! ešte , že máš rhs-a dúfam , že on píše texty.. O/10 !

Říká ten co má na serveru RZE :facepalm:

 

No vieš to je tá inteligencia ludí :d :D .

Link to comment
Share on other sites

Takže řeknu ti to asi takto.. v dnešní době dělat takový mod je zbytečné.. vím že každý umí říct abys udělal nějakou vykopávku.. ale podle mě snad už to ani nejde protože většina modu a nápadu už je dávno na světě.. být tebou zahodim to a ani se o to nepokouším.. takže "Delete" & "OK" :hello:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Takže řeknu ti to asi takto.. v dnešní době dělat takový mod je zbytečné.. vím že každý umí říct abys udělal nějakou vykopávku.. ale podle mě snad už to ani nejde protože většina modu a nápadu už je dávno na světě.. být tebou zahodim to a ani se o to nepokouším.. takže "Delete" & "OK" :hello:

Asi takto nejako :d .

Link to comment
Share on other sites

Krutá kombinácia Net0peer módov :d Názov z VG - Vojna Gangov, firmy z VG, gangy z VG, alcatraz z VG, povolania tiež...

 

Tie tvoje misie ? Si zomňa robíš asi piču že ? :d Veď to je moj druhý útek z Prison Fox River v3.... čisto to isté len zmenené názvy postáv a nejaké miesta možno....

 

Koľko máš vobec rokov ? Možeš si ty vobec registrovať sms služby u nejakého poskytovateľa ? Vieš čo to vobec obnáša ?

 

Toto je jeden z najvačších failov aký som videl :d

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...