Jump to content

[DESIGN] WOLF gaming + možná kúpa


kubbkoz

Recommended Posts

Zdravím.

 

Po dlhom čase sem pridávam nejakú moju prácu, tak prosím o hodnotenie x/10.

 

Dĺžka čistej práce: 8-10 hod.

 

Dúfam, že sa bude páčiť.

 

Ak by mal niekto záujem o kúpu, tak nech sa mi ozve. Určite sa dohodneme. K designu mám navrhnuté všetky podstránky, newscats a komplet vzhľad pre fórum.

 

FULL Náhľad:

 

http://www.img.net-core.eu/subdom/img/files/xyeuj4x5x10r73uvtdjd.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ach bože. Proč máš ten header tak obrovský, když tam podstatě vůbec nic není? Nemá vůbec smysl... Logo je šílené... Typografie je takovým způsobem przněná, až se mi z toho chce brečet... Spousta nesmyslné odstavení textu, nesedících prvků, přeplácané efekty = vede k celkové nepřehlednosti celého webu. A spousta z těch prvků mi připadá, že jsou odněkud zkopírované (okopírované)... Na první pohled to možná vypadá zajímavě, ale potom je to jen přeplácaná a nepřehledná stránka... Ty novinky, to je největší fail společně s headerem...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

toto nejde myslel jsem že to napíšu co se mi nelíbí ale Ingnition mě předběhl především s přeplácaností a nepřehledností 2/10

Link to comment
Share on other sites

Mně osobně se to nelíbí, kdyby si neměl stažené styly a patterny, tak ten design vypadá příšerně, ale to vypadá i po tom, co si to těma stylama a patternama přeplácal. Jinak jak už bylo zmíněno, tak co tě vedlo k tak velkému headeru? Podle mého si nevěděl co s místem, tak tam flákneš velký header. Jinak se mi zdá, že tyto novinky jsem už někde na nějaké šabloně viděl, myslí že to byla nějaká klanová thema pro nějaký redakční systém. Podle mého kdyby si všude nepoužíval ty stáhnutý styly a nepřeplácal to patternama, udělal menší header, tak by to určitě vypadalo lépe.

 

Toť můj názor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...