Jump to content

pomoc FPS


BUGU

Recommended Posts

Dobrej,nemohl by mi někdo prosim poradit jakej program ale funkční v součastné verzi SA:MP 0.3e by mi mohl zvětšit FPS a nebo něco po čem by mi šla mnohem plynulejší hra?

Link to comment
Share on other sites

Dobrej,nemohl by mi někdo prosim poradit jakej program ale funkční v součastné verzi SA:MP 0.3e by mi mohl zvětšit FPS a nebo něco po čem by mi šla mnohem plynulejší hra?

Žádnej program na více FPS neexistuje ... skus maximálně pročistit registry apod ... CCleanerem ... ale to ti moc FPS nezvýší ... nebo spíš vůbec ... prostě kup novej komp

Link to comment
Share on other sites

Dobrej,nemohl by mi někdo prosim poradit jakej program ale funkční v součastné verzi SA:MP 0.3e by mi mohl zvětšit FPS a nebo něco po čem by mi šla mnohem plynulejší hra?

Žádnej program na více FPS neexistuje ... skus maximálně pročistit registry apod ... CCleanerem ... ale to ti moc FPS nezvýší ... nebo spíš vůbec ... prostě kup novej komp

Tak tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Skus san-andreas-fps-increaser mě to kdysi dávno fungovalo, ale zvyší ti to FPS max. o 20-30 jinak v nastavení si vypni frame limiter nebo jak je to to by ti taky mělo zvýšit FPS co si eště pamatuju.

Link to comment
Share on other sites

Skus san-andreas-fps-increaser mě to kdysi dávno fungovalo, ale zvyší ti to FPS max. o 20-30 jinak v nastavení si vypni frame limiter nebo jak je to to by ti taky mělo zvýšit FPS co si eště pamatuju.

a nevíš jestli to funguje i ted v součastné verzi SA:MP 0.3e?? Jestli ano tak bych byl rád kdyby jsi mi sem hodil link kde to stáhnout.Díky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jo existuje mod kterej ti zhorši textury a zvedne fps asi o +- 30

 

Opravdu ? Jakej ? :d Potřebuji pro bratrance ! :d Prosím !!! jak se jmenuje ? :d

 

 

Podivam se na net (Míval sem ho na starem PC)

Link to comment
Share on other sites

Jo existuje mod kterej ti zhorši textury a zvedne fps asi o +- 30

 

Opravdu ? Jakej ? :d Potřebuji pro bratrance ! :d Prosím !!! jak se jmenuje ? :d

 

 

Podivam se na net (Míval sem ho na starem PC)

 

JJ právě bratranec má 256 mb ram a grafiku integrovanou a budu mu ten PC vylepšovat tak se prosím podívej chci si s ním zahrát samp :d

Link to comment
Share on other sites

Nevím asi něco takového existuje,nebo asi ti to pomůže,ale skuš program Advanced System Care a tam si zapni Turbo Boost ;)

 

Mno advanced system care moc ne ale Gamebooster kterej je od stejny firmy jako advanced system care ano.

Link to comment
Share on other sites

Je to zakladni trik ako si zvysit fps ked ti na nejaku dobu zrazu velmi klesne, bez toho aby si si zasral pc s programmy.

 

Btw. ake mas fps ked ho chces tak zvysit?

 

Já nechci zvýšit, ale můj bratranec jo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...