Jump to content

[?] Doporučení - Hra


MinecraftPlayer

Recommended Posts

Pokud chceš doporučit některou hru které zabaví (alespoň mě) tak například pokud chceš fakt obtížnou :d tak doporučuju dvě hry

 

Star Wars Jedi Knight 2 Jedi Outcast &&

Star Wars Jedi Knight 3 Jedi Academy

 

Oddechovky které by měli zabavit je například

 

Assassin Creed 1, 2, brotherhood, revelations (nevim přesně ty názvy 3,4)

 

dále oddychovka série Tony Hawk lepší když máš gamepad ..

 

nebo jestli si ještě nehrál Mafia (obtížná vcelku) / Mafia 2 (extrémě jednoduchá)

 

nebo pokud chceš zábavu Saints Row 2 nebo 3 :d to tě 100% zabaví ..

 

(btw proč dneska každej schání zabavné hry?)

Link to comment
Share on other sites

Doporučuji tyto hry

 

Battlefield2

Battlefield3

F1 2010

F1 2011

Flatout 2

Just Cause 2

 

Nevím , čo rád hraješ , tak tu je takový menší seznam no ;)

Já hraju Star Wars , Jedi Academy a je to moc dobrá hra :)

Link to comment
Share on other sites

Co máš rád za styl?

 

střílečky s dobrým příběhem , nebo prostě jen dobrodružné ale pokud je hra opravdu dobrá tak beru každou ...

Tak to bych ti doporučil jednu hru v Prostředí Černobylu , název nevím , ale kdyby si pohledal na Youtube pod názvem Game Černobyl třeba , tak by ti to mělo něco najít ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedi Outcast je dobrá střílečka i s dobrym příběhem :d střílíš a děláš všechno možný .. si bývalej jedi který se toho vzdal aby se ubránil temné straně síli, ale potom co temný jedi unese tvou přítelkyni a jeho přítelkyně nasimuluje její vraždu vrátíš se zpět k lukovi skywalkerovi který ti dá umění jedi a ty jdeš najít dessana (temného jediho) aby jsi se mu pomstil, ale poté zjistíš že tvá přítelkyně není mrtvá a žije ale nakonec ho stejně killneš :d .. už to nehraj .. příběh víš :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

zkus Crysis 1 nebo 2 1 - je v přírodě :d něco jako FarCry ale na CryEnginu 2 a 3 - je v ulicích New Yourku a je to na CryEnginu 3 <--- nejlepší střílečka co jsem kdy hrál hned pak je BF3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedi Knight: Jedi Academy i Jedi Outstas (nebo jak se to píše :d) jsem hrál, lepší mi teda přišla Jedi Academy.

 

Jinak asi Flatout 2, ArmA, Operace Flashpoint a pokud jsi jako já - tak 18 Wheels Of Steel: American Long Haul (Simulátor trucků :d)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
zkus Crysis 1 nebo 2 1 - je v přírodě :d něco jako FarCry ale na CryEnginu 2 a 3 - je v ulicích New Yourku a je to na CryEnginu 3

Pokud vím Crysis 3 vychazi az v rijnu pristiho roku

Link to comment
Share on other sites

čauky ... chci se zeptat jakou hru klidně i náročnou , by jste mi doporučily ... všecky díly COD mam dohraný ...

 

děkuji předem ....

 

GTA Vice City

Max Payne 1 / 2

Mafia

Age of Empires 2 / 3

Hidden & Dangerous 2

 

sú to staré hry, ale pobavia

Link to comment
Share on other sites

čauky ... chci se zeptat jakou hru klidně i náročnou , by jste mi doporučily ... všecky díly COD mam dohraný ...

 

děkuji předem ....

 

GTA Vice City

Max Payne 1 / 2

Mafia

Age of Empires 2 / 3

Hidden & Dangerous 2

 

sú to staré hry, ale pobavia

všechno klasiky!! podporuju :v:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
zkus Crysis 1 nebo 2 1 - je v přírodě :d něco jako FarCry ale na CryEnginu 2 a 3 - je v ulicích New Yourku a je to na CryEnginu 3 <--- nejlepší střílečka co jsem kdy hrál hned pak je BF3 ;)

Pokud vím Crysis 3 vychazi az v rijnu pristiho roku

 

EMM JA NEPSAL CRYSIS 3 ALE cryengine 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...