Jump to content

[NAPAD] Pawno.cz -- Minecraft server


iFailGamer

Recommended Posts

Čaute, poslednú dobu pozerám, že vela ludí odtialto hráva MC.

Tak ma napadlo, či by sme nespravili Officialny Pawno.cz Minecraft server?

Mám nevyužité VPS, 4gb ram, 3 jadrá..

Nemam tam čo dať.

Viac v ankete

Link to comment
Share on other sites

Ani to nechcu vidět. Dopadne to jako s TeamSpeakem. A když už tak jako všechny servery to bude vypadat, přecpane bezvýznamnýmy pluginy, a survival bude vypadat jako creative....

Link to comment
Share on other sites

mxco[":1mt1wq8a]Ani to nechcu vidět. Dopadne to jako s TeamSpeakem. A když už tak jako všechny servery to bude vypadat, přecpane bezvýznamnýmy pluginy, a survival bude vypadat jako creative....

 

súhlasím s tebou mxco

 

Keď sa to vtedy rozoberalo, že bude oficiálny TeamSpeak, tak ste všetci písali, že " ano ano budem tam chodit"

a dopadlo to tak že nikto tam nebol

 

pri MC by to dopadlo podobne

Link to comment
Share on other sites

Kravina vůbec když už oficialní server tak na SA:MP pač to patří k pawnu.Ale minecraft neblbněte na to je miliardy serverů forse ma kvalitní i ostatní to ratši děte tam a nevymejšlejte kraviny.

Link to comment
Share on other sites

Kravina vůbec když už oficialní server tak na SA:MP pač to patří k pawnu.Ale minecraft neblbněte na to je miliardy serverů forse ma kvalitní i ostatní to ratši děte tam a nevymejšlejte kraviny.

SA-MP Hraje ještě celkem dost lidí , takže by to v tomto případě bylo lepší , Minecraft já nehraju a bůh ví , kolik by tam hrálo lidí..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...