Jump to content

Zalagované fórum ? Blbost!


gledy

Recommended Posts

Nedávno tu bylo vlákno, kde se řešilo zalagované fórum. Docela jsem hleděl, protože jsem nikdy neměl problém.

 

Už týden testuji nejrychlejší prohlížeč. Ano, jedná se o Google Chrome. Po celém týdnu jsem tedy nespokojen a opět se vracím k Opeře.

 

Lagy způsobuje prohlížeč a někdy se mi stane, že se mi stránka vůbec nenačte. Což jsou příznaky, co tu někteří psali.

 

 

Kolik z vás tedy používá Chrome ?

Link to comment
Share on other sites

Používám Mozzila FireFox

,chtél jsem přejít k Chrome(avast mi ho nainstaloval)

ale pak sem si ho odinstaloval a google chrome se mi neda nainstalovat,piše že ho v pc mam,ale ne nemam.

 

A ano,nekdy příjdu na stránku a je bílá(načítá) ale nékdy to je déle než to bývá normálně(10s-15s)

 

Ne, připojením to není.

 

Někdy se stránka nenačte a hodí to chybu.

Link to comment
Share on other sites

Chrome power! S Operou jsem byl taky spokojen, ale každou chvíli mi padala a při následným pokusu o spuštění nešla spustit, vždycky se neukončil proces Opera.exe a musel jsem ho vypínat ručně. Což mě po čase už začlo sr*t, tak jsem zkušebně přešel na Chrome a jsem zcela spokojen. FF jsem měl pár minut a následně šel hned na unistall.

Link to comment
Share on other sites

A ano,nekdy příjdu na stránku a je bílá(načítá) ale nékdy to je déle než to bývá normálně(10s-15s)

mam stejnej problem..

 

pouzivam Chrome a kvuli tomu, ze mi to tu laguje rozhodne menit prohlizec nebudu :d

Link to comment
Share on other sites

Díky za odpovědi. Je tedy jasné, že viníkem je Chrome :)

 

Ano, u Opery mě taky štve, že se někdy celá zasekne a spustí znovu, ale stále jsem i tak spokojen a hlavně je rychlá ;)

 

Takže dnešním dnem ukončuji testování Google Chrome s verdiktem Nedoporučuji! Jediné plus je tam to, že můžete instalovat a hrát hry, stejně jako na Androidu :)

Link to comment
Share on other sites

Aha :) tak proto, přešel jsem z chromu na Safari a jede to bez problémů

Neříkals že tobě to nelaguje ? :p:d

 

Jinak taky chrome a asi nepůjdu z něho (anonymní okýnko) :d

Link to comment
Share on other sites

Valenta má přece programátory ve své firmě, ti mu forum určo upraví, aby to nelagovalo na google chrome. Jinak vymlouvat se na prohlížeč? Pokud to je prohlížečem, tak ať to vedení opraví, že to nejde? To je divné ostatní fóra na chromu nelagují..

 

Takže asi bude něco špatně tady.

Link to comment
Share on other sites

Valenta má přece programátory ve své firmě, ti mu forum určo upraví, aby to nelagovalo na google chrome. Jinak vymlouvat se na prohlížeč? Pokud to je prohlížečem, tak ať to vedení opraví, že to nejde? To je divné ostatní fóra na chromu nelagují..

 

Takže asi bude něco špatně tady.

Já nemám nikoho, kdo umí s phpbb

Link to comment
Share on other sites

Valenta má přece programátory ve své firmě, ti mu forum určo upraví, aby to nelagovalo na google chrome. Jinak vymlouvat se na prohlížeč? Pokud to je prohlížečem, tak ať to vedení opraví, že to nejde? To je divné ostatní fóra na chromu nelagují..

 

Takže asi bude něco špatně tady.

 

Pokud si čteš příspěvky, každý má problém s jiným prohližečem, ale nejčastěji je to Chrome. Pořád si tedy myslíš, že je chyba tady ? Tím se nechci nikoho zastávat.

 

 

 

Já nemám nikoho, kdo umí s phpbb

 

Každý PHP programátor musí umět s jiným systémem. Seznámit se s něčím novým netrvá tak dlouho, max jedno odpoledne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...