Jump to content

Marwin


lvalenta

Recommended Posts

Je vidět, že si vůbec nepochopil důvod, proč sem nasranej. To, že mi dal var, mi je u prdele, ale že mi dal 2 bany bez pádnýho důvodu mě celkem sere. To nemluvim o tom, že mě umyslně už několikrát odhlásil. ;)

 

Důvod byl aby jsi se uklidnil protože si tu nadával jaký jsem idiot že jsem ti dal var

aha, takže koukám že si zapoměl jak to bylo ;)

Napsal sem do chatu "jakej idiot smazal ten topic? :d :D :d "

hned na to si mě dal var

já sem se začal smát tomu, za jakou hovadinu si mě dal VAR

hned na to si mě dal ban na 30 minut

Link to comment
Share on other sites

aha, takže koukám že si zapoměl jak to bylo ;)

Napsal sem do chatu "jakej idiot smazal ten topic? :d :D :d "

hned na to si mě dal var

já sem se začal smát tomu, za jakou hovadinu si mě dal VAR

hned na to si mě dal ban na 30 minut

 

Takže tím Idiotem sem byl myšlen já protože sem smazal topic který porušoval pravidla a ikdyby si to nemířil na mě tak by si to mířil na některého z moderátorů fóra a tak jsem ti dal var a pak jses začal vztekat tak jsem ti dal 30ti minutový ban ať se uklidníš

Link to comment
Share on other sites

aha, takže koukám že si zapoměl jak to bylo ;)

Napsal sem do chatu "jakej idiot smazal ten topic? :d :D :d "

hned na to si mě dal var

já sem se začal smát tomu, za jakou hovadinu si mě dal VAR

hned na to si mě dal ban na 30 minut

 

Takže tím Idiotem sem byl myšlen já protože sem smazal topic který porušoval pravidla a ikdyby si to nemířil na mě tak by si to mířil na některého z moderátorů fóra a tak jsem ti dal var a pak jses začal vztekat tak jsem ti dal 30ti minutový ban ať se uklidníš

já sem se vztekal? :d pokud vim tak sem se tomu smál ;) sorry ale seš fakt k smíchu :d škoda, že se ten archiv smazal ;)

Link to comment
Share on other sites

z mého pohledu jsi mi připadal vzteklý jelikož si dál nadával na mě tak sem ti prostě dal ten uklidňovák

a proč to pořád řešíš když ti to nevadí?

Link to comment
Share on other sites

z mého pohledu jsi mi připadal vzteklý jelikož si dál nadával na mě tak sem ti prostě dal ten uklidňovák

a proč to pořád řešíš když ti to nevadí?

serou mě bany ne var ;) čti pořádně ;)

Link to comment
Share on other sites

To nejdůležitější je, že všichni moderátoři jsou ochotni se zapojovat do diskusí, když se jim něco nelíbí, tak třeba uživatele varují, aby toho nechal. U marwina vše vypadá jako sranda, že je to ok - a potom dá ban. Moderátor musí být vyrovnaný.

A Ewwe - pokud do práce přijdeš se špatnou náladou - OK, ale pokud přesahuješ pravomoci/nedodržuješ pravidla, tak o práci přijdeš.

 

Marwin je oblíbený user, ale dost neoblíbený moderátor. A vzhledem k důkazům lidí to asi není vždy jen jejich chyba, to by nemohli v jeho přítomnosti vůbec mluvit...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
To nejdůležitější je, že všichni moderátoři jsou ochotni se zapojovat do diskusí, když se jim něco nelíbí, tak třeba uživatele varují, aby toho nechal. U marwina vše vypadá jako sranda, že je to ok - a potom dá ban. Moderátor musí být vyrovnaný.

A Ewwe - pokud do práce přijdeš se špatnou náladou - OK, ale pokud přesahuješ pravomoci/nedodržuješ pravidla, tak o práci přijdeš.

 

Marwin je oblíbený user, ale dost neoblíbený moderátor. A vzhledem k důkazům lidí to asi není vždy jen jejich chyba, to by nemohli v jeho přítomnosti vůbec mluvit...

Jistě to je samozřejmě pravda ale jsem přesvědčen že Marwin nedělá nic bezdůvodně když si projdeš celou diskuzi od založení tématu až sem tak se přímo dočteš vyjádření Jak marwina tak udajného neprávem banovaného a myslím si že je to dostačující vysvětlení. Já nevím dle mého by měli mít moderátoři nějakou autoritu pod tím si nejen představuji autoritu jako takovou ale myslím tím že se nemusí "bát" někoho potrestat. Já jsem tu nebyl pravděpodobně přítomen ani u jedné ze zminovaných situací ale jak jsem již říkal podle mého nedělá nic bez důvodu. To že varování od něj berou useři jako srandu to už je jejich mínus....

Link to comment
Share on other sites

To nejdůležitější je, že všichni moderátoři jsou ochotni se zapojovat do diskusí, když se jim něco nelíbí, tak třeba uživatele varují, aby toho nechal. U marwina vše vypadá jako sranda, že je to ok - a potom dá ban. Moderátor musí být vyrovnaný.

A Ewwe - pokud do práce přijdeš se špatnou náladou - OK, ale pokud přesahuješ pravomoci/nedodržuješ pravidla, tak o práci přijdeš.

 

Marwin je oblíbený user, ale dost neoblíbený moderátor. A vzhledem k důkazům lidí to asi není vždy jen jejich chyba, to by nemohli v jeho přítomnosti vůbec mluvit...

Jistě to je samozřejmě pravda ale jsem přesvědčen že Marwin nedělá nic bezdůvodně když si projdeš celou diskuzi od založení tématu až sem tak se přímo dočteš vyjádření Jak marwina tak udajného neprávem banovaného a myslím si že je to dostačující vysvětlení. Já nevím dle mého by měli mít moderátoři nějakou autoritu pod tím si nejen představuji autoritu jako takovou ale myslím tím že se nemusí "bát" někoho potrestat. Já jsem tu nebyl pravděpodobně přítomen ani u jedné ze zminovaných situací ale jak jsem již říkal podle mého nedělá nic bez důvodu. To že varování od něj berou useři jako srandu to už je jejich mínus....

Ewwe ty seš uplně mimo :) já tady neřešim VAR ale ty bany, který mě dal ... to už si uvědom ... nevim, proč furt mluvíš o tom blbim varu ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaah, Marwin, dáva vary právom ale zas sa s tím nesere a rovno rozdáva, mne dal var (už dávno) za klikačku ale nedalo so obhajovať lebo vtedy bol miš-maš v pravidlách tak hneď mi napral var a to bez toho že som sa nejak mohol obhajovať pretože admini a modíci majú vždy "pravdu"...

Link to comment
Share on other sites

Ewwe ty seš uplně mimo :) já tady neřešim VAR ale ty bany, který mě dal ... to už si uvědom ... nevim, proč furt mluvíš o tom blbim varu ;)

Dobře jak chceš příště jak budeš porušovat pravidla dostaneš var a jak se ti to nebude líbít tak další a pak si můžeš dát dovolenou odsud na týden.

Dle mého názoru bylo rozumnější dát trest na 30 minut než další var.

a sám si řekl že ti var nevadí tak sis zasloužil být potrestán

a mimochodem mohl by jsis přečíst trest za nadávání, který je v pravidlech na 2 týdny takže můžeš být rád za těch 30 minut!

 

Aaah, Marwin, dáva vary právom ale zas sa s tím nesere a rovno rozdáva, mne dal var (už dávno) za klikačku ale nedalo so obhajovať lebo vtedy bol miš-maš v pravidlách tak hneď mi napral var a to bez toho že som sa nejak mohol obhajovať pretože admini a modíci majú vždy "pravdu"...

Já neříkám že mám vždy pravdu, jen když dávám vary tak je dávám oprávněně

Link to comment
Share on other sites

Marwe tim jako dáváš najevo co? :lol: Že budeš hlídat všechno co udělám? :lol: Sorry, ale seš už směšnej. :lol: Myslíš, že si zrovna před tebou sednu na :prdel: ? Musim tě zklamat, zrovna tebe mám nejvíc na háku. :)

Link to comment
Share on other sites

Marwe tim jako dáváš najevo co? :lol: Že budeš hlídat všechno co udělám? :lol: Sorry, ale seš už směšnej. :lol: Myslíš, že si zrovna před tebou sednu na :prdel: ? Musim tě zklamat, zrovna tebe mám nejvíc na háku. :)

Ty jseš smešnej že tuto s prominutím ptákovinu pořád rozebíráš prostě si dostal var a pak ban na 30 minut místo banu na 2 týdny tak se s tím smiř nebo ti dám ten dvoutýdení bann nikdo tě tady nepotřebuje tak tu nemusíš být!

Link to comment
Share on other sites

I někteří letkoři jsou přisní, Marwin je přisný a tím je to dobrý moderátor, snaži se za každou cenu udržet fórum v pořádku. Stížnosti jsou a boudou ! To je to samé, když rozmazlené dítě dostane pohlavek, doma si stěžuje u rodičů.

 

Tudíš NE !

Takže podle tebe je to normální, že ti dá modík, za něco co myslíš jako srandu VAR ( to bych ještě překousnul ), aleže mě dal 2x bezduvodnej ban, mě už trošku nasralo. ;) Nic sem nedělal a hned na to sem dostal ban s důvodem uklidňovák. Den na to přijdu na forum bavim se úplně o někom jinym napíšu "on je toho schopnej, idiot jeden" a přijde si marwin a hned mi dá ban a bere to jako by to bylo na něj. ;)

viz. náhled banu

{L_IMAGE}

 

Zase to tak nehroť, prostě nevěřím tomu že by Marwin udělal něco bezdůvodně a je tu dlouhou dobu, nemyslim si že by si chtěl po takové době zkazit reputaci.

A byl jsem svědkem, kdy se tady tzv:.Modíci urážejí přímo na chatu. Takže asi tak.

 

Jak řekl Ewwe, nadávat se na chatu prostě nemá, takže když si to koupil, tak se do toho zařezej a prober si co jdsi udělal.

 

dost toho, marwin je normální moderátor a nevěřím že by dělal něco bezdůvodně.

Link to comment
Share on other sites

Marwe tim jako dáváš najevo co? :lol: Že budeš hlídat všechno co udělám? :lol: Sorry, ale seš už směšnej. :lol: Myslíš, že si zrovna před tebou sednu na :prdel: ? Musim tě zklamat, zrovna tebe mám nejvíc na háku. :)

Ty jseš smešnej že tuto s prominutím ptákovinu pořád rozebíráš prostě si dostal var a pak ban na 30 minut místo banu na 2 týdny tak se s tím smiř nebo ti dám ten dvoutýdení bann nikdo tě tady nepotřebuje tak tu nemusíš být!

 

Valenta ho tu potrebuje inak by dostal o 20kc menej za adSence :d

Link to comment
Share on other sites

Dle výsledku ankety a po konzultaci s některými lidmi jsem se rozhodl Marwinovi práva vzít. Děkuji ti za tvojí práci zde, kterou ti už nikdo neodmaže, ale šancí jsi dostal víc, jako uživatel jsi zřejmě skvělý, ale jako moderátor máš velké výkyvy a to je problém.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...