Jump to content

HTC One X: Až na Android to vypadá na super telefon


lvalenta

Recommended Posts

Tak jste na palicu? si uvědomte, že kdyby jsme se tady měli bavit jen o samotným pawnu tak nevím jak by to dopadlo...to je jak kdybys třeba žral denně po dobu několika let to samý jídlo...taky by tě to přestalo bavit a chutnat a chtělo by to změnu ;) nevidím důvod proč by tady nemohli být témata jiného charakteru než je pawno...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Tak jste na palicu? si uvědomte, že kdyby jsme se tady měli bavit jen o samotným pawnu tak nevím jak by to dopadlo...to je jak kdybys třeba žral denně po dobu několika let to samý jídlo...taky by tě to přestalo bavit a chutnat a chtělo by to změnu ;) nevidím důvod proč by tady nemohli být témata jiného charakteru než je pawno...

Řeší se na warez fórech snad něco jinýho než warez? Ano, ale jen okrajově :mrgreen: Tady se řeší všechno ostatní, jenom ne Pawn :mrgreen:

 

Ale baví mě číst ty vaše hádky.. U obou stran se pobavím :lol:

Link to comment
Share on other sites

Súhlasím s názorom že toto téma je na nič

 

 

K téme: Určite nedám za mobil viac ako je mesačná výplata na SK......nie som padnutý na hlavu.

 

Problém je v tom že firmy začali ľudí ovládať, tlačia im do hlavy že im treba poriadny smartfón, tablet aj notebook....

 

 

Pritom tablet je pre mňa nepoužiteľný a zastávam sa názoru že je to pi*ovina, mobil ma slúžiť na volanie/SMS/budík....niekomu hudbu a príležitostný fotoaparát, nebudem zo sebou nosiť vždy digitálny že? :d

 

Neviem načo je niekomu aj tablet aj mobil.....aha už viem, na frajerovanie ;)

 

Mne osobne stačí notebook, netreba mi hen takýto drahý mobil.....a ak nie notebook tak aspoň netbook by mi stačil na internet, dokumenty a tak ;)

 

tablet není na ho*no ve škole mě vyhovuje určitě líp jak ntb dobře se na něm píše je proti ntb malej a lehkej..

 

škoda že nemůžu říct o tomdle topicu že není na ho*no..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...