Jump to content

VAŠE AUTO


Ingnition

Recommended Posts

Zdravím,

napadlo mě založit téma s tím, jaké máte reálný auto, se kterým jezdíte... Bylo by fajn, kdyby jste k tomu přidali i svoje vlastní foto (ne z netu). Takže já začnu.

 

 

Já mám Škoda Felicia 1.6 (r.v.: 1997) - plná výbava

0ebb94be6d.jpg

Fotka je z dneška, když jsem ho umyl :d Není to žádný super auto, ale mě osobně stačí a jsem za něj rád... A vzhledem k tomu, že je to 1.6tka, tak to i slušně jezdí. Když se o to auto člověk umí starat, tak mu bude bez problému sloužit i mnoho let...

 

------------------------------------

Pro lepší přehlednost zde uvedu auta uživatelů, které je sem přidali:

 

Jakub Maršálek

Ford Puma 1.7 92kw

431829_407651172594435_100000486671100_1633592_1167068152_n.jpg

 

Ewwe

Škoda Octavia 1.9 TDI 4x4 Rok výroby 2004 najeto něco kolem 150k. Výbava Elegance.

Jsem druhý majitel. Nedávno výměn rozvodů a brzdící soustavy.

8te565mg6il3p5piejir.jpg

 

SpiriX23

Nissan Almera 1.4 GX 1997 64kW

Nejvýkonější Almera v mém okolí, nemá problém překonat přes 200km/h oproti výrobní max. rychlosti 172km/h :)

ed557a5083.jpg cf775872a1.jpg

Link to comment
Share on other sites

měl jsem vytuněnou škodu 120 mno ale ta už mezi náma není :/ sem se tak trošku vyboural xD Foto nedodám pač už je asi 3 měsíce ve šrotu. Byl tam jen spoiler, nárazníky, světla a prázdná láhev od nitra (na tu sem zbalil asi 3 holky kupte si to! xD)

Link to comment
Share on other sites

a když nevlastním řidičský průkaz a auto ano?

hmm :d tady někdo porušuje zákony :d :D ezdí bez řidičáku :d

na auto jsem si našetřil a stojí mi v garáži o auto se starám a řekněme že párkrát do týdne ho projedu abych udržoval provoz auta a prostě nějakým způsobem nestálo tu chvíli, než dodělám 3. ročník a a na konci 3. ročníku mám k dispozici si udělat v naší škole řidičský průkaz na osobák a náklaďák zadarmo, jelikož našel škola spolupracuje jako jediná škola v evropě s automobilkou citroen :)

 

měl jsem vytuněnou škodu 120 mno ale ta už mezi náma není :/ sem se tak trošku vyboural xD Foto nedodám pač už je asi 3 měsíce ve šrotu. Byl tam jen spoiler, nárazníky, světla a prázdná láhev od nitra (na tu sem zbalil asi 3 holky kupte si to! xD)

To určitě...a teď to o karkulce ;) z pohádek už jsme vyrostli...

 

EDIT:

 

Ford Puma 1.7 92kw

 

431829_407651172594435_100000486671100_1633592_1167068152_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

a když nevlastním řidičský průkaz a auto ano?

hmm :d tady někdo porušuje zákony :d :D ezdí bez řidičáku :d

na auto jsem si našetřil a stojí mi v garáži o auto se starám a řekněme že párkrát do týdne ho projedu abych udržoval provoz auta a prostě nějakým způsobem nestálo tu chvíli, než dodělám 3. ročník a a na konci 3. ročníku mám k dispozici si udělat v naší škole řidičský průkaz na osobák a náklaďák zadarmo, jelikož našel škola spolupracuje jako jediná škola v evropě s automobilkou citroen :)

 

měl jsem vytuněnou škodu 120 mno ale ta už mezi náma není :/ sem se tak trošku vyboural xD Foto nedodám pač už je asi 3 měsíce ve šrotu. Byl tam jen spoiler, nárazníky, světla a prázdná láhev od nitra (na tu sem zbalil asi 3 holky kupte si to! xD)

To určitě...a teď to o karkulce ;) z pohádek už jsme vyrostli...

na netu najdeš maketu nitra... Pak sem to někdy v zimě vymlátil do příkopu. ještě teď chodím na rehabilitace

Link to comment
Share on other sites

Ingnition,Kde mas SPZtku ty pirate ? :d

 

Ja auto jeste nemam no :d

SPZtku jsem vymazal za pomocí mého umu v Photoshopu ;):d Chtěl jsem to udělat právě tak, aby to nešlo vůbec poznat - aby to nerušilo celkovou fotku.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition,Kde mas SPZtku ty pirate ? :d

 

Ja auto jeste nemam no :d

SPZtku jsem vymazal za pomocí mého umu v Photoshopu ;):d Chtěl jsem to udělat právě tak, aby to nešlo vůbec poznat - aby to nerušilo celkovou fotku.

 

jinak hezký kola u tej škodovky

Link to comment
Share on other sites

Ingnition,Kde mas SPZtku ty pirate ? :d

 

Ja auto jeste nemam no :d

SPZtku jsem vymazal za pomocí mého umu v Photoshopu ;):d Chtěl jsem to udělat právě tak, aby to nešlo vůbec poznat - aby to nerušilo celkovou fotku.

 

jinak hezký kola u tej škodovky

To jsou plecháče :)

Link to comment
Share on other sites

Ingnition,Kde mas SPZtku ty pirate ? :d

 

Ja auto jeste nemam no :d

SPZtku jsem vymazal za pomocí mého umu v Photoshopu ;):d Chtěl jsem to udělat právě tak, aby to nešlo vůbec poznat - aby to nerušilo celkovou fotku.

 

jinak hezký kola u tej škodovky

Díky ;) Jak psal Jakub, jde o poklice. Tyhle mám na zimních pneu, na letních mám zase jiný (dle mě hezčí). Zrovna zítra budu auto přezouvat :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

8te565mg6il3p5piejir_thumb.jpg

 

Škoda Octavia 1.9 TDI 4x4 Rok výroby 2004 najeto něco kolem 150k. Výbava Elegance.

Jsem druhý majitel. Nedávno výměn rozvodů a brzdící soustavy.

Link to comment
Share on other sites

Já mám auto na ovládání :d - jezdí teda 80km/h ale to se asi nepočítá :lol:

jinak je to Nissan Skyline.

 

Opravdový doposud nemám, rád sportuji a i 100 km za den není na kole problém ;)

 

PS: Koupím si passata 1.9 ;)

Link to comment
Share on other sites

tady je videt mentalni vyspelost uzivatelu, nekdo zalozi vazny tema ze ho zajima kdo tady ma jaky auto...a kupodivu se tu najdou mentalne zaostalejsi jedinci kteri sem davaji totalni blbosti

Link to comment
Share on other sites

Taky sem asi částečně OT, ale za nějakou dobu by to už mohlo být aktuální, takže...

Tak to já teď mám více možností...

Řidičák sice budu mít až za rok, každopádně už se po nějakých autech dívám a šetřím si...

1. možnost je ta, že mi táta přenechá to, co má teď a koupí se něco jinýho:

 

1834530_1.jpg

Lancia Lybra SW 1.9 jtd

 

 

2. možnost, koupím si vlastní Lybru, ale sedan... Tyto auta jsou hodně spolehlivé a taky dost dobře vybavené

 

lancia_lybra_2.0.jpg

 

 

No a za 3. asi sem moc snílek, ale stejně se daj pořídit celkem levně (cca od 650 000,- kč) :d :

 

chevrolet-camaro-lt-2011_i1.jpg

Chevrolet Camaro LT (2011)

 

Link to comment
Share on other sites

tady je videt mentalni vyspelost uzivatelu, nekdo zalozi vazny tema ze ho zajima kdo tady ma jaky auto...a kupodivu se tu najdou mentalne zaostalejsi jedinci kteri sem davaji totalni blbosti

Souhlasim s tebou. Ale pocital jsem s tim, ze se najdou decka, kteri sem zacnou postovat sve pubertalni prispevky, se kteryma si mysli, ze jsou buh vi jak vtipny ;-)

Osobne bych za takovehle prispevky daval VAR a rovnou smazal, protoze se absolutne netykaji tematu...

 

A jeste zopakuji, ze chci vase REALNA auta (ne auta z nejakych podelanych her!), ktere vy osobne vlastnite, bez ohledu na to, zda mate ridicak nebo ne...

Link to comment
Share on other sites

Taky sem asi částečně OT, ale za nějakou dobu by to už mohlo být aktuální, takže...

Tak to já teď mám více možností...

Řidičák sice budu mít až za rok, každopádně už se po nějakých autech dívám a šetřím si...

1. možnost je ta, že mi táta přenechá to, co má teď a koupí se něco jinýho:

 

1834530_1.jpg

Lancia Lybra SW 1.9 jtd

 

 

2. možnost, koupím si vlastní Lybru, ale sedan... Tyto auta jsou hodně spolehlivé a taky dost dobře vybavené

 

lancia_lybra_2.0.jpg

 

No a za 3. asi sem moc snílek, ale stejně se daj pořídit celkem levně (cca od 650 000,- kč) :d :

 

chevrolet-camaro-lt-2011_i1.jpg

Chevrolet Camaro LT (2011)

Zalezi, jestli chces mit svoji vlastni Lybru v sedanu, nebo ti klidne bude stacit ta aktualni, co mate ;-) A pokud tu co mate ted je v peknym stavu, tak osobne bych sel do ni. Aspon nevyhodis sve penize podstate zbytecne ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zalezi, jestli chces mit svoji vlastni Lybru v sedanu, nebo ti klidne bude stacit ta aktualni, co mate ;-) A pokud tu co mate ted je v peknym stavu, tak osobne bych sel do ni. Aspon nevyhodis sve penize podstate zbytecne ;-)

Tak vím o pár kouscích v ČR, který sou v dobrým stavu (Lybry SW i sedany) a za celkem dobrý prachy, ale spíš bych šel do něčeho menšího, než kombík, ale zase ne nákupní vozík... Taky záleží, jestli si otec bude pořizovat něco jinýho...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...