Jump to content

Apple


lvalenta

Recommended Posts

Apple zachvilu skonci, resp. klesnu pod uroven samsungu. Pozri si kury akcii applu (http://www.akcie.cz/...e-computer-inc/) od vydania iphone 5 stale klesaju.

Jak cena akcií souvisí s tím, jak firma prosperuje?

Link to comment
Share on other sites

Jen opravdu člověk co Iphone neměl může říct že je to totální shit. Mám Iphone 4S a oproti Androidu co má 2 GB RAM a seká se mu Fruit Ninja je Iphone nejlepší volba. Má pár věcí co nejsou dobré to ano, ale dá se to tomu telefonu prominout kdežto Android který se někdy zasekne tak že musíte vyndat baterku se prominout nedá. Telefony které bych si kdy koupil jsou pouze ty které mají iOS nebo Windows Phone 8 ostatní nikdy.

 

Spolocnost ktora pita trojnasobok za mobil ktory realne taku hodnotu nema by tie vyrobky mohla aspon otestovat nez ich posle do predaja.

A zober si aj tu kvalitu spracovania, spadne ti s pol metra a rozbije sa. Alebo si zober iPhone 4. Minimalne 50% ludi ho bolo reklamovat lebo pri telefonovani stracali signal.

 

 

Jak sme na tom my? Sorry ze ta sklamem ale my nemame tisice az desat tisice eur na produkty od applu. Minimalna mzda je na slovensku 370e ci tak nejak, asi menej. Priemerny plat okolo 400-500e. Len by ma zaujimalo kdo by s takym platom bol ochotny vysolit 900e za mobil ktory ma o pol palca vecsi display.

 

Apple zachvilu skonci, resp. klesnu pod uroven samsungu. Pozri si kury akcii applu (http://www.akcie.cz/...e-computer-inc/) od vydania iphone 5 stale klesaju.

 

Navíc tě nechápu jak můžeš srovnávat Android s iOS to snad ani nejde uvědomte si že Android je OpenSource a je zdarma kdežto iOS není. Nezapomeňte že je Android dělaný z Operačního systému který je zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Jen opravdu člověk co Iphone neměl může říct že je to totální shit. Mám Iphone 4S a oproti Androidu co má 2 GB RAM a seká se mu Fruit Ninja je Iphone nejlepší volba. Má pár věcí co nejsou dobré to ano, ale dá se to tomu telefonu prominout kdežto Android který se někdy zasekne tak že musíte vyndat baterku se prominout nedá. Telefony které bych si kdy koupil jsou pouze ty které mají iOS nebo Windows Phone 8 ostatní nikdy.

Souhlasím. z iOS bych přešel jedině na WP8, ale tam se mi moc nelíbí UI a celkově, jak je ten systém koncipovaný.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

Neviem či je toto pravá téma kde by som sa to mohol spýtať, ak nie, predom sa ospravedlnujem.

 

Ide o to, že mám v pláne si kúpiť iPhone 5, a chcel by som sa spýtať, že či je možné do neho vložiť stiahnuté mp3 bez toho aby som si to kúpil v iTunes? A ešte, či sa dá do neho stiahnuť platené aplikácie (zadarmo) ? Kludne aj cez JailBreak.

 

Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Ohledně mp3 - jistě, stačí si stáhnout nějakou aplikaci na hudbu, do které to vložíš. Nicméně nejlepší řešení je koupit si za 25€ ročně iTunes Match a hudbu můžeš mít online. Navíc ti jí zlegalizuje.

Ohledně toho druhého ano, ale s tím žádné zkušenosti nemám.

Link to comment
Share on other sites

Jen opravdu člověk co Iphone neměl může říct že je to totální shit. Mám Iphone 4S a oproti Androidu co má 2 GB RAM a seká se mu Fruit Ninja je Iphone nejlepší volba. Má pár věcí co nejsou dobré to ano, ale dá se to tomu telefonu prominout kdežto Android který se někdy zasekne tak že musíte vyndat baterku se prominout nedá. Telefony které bych si kdy koupil jsou pouze ty které mají iOS nebo Windows Phone 8 ostatní nikdy.

 

 

 

Navíc tě nechápu jak můžeš srovnávat Android s iOS to snad ani nejde uvědomte si že Android je OpenSource a je zdarma kdežto iOS není. Nezapomeňte že je Android dělaný z Operačního systému který je zdarma.

 

Uvedom si ze na tom operacnom systeme pracuju tisice ludi kde to na iOS maximalne par desiatok.

 

Navise Android je prepracovany, da je jednoducho upravovat lebo je opensource. Je onlo roznych verzii, jedna sa ti nepaci prejdes k druhej. u iOS tu moznost nemas. Tak sorry no ale moj operacny system co pisem ma viacej funkcii ako iOS.

A to ze si nedokazes vyladit android, pripadne nahodit inu verziu je cisto tvoj problem, kritizujes nieco co akorad pre svoje nedostatocne znalosti z linuxom nevies pouzivat.

Nechapem preco by som si mal kupit nieco co nema ani konzolu a neviem tam ani stiahnut lubovolne aplikacie. tiez pre vyvoj app pre iOs potrebujem nejaky mac os shit zato pre andoid my staci kludne aj win 95.

Link to comment
Share on other sites

Ja mám teraz nový iPhone 4S 32GB a som s ním velmi spokojný.

 

Tiež som applu nedôveroval, nuž potom som sa rozhodol že to skúsim, kúpil som si tento mobil. A od tej doby je android už u mna vypísaný.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem měl prvně zkušenost s iPadem 2. A kamarád měl nějaký drahý android tablet (bylo to v roce 2012). iPad byl za asi 13k, ten android za asi 15k. A výkonnostně ten tablet absolutně nestačil. Potom jsem měl iPhona a když jsem viděl, jak šlapou ty super Androidy, tak jsem na android zanevřel :)

Link to comment
Share on other sites

Osobne sa velmi teším na vydanie iPhone 6, neviem aké verzie budú, ale dúfam že aj večšie ako 64GB, čo by teda stálo velké peniaze, ale čo, ja si to môžem dovoliť. A luky asi tiež. :d

Link to comment
Share on other sites

Iphone mi stačí 32GB, ale iPad Mini bych potřeboval 128.

Od iPhone 7. Generace (5S/6) bych očekával lepší foťák (kvalitnější fotky) a lepší baterii. To by byl pro mě důvod pro koupi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...