Jump to content

Apple


lvalenta

Recommended Posts

mně iTunes jde, ale mám 64 bit windowsy, takže netuším. A mám windows 7, takže opravdu nevím :d

Souhlasím s tebou ohledně tvého prvního odstavce :) Ale iPad 2 má nesrovnatelně lepší displej, než 3GS (teď jsem porovnával)

 

ad jailbreak - já osobně jsem na jailbreaku nenašel nic, co by mě zaujalo.

 

Ohľadom tých displejov som to myslel iPhone 4/4S a iPad 2/3. Všetky som v ruke držal okrem iPad 3. Takže 3/3GS a nižšie a ani iPad 1 neviem ohodnotiť.

 

V jailbreaku si podľa mňa nájde každý niečo. Stačí si poprezerať Cydiu keď máš viac voľného času. Určite sa dá využiť iFile, Display Recorder, MxTube, iBlacklist.. je ich tam samozrejme viac toto som len nastrielal z voleje

Link to comment
Share on other sites

Od applu mam iPod na hudbu a daji se tam hrat hry,ale po****** se mi nabíječka takźe ho mam ve skřínce

 

 

Kôli tomuto by som ho v skrinke určite nenechal..

Stráca ti na hodnote a chátra

 

 

Kúp si nabíjačku v nejakom mobil shope, na internete alebo originál od Applu (tam ťa to ale víde drahšie)

 

Ale určite ho v skrinke nenechávaj :)

Link to comment
Share on other sites

iPhone ma len moj dedo, kupil som si ho ja ale ziadna spokojnost uz len kvoli tomu ze do toho musim tlacit nechtom alebo stylusom a hned sa to doskrka nikdo ho nechcel tak som ho dal nemu on len vola a pocuva a u iPhonu nesom aj kvoli tomu super fotaku 0.3MegaPixelovi

Link to comment
Share on other sites

iPhone ma len moj dedo, kupil som si ho ja ale ziadna spokojnost uz len kvoli tomu ze do toho musim tlacit nechtom alebo stylusom a hned sa to doskrka nikdo ho nechcel tak som ho dal nemu on len vola a pocuva a u iPhonu nesom aj kvoli tomu super fotaku 0.3MegaPixelovi

 

Nechtom ? :eh:

 

Sorry ale neviem o čom rozprávaš..ja sa ledva dotknem obrazovky a reaguje na prvý krát..

Link to comment
Share on other sites

Ale nejde to prstom

No, vyroba takeho suntu stoji par desiatok tak sa necuduj ze su niektore kusy potom vadne, mne tiez na iphone neslo zdvihnut hovor ked som mal baterku pod 40%

Tak to máte reklamovat ;) Vadné kusy mají všichni, jen pokud je nějaký apple kus špatný, tak se to řeší, že je nějaký problém. Tyto problémy mají všechny společnosti!

Link to comment
Share on other sites

Apple je skôr robený pre manažérov, majiteľov firiem a takýchto "papalášov", obyčajným ľudom stačí Windows / Linux / Android.

 

Ja mám na mobile Android, mobil kupovaný v hotovosti pretože paušál nechcem a bohato mi to na volanie/SMS/kalkulačku či maily stačí, netreba mi mobil za 600€ a keby som taký chcel tak si kúpim HTC / LG / Samsung kde je lepší výkon, väčší display, v EU lepšia podpora keďže Apple je zameraný najviac na USA.

 

Na MacOS sa mi páči tá nová "funkcia" Thunderbolt čo urobili s Intelom len pre nich, a to jeďalší dôvod prečo nechcem Apple, robia všetko len pre seba a to ja nemám rád, áno viem že keby to robli pre viacero okruhov tak by to nebolo pre nich tak výhodne ale možno by sa na trhu viac chytili.

 

Keby nedávali ceny ako keby robili elektroniku zo zlata tak by sa nad tým dalo uvažovať ale ten pomer cena/výkon je trošku viac prevýšený....výrobné náklady sú oveľa nižšie, ale čo už.

Link to comment
Share on other sites

O Sony nehovorím, mobil od Sony som nikdy nemal a ani nechcem a tak isto hoc aký výrobok od Sony, mám Discman ale ten som dostal kedysi dávno k mobilu :d

Link to comment
Share on other sites

Co tu furt hrotíte :d Já mám HTC HD7 s Windows Phone 7.5, který je taky stavěný a odladěný na jeden a ten samý HW a všechno běží rychle, plynule, přehledně a tak celkově luxusně... Já si nemůžu vůbec stěžovat, a iPhone mít vůbec nemusím ;)

 

Ať si každý pořídí, co chce, co mu vyhovuje a co se mu líbí víc. Ale ty Lukáši, ty prostě z toho Applu za chvíli zešílíš. Čteš si po sobě někdy vůbec co všechno jsi tu napsal? :d Ty jsi tu z toho vytvořil naprostý off topic s přidaným flamem :d

 

No nic, dohadujte se tu dál o kravinách, já jdu spát :d Byeeee....

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Honzíku, já to hrotím, protože sem mají přispívat jen lidi s Apple, protože ti asi vědí, proč to mají, takže o tom jsou schopni diskutovat a ne lidé, kteří nepřipouští nic jiného.

Windows Phone 7.5. bych si s jiným mobilem než Lumia 800 nekoupil. Ale je pravda, že i tento mobil se mi docela zamlouvá, ale jsem už v zajetí ekosystému Applu :)

Link to comment
Share on other sites

Ale nejde to prstom

No, vyroba takeho suntu stoji par desiatok tak sa necuduj ze su niektore kusy potom vadne, mne tiez na iphone neslo zdvihnut hovor ked som mal baterku pod 40%

Tak to máte reklamovat ;) Vadné kusy mají všichni, jen pokud je nějaký apple kus špatný, tak se to řeší, že je nějaký problém. Tyto problémy mají všechny společnosti!

 

promin, ale vyhodim za iphone 10 nasobnu cenu a oni si tie mobily nevedia ani vo vyrobke skontrolovat?

Link to comment
Share on other sites

No, vyroba takeho suntu stoji par desiatok tak sa necuduj ze su niektore kusy potom vadne, mne tiez na iphone neslo zdvihnut hovor ked som mal baterku pod 40%

Tak to máte reklamovat ;) Vadné kusy mají všichni, jen pokud je nějaký apple kus špatný, tak se to řeší, že je nějaký problém. Tyto problémy mají všechny společnosti!

 

promin, ale vyhodim za iphone 10 nasobnu cenu a oni si tie mobily nevedia ani vo vyrobke skontrolovat?

U androidu zaplatíš za mobily, které se nesekají (pokud se vůbec nějaký android neseká) podobně jako u iPhonu. Je to úplně nový mobil, pokud je vada, okamžitě vymění. To je myslím rozdíl oproti ostatním společnostem, protože z vlastní zkušenosti, většina se to snaží prvně nějak opravit, kdežto Apple to vždy vymění, pokud je to chyba od výroby. Ale jak říkám, kdyby to nebyl Apple, tak bys to neřešil, protože to tak je u všech.

 

 

MaTTy - co ti dělá, že blbne? :d

Link to comment
Share on other sites

MaTTy - co ti dělá, že blbne? :d

 

No tak jak sem ho "čistil" tak sem to trochu moc rozebral a ono to nejprve jelo ae bez WiFI a teď už se po 5min vypne :d

Link to comment
Share on other sites

MaTTy nemal si to rozoberať sám..ak nemáš aspoň menšie skúsenosti tak to nerob :)

Avšak v servise opravia všetko..

 

Bloodman: Mal si niekedy takú skúsenosť s Applom ? že zrovna tvôj bol ten vadný ?

Možno sa to stane každému 100 výrobku ale mne osobne sa to ešte nestalo..nemysli si že to nekontrolujú..kontrolujú to ako každá iná firma :)

On ani nevravel že to bol vadný alebo akokoľvek poškodený výrobok...vravel že to nejde dobre ovládať..

Neviem však kde to nabral pretože iPhone je oveľa citlivejší a má aj lepší display ako iné telefony..ja som mal predtým XPERIU X10i

Nebola zlá bol to vynikajúci telefon avšak po čase sa znecitlivela obrazovka, android začal sekať..preinštaloval som to ale vydržalo to maximálne 2-3 dni a potom to isté..predal som ho a dostal som iPhone.

A neviem si ho vynachváliť...

Ale nevravím že to bol zlý telefon práve naopak bol vynikajúci ale Apple je lepšie..viac je zameraný na detaily, vlastný OS to je veľký +

A výkonovo ?

Vynikajúce..

Mne sa dosť páči keď si môžem zaspomínať na staré časy a zahrať si na telefone GTA 3 :)

Tú hru zvláda len málo telefonov a iPhone je medzi nimi...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Neaktualizujeme téměř po roce? :)

U mě změna z hlediska výměny 3GS na 4S a iPad 2 jsem vyměnil za iPad Mini.

Přešel jsem také na Mac -> iMac 21.5" a 13" Macbook Air (oba verze roku 2012)

 

Jak jste na tom vy?

Link to comment
Share on other sites

MaTTy nemal si to rozoberať sám..ak nemáš aspoň menšie skúsenosti tak to nerob :)

Avšak v servise opravia všetko..

 

Bloodman: Mal si niekedy takú skúsenosť s Applom ? že zrovna tvôj bol ten vadný ?

Možno sa to stane každému 100 výrobku ale mne osobne sa to ešte nestalo..nemysli si že to nekontrolujú..kontrolujú to ako každá iná firma :)

On ani nevravel že to bol vadný alebo akokoľvek poškodený výrobok...vravel že to nejde dobre ovládať..

Neviem však kde to nabral pretože iPhone je oveľa citlivejší a má aj lepší display ako iné telefony..ja som mal predtým XPERIU X10i

Nebola zlá bol to vynikajúci telefon avšak po čase sa znecitlivela obrazovka, android začal sekať..preinštaloval som to ale vydržalo to maximálne 2-3 dni a potom to isté..predal som ho a dostal som iPhone.

A neviem si ho vynachváliť...

Ale nevravím že to bol zlý telefon práve naopak bol vynikajúci ale Apple je lepšie..viac je zameraný na detaily, vlastný OS to je veľký +

A výkonovo ?

Vynikajúce..

Mne sa dosť páči keď si môžem zaspomínať na staré časy a zahrať si na telefone GTA 3 :)

Tú hru zvláda len málo telefonov a iPhone je medzi nimi...

Spolocnost ktora pita trojnasobok za mobil ktory realne taku hodnotu nema by tie vyrobky mohla aspon otestovat nez ich posle do predaja.

A zober si aj tu kvalitu spracovania, spadne ti s pol metra a rozbije sa. Alebo si zober iPhone 4. Minimalne 50% ludi ho bolo reklamovat lebo pri telefonovani stracali signal.

 

 

Jak sme na tom my? Sorry ze ta sklamem ale my nemame tisice az desat tisice eur na produkty od applu. Minimalna mzda je na slovensku 370e ci tak nejak, asi menej. Priemerny plat okolo 400-500e. Len by ma zaujimalo kdo by s takym platom bol ochotny vysolit 900e za mobil ktory ma o pol palca vecsi display.

 

Apple zachvilu skonci, resp. klesnu pod uroven samsungu. Pozri si kury akcii applu (http://www.akcie.cz/kurzy-svet/akcie-13136-apple-computer-inc/) od vydania iphone 5 stale klesaju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...