Jump to content

Nový gamehosting


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Dobrý den,

chtěly bysme vám představit web na gamehosting

který je podprojektem našeho webu

Najdete tu servery na koupení na hru Counter strike 1.6 .

Servery jsou rozděleny na 3 kategorie podle kterých jsou

stanoveny ceny : Mega , Giga a Tera. Administrace sice ještě není hotová,

ale máme pro vás řešení které si můžete přečíst v sekci "objednávka".

Další sekce je kontakty.Tu máte kontakty na všechny naše členy.

Máte u nás při koupy tyto výhody : Máme nízkou latenci,

Máme nízké ceny a server máte po zaplacení do pár minut.

Když budete potřebovat pomoci se serverem třeba s módem,

chybami atd. tak vám poradí naše technická podpora na kterou

máte kontakt v kontaktech.Server si můžete platit měsíčně, nebo po dohodě předplatit na rok.

Link to comment
Share on other sites

tak pokud mas cenik tak je potreba...

Podle zákona české republiky, pokud jsem student nebo mám zaměstnání, tak živnostencký list apod. mít nemusím, můžu odvádět daně bez něho.

Link to comment
Share on other sites

clanek o zakonech ti muze napsat jakejkoliv idiot...a ekonomiku sem na skole mel...takze vim ze pokud si studet tak podnikat muzes pouze pod podminkou plnoletosti a s platnym zivnostenskym opravnenim na danou cinost...jakozto student jsi povinen platit dane pri podnikani nad urcitou castku...ale pokud si opravdu prokazatelne student budou ti zaplacene dane vraceny po podani kazdorocniho breznoveho danoveho priznani...a pokud mas zamestnani tak musis mi zivnostak tak jako tak...fakt nechapu kde si na tohle prisel...

 

 

EDIT: spis si myslim ze sis to spletl se zakonem o zdravostim a socialnim...jelikoz pokud prijdes o zamestnani nebo uz nejsi nadale student musis si zdravotni platit sam, jelikoz jsi zivnostnik...socialni platit nemusis...to neni zakonem poviny

Link to comment
Share on other sites

Pokud jsem student, nebo mám jiné trvalé zaměstnání, tak pod 10 000kč ročně neodvádím daně, ale musím 1 ročně podat daňové přiznání. Pokud to bude nad 10 000kč ročně, tak podávám daňové přiznání + odvádím daně z celkové části.

 

Moje máma to hledala na internetu a dávala informace asi 4 dni a potvrdil mi to i učitel ekonomiky na střední škole.

 

A tímto tě žádám, aby jsi šel na net hledat a přestal tu spamovat.

Link to comment
Share on other sites

Ten web je hrozný ...

Ziadne administračné prostredie ? To je pekna kokotina ...

Chcelo by to aj údaje na dotyčnú osobu ktorá to prevádzkuje (Meno,Priezvisko,Mesto,Ulica,IC)

Ak to nemáš mal by si to napraviť, ináč možeš mať velke problémy vlastne prepáč ty si určite niaky zasran čo nevie podnikať je to smutné ...

PS:Om3n +1

Link to comment
Share on other sites

Ten web je hrozný ...

Ziadne administračné prostredie ? To je pekna kokotina ...

Chcelo by to aj údaje na dotyčnú osobu ktorá to prevádzkuje (Meno,Priezvisko,Mesto,Ulica,IC)

Ak to nemáš mal by si to napraviť, ináč možeš mať velke problémy vlastne prepáč ty si určite niaky zasran čo nevie podnikať je to smutné ...

PS:Om3n +1

Své údaje tam má, adresu si doplním, ale kdyby jsi uměl číst, tak by jste si přečetli novinky v zákoně od roku 2012.

 

A v nich je právě uvedena novinka o podnikání.

Link to comment
Share on other sites

Ten web je hrozný ...

Ziadne administračné prostredie ? To je pekna kokotina ...

Chcelo by to aj údaje na dotyčnú osobu ktorá to prevádzkuje (Meno,Priezvisko,Mesto,Ulica,IC)

Ak to nemáš mal by si to napraviť, ináč možeš mať velke problémy vlastne prepáč ty si určite niaky zasran čo nevie podnikať je to smutné ...

PS:Om3n +1

Své údaje tam má, adresu si doplním, ale kdyby jsi uměl číst, tak by jste si přečetli novinky v zákoně od roku 2012.

 

A v nich je právě uvedena novinka o podnikání.

Akože mne može byť uprdele že tam to nemáš ... Svoje služby ponúkaš aj slovákom ? Lebo ak ano musíš mať živnostenský list ... Neviem ako to je vo vaších zákonoch ale myslím že by si mal mať tiež živnosť ... (Ak to tak neni tak sorry)

Link to comment
Share on other sites

Ten web je hrozný ...

Ziadne administračné prostredie ? To je pekna kokotina ...

Chcelo by to aj údaje na dotyčnú osobu ktorá to prevádzkuje (Meno,Priezvisko,Mesto,Ulica,IC)

Ak to nemáš mal by si to napraviť, ináč možeš mať velke problémy vlastne prepáč ty si určite niaky zasran čo nevie podnikať je to smutné ...

PS:Om3n +1

Své údaje tam má, adresu si doplním, ale kdyby jsi uměl číst, tak by jste si přečetli novinky v zákoně od roku 2012.

 

A v nich je právě uvedena novinka o podnikání.

Akože mne može byť uprdele že tam to nemáš ... Svoje služby ponúkaš aj slovákom ? Lebo ak ano musíš mať živnostenský list ... Neviem ako to je vo vaších zákonoch ale myslím že by si mal mať tiež živnosť ... (Ak to tak neni tak sorry)

Pro mně ale platí zákony ČR, já slovák nejsem.

 

Příklad, koupím si mobil v Americe a platí pro mně americká záruka, která je 1 rok, taky pro prodejce nezajímá, že někde v ČR jsou min. 2 roky záruky.

Link to comment
Share on other sites

pokud chces podnikat v cizine musis dodrzovat zakony daneho statu...takze ses opet uplne mimo...

 

PS: ja se s tebou hadat nebudu...proste si pockam az to budes mit rozjety a potom BOOOOOM...pokuta jak prase a zakaz cinosti v oboru

Link to comment
Share on other sites

Příklad, koupím si mobil v Americe a platí pro mně americká záruka, která je 1 rok, taky pro prodejce nezajímá, že někde v ČR jsou min. 2 roky záruky.

Daj si facku a rozmysli si čo napíšeš nabudúce ...

Link to comment
Share on other sites

pokud chces podnikat v cizine musis dodrzovat zakony daneho statu...takze ses opet uplne mimo...

 

PS: ja se s tebou hadat nebudu...proste si pockam az to budes mit rozjety a potom BOOOOOM...pokuta jak prase a zakaz cinosti v oboru

 

Om3n +2

 

Ak ces podnikat na slovensku tak predchvílou sa to riešilo v druhom topice musíš mať živnosť bez rozdielu!!!

Link to comment
Share on other sites

Já nevím proč to vůbec řešíte...je to jeho věc a pokud je v tom nějakej problém, tak ho buď někdo nahlásí, nebo si ho někdo najde a na tom dotyčným už bude co stím udělá...

Link to comment
Share on other sites

pokud chces podnikat v cizine musis dodrzovat zakony daneho statu...takze ses opet uplne mimo...

Jak to, že Americký obchodník, který prodává př. PC do ČR, tak nemusí dodržovat naše zákony o dvouleté záruce??

Tak tě tedy žádám, aby jsi mi našel na netu výňatek ze zákona, kde musím mít živnostenský list.

Dle mého zdroje, stačí do 10 tis. podat daňové přiznání - daně se neodvádí. Nad 10 tisíc se už daně odvádí.

Link to comment
Share on other sites

ale proc by si mel delat danovy priznani kdyz nejsi vlastnikem ZL? zivnostak proste mit musis...to je jedinez zpusob jak muze financak kontrolovat podnikatelskou cinost...to o danich mas pravdu...ale zivnost mit musis

Link to comment
Share on other sites

pokud chces podnikat v cizine musis dodrzovat zakony daneho statu...takze ses opet uplne mimo...

 

PS: ja se s tebou hadat nebudu...proste si pockam az to budes mit rozjety a potom BOOOOOM...pokuta jak prase a zakaz cinosti v oboru

Taky si spamnu, než se to promaže :d. On nepodniká na Slovensku. Servery jsou umístěny v Česku, má České občanství. Má tedy povinost se řídit českými zákony. To, že si u něj objednávají i Slováci ho přece nemusí vůbec zajímat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...