Jump to content

Hľadám dobrý Gamemode


kaspra

Recommended Posts

Ahojte,

hľadám nejaký zaujímavý a dobrý Gamemode. Neposielajte mi sem prosím link zo samp fóra že tu ich máš plnú r.., chcem taký s ktorým máte skúsenosti a páči sa Vám.

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

iFalGamer má dětské radikální názory, toho prostě neřeš, říct otevři pawno, zmáčkni "new" a piš je fakt primitiv.

 

Opravdu je lepší si udělat vlastní herní mód.

Pokud pawno neumíš a hledáš nějaký dobrý herní mód, tak jak už vidíš je lepší, se spolehnou na sám sebe a najít si to sám.

 

A pokud fakt chceš mít něco unikátního, tak začni od návodu #1, třeba zde kde marvin37, velmi dobrý pawner popisuje své začátky, možná tě to bude inspirovat, a hledat návody, na všechno co si budeš chtít udělat je zde návod.

 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

iFalGamer má dětské radikální názory, toho prostě neřeš, říct otevři pawno, zmáčkni "new" a piš je fakt primitiv.

 

Opravdu je lepší si udělat vlastní herní mód.

Pokud pawno neumíš a hledáš nějaký dobrý herní mód, tak jak už vidíš je lepší, se spolehnou na sám sebe a najít si to sám.

 

A pokud fakt chceš mít něco unikátního, tak začni od návodu #1, třeba zde kde marvin37, velmi dobrý pawner popisuje své začátky, a hledat návody, na všechno co si budeš chtít udělat je zde návod.

 

Hodně štěstí.

 

Jo,jo Dětské názory.. Pawno Je program pokud nevíš. :) On psal že neví s Pawnem Nikoli s Jazykem Pawn..

Link to comment
Share on other sites

iFalGamer má dětské radikální názory, toho prostě neřeš, říct otevři pawno, zmáčkni "new" a piš je fakt primitiv.

 

Opravdu je lepší si udělat vlastní herní mód.

Pokud pawno neumíš a hledáš nějaký dobrý herní mód, tak jak už vidíš je lepší, se spolehnou na sám sebe a najít si to sám.

 

A pokud fakt chceš mít něco unikátního, tak začni od návodu #1, třeba zde kde marvin37, velmi dobrý pawner popisuje své začátky, a hledat návody, na všechno co si budeš chtít udělat je zde návod.

 

Hodně štěstí.

 

Jo,jo Dětské názory.. Pawno Je program pokud nevíš. :) On psal že neví s Pawnem Nikoli s Jazykem Pawn..

 

Nechci se hádat, ale hned pod to napsal že neví co tam psát. :)

Link to comment
Share on other sites

takže ti to zhrniem

 

zle napísaná téma

bez tagu

v zlej podsekcii

v ešte horšej sekcii

 

vidím to iba jedno, move, možno lock, možno var

Presunieš mi to pls?

Link to comment
Share on other sites

Já tomu rozumím jak kozel petrželi :d

 

Není nejlepší si stáhnout nějaký super mód z těch mezinárodních stránek a přeložit jej? Aspoň se naučíš v tom číst...Sice je to kopírka, ale furt lepší než Realná Země č1242 či Makeiron, hlavně to bude větší přínos pro hráče než nějaký další paskvil...

 

Taky bych si chtěl udělat mód, ale jaksi nemám moc čas.. :d

Link to comment
Share on other sites

Já tomu rozumím jak kozel petrželi :d

 

Není nejlepší si stáhnout nějaký super mód z těch mezinárodních stránek a přeložit jej? Aspoň se naučíš v tom číst...Sice je to kopírka, ale furt lepší než Realná Země č1242 či Makeiron, hlavně to bude větší přínos pro hráče než nějaký další paskvil...

 

Taky bych si chtěl udělat mód, ale jaksi nemám moc čas.. :d

 

No veď hej, len práve chcem tip na aky mod. :-)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=310054

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=123726

 

Zkus třeba tyhle....najdi si jejích oficiální servery, na každým zahraj tak 3hoďky a uvidíš, který se ti libí. Vyzkoušej, kterej tobě půjde, pak hurá překládat a třeba nějaký dodělávky...

 

Podle mě by to chtělo pak nějaký příkaz jako /credits či tak a tam bys napsal co jsi odkaď zkopčil, nevím jestli je to OpenSoft/FreeWare či není...Já nevím co jde editovat, či jak se to edituje...

Link to comment
Share on other sites

CMS[blOb155":1fvc9sl4]Aký presne GameMod hladaš? Ma to byt realne, stunt, fun, drift, DM, niečo ine? napíč sem

 

Neviem sa rozhodnúť, napíš čo sa ti zdá najlepšie

Link to comment
Share on other sites

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=310054

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=123726

 

Zkus třeba tyhle....najdi si jejích oficiální servery, na každým zahraj tak 3hoďky a uvidíš, který se ti libí. Vyzkoušej, kterej tobě půjde, pak hurá překládat a třeba nějaký dodělávky...

 

Podle mě by to chtělo pak nějaký příkaz jako /credits či tak a tam bys napsal co jsi odkaď zkopčil, nevím jestli je to OpenSoft/FreeWare či není...Já nevím co jde editovat, či jak se to edituje...

 

to ani ja :-) Akurát viem preložiť, texty :d

A díky skúsim.

Link to comment
Share on other sites

CMS[blOb155":cg1ksw3c]Aký presne GameMod hladaš? Ma to byt realne, stunt, fun, drift, DM, niečo ine? napíč sem

 

Neviem sa rozhodnúť, napíš čo sa ti zdá najlepšie

 

 

 

neco jako realny ale spojeny ze stuntem..

Link to comment
Share on other sites

CMS[blOb155":2m6vwtko]
CMS[blOb155":2m6vwtko]Aký presne GameMod hladaš? Ma to byt realne, stunt, fun, drift, DM, niečo ine? napíč sem

 

Neviem sa rozhodnúť, napíš čo sa ti zdá najlepšie

 

 

 

neco jako realny ale spojeny ze stuntem..

 

Máš tip na nejaký?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...