Jump to content

(help)Pomoc


Erko47

Recommended Posts

Ahoj udělal jsem si server přes crazyhost dal jsem tam mody, vše jak má být ale když se připojuji na server tak mě připojuje a píše ,,joining the game¨ a pořád .

Prosím poradíte nějaký Filterscript nebo něco prosím :(

Link to comment
Share on other sites

Mě to je jedno.. Bolo tu takých veľa.. Nieje to FREE Ke stažení.. Bolo to ukradnuté Atomasovy.. Pokiaľ chceš mať problémy daj to tam. PS:

Nepodceňuj niekoho, koho nepoznáš..

Link to comment
Share on other sites

Ty si ale z prominutim kreten on to urcite nezverejnil !! Kdyby to zverejnil nejsou v RZE tajne prikazy !! :evil: A nepise to v RZE 8 treba ty cervene texty ze mod neni hotov ;)

Link to comment
Share on other sites

Kontrolor - mám tu vzkaz pro tebe.

Mám tvojí IP a i tvojí adresu. Těš se.. brzy tě čeká návštěva (přístě nebuď tak blbý a změn si IP ;))

To sem nepochopil :d

On to určitě pochopí, neboj ;)

Link to comment
Share on other sites

ODhackni to máme koupenou licenci na gta a mody :) maš na to 12 hodin!!!!!!

A ten mod je upraveny takže není nelegalni!!!!!

podle zákoniku č. 9/2011 :)

Můj otec právník...

Pokut nechcete trestné oznamení UNhack a neukazuj se !!!!!!

(Za napadeni serveru a zmocnení se nad ním hrozí až 1 rok vězení )

Link to comment
Share on other sites

ODhackni to máme koupenou licenci na gta a mody :) maš na to 12 hodin!!!!!!

A ten mod je upraveny takže není nelegalni!!!!!

podle zákoniku č. 9/2011 :)

Můj otec právník...

Pokut nechcete trestné oznamení UNhack a neukazuj se !!!!!!

(Za napadeni serveru a zmocnení se nad ním hrozí až 1 rok vězení )

 

tu smlouvu bych chtěl teda vidět.

Link to comment
Share on other sites

Jak by to mohlo být asi atomasovi ukradeno?

Ho přepadli na chodníku a vydírali ho ne?.. Musel to sám poslat někomu, je to jeho blbost.

ATomas byl okraden o RZE pomocí Lua nebo DeAMX ted si nejsem tak uplně jistej

  1. [*:1yzoz407]to že sou na světě lidi, kteří musel okrást někoho, kdo se s něčim sere aby se nějak ukázal je vrchol
    [*:1yzoz407]ty tady vyhrožuješ někomu, že máš jeho adresu a IP
    1. [*:1yzoz407]pokud sis vyhledal jeho adresu přes tu IP kterou máš tak seš vedle - IP neni uvedená na místo bydliště ale na nejbližší rozvodnu poblíž jeho bydliště
      [*:1yzoz407]když už vyhrožuješ nějakym zákoníkem, nejprve se ujisti, jestli je pravda na tvojí straně. Máš na serveru nelegální RZE, která obsahuje tajný příkazy, který sloužej jako zadní vrátka pro majitele módu, kterýmu byl ten mód ukraden.

 

Pokud si něco z toho co sem napsal nepochopit tak si přečti toto

 

Poděkujte :

Daffymu za ukradení a zveřejnění rze6, rze7, rze7.3, rze7.4

Luk_assovi za cracknuti rze7.3 rze7.4 rze8

Crispemu za to že to luk_assovi zaplatil. A zveřejnil cracklou rze8

cz_dominik007 za to že zveřejnil craknutou rze7.3 rze7.4

Získání rze8 zatím neni úplně jasné bylo to z přestupu z cpor.eu na (stary) xel.cz

 

Link to comment
Share on other sites

Dovoľte mi zatlieskať Vám :clap: Gratulujem ste tak neuveriteľné debilní že Vám k tomu treba pogratulovať

 

Takže podľa Vás ak si stiahneš Battlefield 3 cez torrent alebo z warez fóra tak to je legálne: Zaujímavá úvaha ale jaksi blbá xD To je to isté ako v prípade RZE.

 

ATomas nikdy neuverejnil RZE a ani to nikdy neurobí.

 

BTW: prebuď sa do reality...myslíš že cez internet sa nedá kradnúť? :d Nepozeraj sci-fi filmy :d

 

Vás dvoch zvrieť do blázinca až by ste zčernali :d

Link to comment
Share on other sites

Dovoľte mi zatlieskať Vám :clap: Gratulujem ste tak neuveriteľné debilní že Vám k tomu treba pogratulovať

 

Takže podľa Vás ak si stiahneš Battlefield 3 cez torrent alebo z warez fóra tak to je legálne: Zaujímavá úvaha ale jaksi blbá xD To je to isté ako v prípade RZE.

 

ATomas nikdy neuverejnil RZE a ani to nikdy neurobí.

 

BTW: prebuď sa do reality...myslíš že cez internet sa nedá kradnúť? :d Nepozeraj sci-fi filmy :d

 

Vás dvoch zvrieť do blázinca až by ste zčernali :d

Ty se do toho neser, dement zakomplexovaný

Link to comment
Share on other sites

Děti jejichž rodiče kopou kanály nebo žijí na podpoře říkají, že jejich otec právník jim to řekl... Jinak kdyby na tebe ze srandy ATomas podal trestní oznámení za šíření kradeného módu, tak by ti asi klesl úsměv

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...