Jump to content

návrh Black&White Meme smajlíci


Recommended Posts

  • Majitel

Nebudou se měnit stávající, jen se přidají noví.

 

Nevím proč by se některým z vás nelíbili, podle mě přesně vyzobrazí emoci, situaci..

 

Fuck Yea a Cereal guy jsou emocionálně skoro nepoužitelní a byli by tu jen na obtíž.

Link to comment
Share on other sites

No...Fuck Yea si viem predstaviť v reálnom použitý...napríklad dajme tomu že by si zabanoval nejakého menej inteligentného používateľa ( vieme všetci o akých píšem :d ) a do chatu by si napísal že by si ho zabanoval a na konci by si dal smajla ( to bol len príklad )

 

A cereal guy je fakticky prekvapenie/šok takže ak by niekto napísal niečo čo by toho druhého šokovalo tak ten druhý použije Cereal Guy :)

Link to comment
Share on other sites

No...Fuck Yea si viem predstaviť v reálnom použitý...napríklad dajme tomu že by si zabanoval nejakého menej inteligentného používateľa ( vieme všetci o akých píšem :d ) a do chatu by si napísal že by si ho zabanoval a na konci by si dal smajla ( to bol len príklad )

 

A cereal guy je fakticky prekvapenie/šok takže ak by niekto napísal niečo čo by toho druhého šokovalo tak ten druhý použije Cereal Guy :)

 

Súhlasím :d Inak väčšima hlasovala za ano... tak kedy asi budú?

Link to comment
Share on other sites

Vůbec, naprostá blbost :) Radši bych uvítal nové klasické smajlíky, než tohle... Vůbec si to nedokážu představit, že by tu někdo spamoval s takovýma "smajlíkama". Já jsem za jednoznačný NE.

 

// OU YEA, 1000 PŘÍSPĚVĚK

Link to comment
Share on other sites

umim si živě představit jak to bude dál ;)

teď je všichni chcete, ale tak za měsíc, co tu budou si každej bude stěžovat na to jak se stim spamuje ;)

no uvidíte samy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Kdyby s tím někdo dělal blbosti, tak se holt zakročí :)

 

Vy vidíte problém snad v tom, že by se s tím spamovalo?

 

Já bych tedy viděl problém jen v případě nesprávného používání.. Jenž by zde tedy mohlo nastat..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...