Jump to content

Cenzurovaná Reklama


-CZ-Tweer-CZ-

Recommended Posts

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Tak ja z toho webu nemôžem :d :D :d Mám tiež túto tému, ale aspoň som si ju nejako porobil :d :D Ale ty tam máš header v skicári prerobený :d :D A nevrav mi, že máš VPS :d Potom by si asi nemal 2 servery od crew a iba 1 samp server cez vlastne vps (podla mna nejaky free hosting). No nedalo mi to, dal som do google 77.93.223.213 a našlo mi to strašne vela vecí a x serverov. CSS a MC je od crew na 100%. Inač prečo nemáte doménu .crew.sk je to lepšie a ide ti tam viac funkcii

Link to comment
Share on other sites

Design & Coded by StegCO <-- XDD hlavně že je to free thema a header co mě dřív tady na pawno.cz dělal už nvm kdo ted david, roni nebo tak někdo :) Takže používáte header co mě někdo dřív dělal a je tu furt někde v hledat ... A free themu :d :D

Link to comment
Share on other sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Tak ja z toho webu nemôžem :d :D :d Mám tiež túto tému, ale aspoň som si ju nejako porobil :d :D Ale ty tam máš header v skicári prerobený :d :D A nevrav mi, že máš VPS :d Potom by si asi nemal 2 servery od crew a iba 1 samp server cez vlastne vps (podla mna nejaky free hosting). No nedalo mi to, dal som do google 77.93.223.213 a našlo mi to strašne vela vecí a x serverov. CSS a MC je od crew na 100%. Inač prečo nemáte doménu .crew.sk je to lepšie a ide ti tam viac funkcii

 

IP 77.93.223.213 :d patrí StargHostu :d to neni jeho VPSko :d

Link to comment
Share on other sites

Když jsem se podíval na web, opravdu jsem se zhrozil. Header jak kdyby z popelnice vypadl. Ale co už, tak mě napadlo, kdyby si chtěl pomoct se stránkama, tak mi napiš do SZ. Rozhodně vytvářím lepší stránky a co je hlavní, tak aspoň na profesionální úrovni. Kdybych měl hodnotit tvůj web, tak 1/10 protože to je opravdu, děs a hrůza.

Link to comment
Share on other sites

Když jsem se podíval na web, opravdu jsem se zhrozil. Header jak kdyby z popelnice vypadl. Ale co už, tak mě napadlo, kdyby si chtěl pomoct se stránkama, tak mi napiš do SZ. Rozhodně vytvářím lepší stránky a co je hlavní, tak aspoň na profesionální úrovni. Kdybych měl hodnotit tvůj web, tak 1/10 protože to je opravdu, děs a hrůza.

Mohl bych vidět nějakou tvoji "profesionální" práci?

Link to comment
Share on other sites

Když jsem se podíval na web, opravdu jsem se zhrozil. Header jak kdyby z popelnice vypadl. Ale co už, tak mě napadlo, kdyby si chtěl pomoct se stránkama, tak mi napiš do SZ. Rozhodně vytvářím lepší stránky a co je hlavní, tak aspoň na profesionální úrovni. Kdybych měl hodnotit tvůj web, tak 1/10 protože to je opravdu, děs a hrůza.

Mohl bych vidět nějakou tvoji "profesionální" práci?

 

Klidně, proč ne :) ale pošlu ti to do SZ, nerad bych zde spamoval.

Link to comment
Share on other sites

Když jsem se podíval na web, opravdu jsem se zhrozil. Header jak kdyby z popelnice vypadl. Ale co už, tak mě napadlo, kdyby si chtěl pomoct se stránkama, tak mi napiš do SZ. Rozhodně vytvářím lepší stránky a co je hlavní, tak aspoň na profesionální úrovni. Kdybych měl hodnotit tvůj web, tak 1/10 protože to je opravdu, děs a hrůza.

Mohl bych vidět nějakou tvoji "profesionální" práci?

 

Klidně, proč ne :) ale pošlu ti to do SZ, nerad bych zde spamoval.

Tvé práce jsou stáhnuté theme, já si myslím, že o takovou pomoc nestojí a prosím, neříkej si profesionál.

Link to comment
Share on other sites

Ano přiznávám že Theme jsou stáhnuté, (nejsem kodér ani designer) tak jsem je stáhl. Ale jinak pracuji v jazyku HTML, PHP a MySQL.

 

A tu o červené karkulce nám nepovíš? :eh:

Link to comment
Share on other sites

Ano přiznávám že Theme jsou stáhnuté, (nejsem kodér ani designer) tak jsem je stáhl. Ale jinak pracuji v jazyku HTML, PHP a MySQL.

 

A tu o červené karkulce nám nepovíš? :eh:

 

Opravdu, tohle fórum jde s prominutím do sraček, hlavně s inteligencí a komunikace některých z Vás. Člověk se tu snaží pomoct a hned na něj vyštěknete s bůh ví jakou drzostí. Pokud Vám vadím tím, že chci někomu pomoci, tak to je Váš problém a můžete s tím jít víte kam. :wave:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...