Jump to content

Jménem ffredyka a Petra


ffredyk

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

GL&HF bloode :d sory za mou vzouru ale nemohl sem nehat tebe a valentu lebo by to byla jasna zkaza fora nakolko by ste sa casto skriepily ;) a toto super petre a ffredyku sem rád ze ste se vrátily taky prajem vsetko dobre i ostatnym navrátilcum a zabudnime na vcerajsok :d a hlavne si dajte na moju pocest závazok o ktory ziadam uz nikdy viac nedavajte unab - styler a jakubes :)

Link to comment
Share on other sites

GL&HF bloode :d sory za mou vzouru ale nemohl sem nehat tebe a valentu lebo by to byla jasna zkaza fora nakolko by ste sa casto skriepily ;) a toto super petre a ffredyku sem rád ze ste se vrátily taky prajem vsetko dobre i ostatnym navrátilcum a zabudnime na vcerajsok :d a hlavne si dajte na moju pocest závazok o ktory ziadam uz nikdy viac nedavajte unab - styler a jakubes :)

 

 

Bohužel, proběhl globální unban (ne pod naším vedením).

Link to comment
Share on other sites

já vím proto topisu bloodmanovy :d ze jak ho takova cipovina mohla vobec napadnut inac daj mi zltu ako slusnemu uzivatelovi a inteligentemu protestantovi XD :d lebo som dostal nepravom ban len za inteligenty spam aspon taky byl dúvod banu - inteligenti spam mini chatu :) cize to bude aj odskodne :d

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...