Jump to content

ZÁHADNÉ ZVUKY & REÁLNÉ PEKLO?


Danny

Recommended Posts

  • Majitel
Kdysi jsem s Valentou polemizoval o teorii výběru..

 

Tedy emzáci přifrčí, vyberou pár speciálních maníků a zase odletí a nechaj zbytek smrdět na svejch blitkách... Mluvili jsme o tom asi cca před rokem, až dvěma... Nebylo by príma vypadnout z týhle zasraný planety?

A ti milý ezáčci tě pěkně odvezou k nim domu polozej na nalestenej chromovej stul rozrezou a sezerou :)

 

Pořád důstojná smrt. A pořád lepší než smrdět tady v té korupci...

Link to comment
Share on other sites

Kdysi jsem s Valentou polemizoval o teorii výběru..

 

Tedy emzáci přifrčí, vyberou pár speciálních maníků a zase odletí a nechaj zbytek smrdět na svejch blitkách... Mluvili jsme o tom asi cca před rokem, až dvěma... Nebylo by príma vypadnout z týhle zasraný planety?

A ti milý ezáčci tě pěkně odvezou k nim domu polozej na nalestenej chromovej stul rozrezou a sezerou :)

 

Pořád důstojná smrt. A pořád lepší než smrdět tady v té korupci...

 

 

Oni nás tu jen pěstují až příde sezona tak nás jednoduše pochitaj :d

Link to comment
Share on other sites

vsetci rozpravate o pekle o vsetkom omg tak skapes budes v pekle hotovo... :-)

Toto video mi pride trapne... celkovo...

A co hovori NASA? ze k nam nemieri asteroid a co hovorili? ze v roku 2012 nehrozia ziadne erupcie a co bolo v spravach erupcie najvacsie za 7 rokov omg zobudte sa ludia tolko veci sa deje vo svete nasa mozno uz davno vie o konci sveta mozno vedia co bude po smrti mozno objavili mimozemstanov ale taky clovek ako som ja a vy sa o tom nedozviete nikdy...

ps. neverte vsetkemu co je na nete net je jedna velka picovina...

 

Prosim ta, uvedom sa a laskavo sem netahaj tie krestanske reci o neby a pekle... Su to obycajne keci, nic viac...

Ani len nevies co je to kvantova fyzika, nemas ani len nastudovane zaklady teorii o konca sveta tak sem laskavo nepis tieto komentare...

 

Co je po smrti? uz sa to tu riesilo... UFO? preco by neexistovalo?

Ty sa teda o tom nikdy nic nedozvies lebo si iba decko. Ja o tom viem docela dost...

 

PS: vyrazom "picovina" mozes oslovovat akurad obsah svojej hlavy...

Link to comment
Share on other sites

i ja sem to pocul. No zda se mi, ze mi jenom haluzilo. Ale v skole som to pocul.... Okolo 12:00 nwm kedy na 1 sekundu neco hucalo....

 

P.S. To sa asi posuvaju litosfericke dosky alebo je to dost dobry podvrh...

Link to comment
Share on other sites

Mne sa najviac páči natom že deti nadávajú detom že sú decka to ma vie vždy dobre pobaviť !! :d

PS: Sorry za OT ale nemôžem stoho :d

Stylerova generace :d

Link to comment
Share on other sites

Mne sa najviac páči natom že deti nadávajú detom že sú decka to ma vie vždy dobre pobaviť !! :d

PS: Sorry za OT ale nemôžem stoho :d

Stylerova generace :d

No jo niečo natom bude :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
i ja sem to pocul. No zda se mi, ze mi jenom haluzilo. Ale v skole som to pocul.... Okolo 12:00 nwm kedy na 1 sekundu neco hucalo....

 

P.S. To sa asi posuvaju litosfericke dosky alebo je to dost dobry podvrh...

prominte ze to tady pisu tak pozde ale musel sem to napsat:

to bylo asi posouvani stolicek na vyysim poschodi :d, u nas to taky vrci :d

Link to comment
Share on other sites

Je to fakt zajímavé, ale fake je snad všude, takže těžko říct jestli to je pravda.

Kdy jsem slyšel ty zvuky z pekla, nevím, podle mě to je fake ale taky to je možné.

 

Uvidíme, rozhodně jsem zvědavý, co se stane v datum, který určili májové. Podle mě nic nebude ale nastanou veliké změny počasí a podobně.

 

Rozhodně tohle velmi zajímavé téma.

Link to comment
Share on other sites

Je to fakt zajímavé, ale fake je snad všude, takže těžko říct jestli to je pravda.

Kdy jsem slyšel ty zvuky z pekla, nevím, podle mě to je fake ale taky to je možné.

 

Uvidíme, rozhodně jsem zvědavý, co se stane v datum, který určili májové. Podle mě nic nebude ale nastanou veliké změny počasí a podobně.

 

Rozhodně tohle velmi zajímavé téma.

 

tak potomci májů říkali že se nic nemá stát. že to nemysleli jako konec světa

Link to comment
Share on other sites

Ja myslim ze se stane akroat naka katastrofa atomovka naky stat vyletí max do vzudhcu nic víc :X

Ty si teda optimista :DDDDD

To se už stalo, v letě. :)

 

Kolský vrt...

..ano, Sověti narazili na velkou hloubku, kde nahráli tenhle zvuk, původně si mysleli že se jedná o kravál z té vrtací mašiny, tak na ní vše vypli a nahrávali znova. Nahráli tohle, já si myslím že to je meluzína, nějaké proudění větru, apod...Přece jen, taková hloubka.

 

Britové v roce 2014 plánují podobný vrt do hloubky 12km, připravu srovnávají s cestou na měsíc.

 

Přestaňte zakládat miliony vláken, mohli jste to poslat do těch hororů. :) Nepiště furt "viděl jsem" je to spam, buď máte co říct. Nebo ne...

Link to comment
Share on other sites

Je to fakt zajímavé, ale fake je snad všude, takže těžko říct jestli to je pravda.

Kdy jsem slyšel ty zvuky z pekla, nevím, podle mě to je fake ale taky to je možné.

 

Uvidíme, rozhodně jsem zvědavý, co se stane v datum, který určili májové. Podle mě nic nebude ale nastanou veliké změny počasí a podobně.

 

Rozhodně tohle velmi zajímavé téma.

 

tak potomci májů říkali že se nic nemá stát. že to nemysleli jako konec světa

 

 

Ahá, to jsem neslyšel, já myslel že bude fakt konec světa.

Ale pokud ne, budu happy a čekat na změny, třeba v politice. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nebude koniec sveta ale nastane nová éra ;)

 

 

uvedomte si že koniec sveta môže byť len v prípade že zanikne zemeguľa ;) aj keď ľudstvo nebude, tak svet bude pretože to by bol len koniec civilizácie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolský vrt - Byl opravdu záhadou záhad, jak ty zvuky tak samo osobě že jim "prý"

Začaly mizet stroje.

 

To opravdu nevím co je natom pravdy, věřím jen ve Vesmirný Život.

 

 

mimozemstan-29-05-2009-19-44-03.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Život ve vesmíru není víra, ale fakt...někde tam něco je. Možná vědci něco objevili, ale zatím je na to brzo. Přestav si že bys šel po ulici a naproti tobě nějaký zajímavý stvoření, úplně vymykajici se našim...By ti z toho z fleku mrdlo... :)

Link to comment
Share on other sites

  • [*:q5cu5mzn]Dějství první: Fake or real?
     
Žádné zvuky sem neslyšel, navíc vůbec nechápu, jak to lidi můžou dávat do souvislosti jenom proto, že neznají původ zvuku. Vždyť na každé nahrávce to zní jinak, navíc ta ze slovenska přijde jak natočený pole a do toho dohozený ambient sounds z HL2 (kdo má, vyexportujte si zvuky a porovnejte :d).
 
 
[*:q5cu5mzn]Dějství druhé: Hoaxy-Hoax!
 
K tomu vašemu peklu pod ruskem:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kola_Superdeep_Borehole
Tady je vše stručně o tom vrtu a nic o pekle. Je tam jasně napsané, že projekt byl zastaven kvůli vyšším teplotám, než se očekávalo. Ale ano, peklo tam je jako odkaz:
http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax
Taky je tady jasně popsané, že se jedná o hoax...
 
 
[*:q5cu5mzn]Dějství třetí: Oblbni pár správných lidí - oblbneš všechny
 
Teď si musíme uvědomit, že by klidně stačila skupinka lidí, co by se domluvili přes net a dali tyto fake videa na net. Pokud se vše udělá správně, je tady senzace a začnou se objevovat další hoaxy, nebo jen videa, o kterých si autoři myslí, že je to stejný jev.
 
 
[*:q5cu5mzn]Dějství čtvrté: Tož aj ja bych mal históórku
 
K těm zvukům, co slyší více lidí daleko od sebe bych měl taky zážitek:
Bydlím v Havířově, cca 10 kilometrů od Mittal Steel (pro ty, co neví: zpracovávaj železo a dělají tady na ostravsku velký bordel ve vzduchu) a expřítelkyně bydlí ve Václavovicích, cca 5 km od zmíněného závodu... Když jsme jednou volali přes skype, nějak z nudy se zmínila, že "eNHáčko" zas vypouští. Byl od ní slyšet celkem zřetelně ten hukot, a za pár sekund to došlo i ke mě můžu říct, že byl hodně podobný, akorát slabší...
Chci tím říct, že je možné slyšet zvuky i na kilometry daleko a můžou se pořádně zkreslit za tu vzdálenost, takže to klidně mohl být i vlak (je pozdě, nenapadaj mě normální přirovnání :d)
 
 
[*:q5cu5mzn]Dějství páté: Vysolvujem emzáky, pohonit a spát
 
Tpč jste neviděli E.T., SG, SW nebo Star Trek? :d
Tam jich je hodně... každopádně na otázku, je-li ve vesmíru život v jakékoli podobě můžeme odpovědět TAK URČITĚĚĚĚ!!

Link to comment
Share on other sites

Teraz ked som si to znovu pustil tak ma napadlo, tie rezonancne zvuky mozu nahodne vydavat pyramidy v egypte. Ak si o tom precitate tak zistite ze tie pyramidy fungovali ako harmonicke rezonatory Zeme co vlastne tieto zvuky tomu dost zodpovedaju.

 

A to druhe...no.... My realne nevieme co je v strede Zemi, iba hypoteticky to vedci zistili a dolozili par desiatkami teorii ale je mozne ze tam moze byt nejaky zvlastny druh cerviej diery ktory proste odrazal tie zvuky v tom "zvuky z pekla" z inej planety, galaxie a vobec odniekial inakadial.

 

este dodam link na ten web jak popisuje tie rezonancne pyramidy http://www.atlantskaskola.cz/clanky/vel ... v-gize.htm

 

a tu mate dost zaujimavy clanok jak pyramida funguje a ze vystreluje do vesmiru fotonove zablesky.

http://www.osud.cz/pyramidy-po-celem-sv ... eho-mracna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...