Jump to content

FBI provedlo zátah na Megaupload, provozovatel zatčen


gledy

Recommended Posts

F.R.A.J.T.R: Tvůj argument je vůči němu naprostá blbost, co jsi napsal...

 

SOPA bohužel funguje tak jak napsal Frajtr. Mě to taky přijde absurdní, až se mi to mu nechce věřit..

:d Ježiš, já ale nemluvím vůbec o SOPA. Já jen reagoval na tu blbost, co on napsal. Tyhle autorská práva tu jsou roky jestli vám to nedochází. Jediný rozdíl co teď nastane je ten, že s tím nikdo nic nedělal - pokud na to nepřišel sám autor. Teď bude ten rozdíl, že už se to řešit bude. A YouTube dřív kvůli tomu měl velké problémy, proto vám nějakou hudbu jejich systém sám zakáže...

 

A vůbec, řešit to nebudu. Poserte se z té organizace :) Aspoň se mám nad čím zabavit, když už novinky.cz nejsou co bejvávali....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

F.R.A.J.T.R: Tvůj argument je vůči němu naprostá blbost, co jsi napsal...

 

SOPA bohužel funguje tak jak napsal Frajtr. Mě to taky přijde absurdní, až se mi to mu nechce věřit..

:d Ježiš, já ale nemluvím vůbec o SOPA. Já jen reagoval na tu blbost, co on napsal. Tyhle autorská práva tu jsou roky jestli vám to nedochází. Jediný rozdíl co teď nastane je ten, že s tím nikdo nic nedělal - pokud na to nepřišel sám autor. Teď bude ten rozdíl, že už se to řešit bude. A YouTube dřív kvůli tomu měl velké problémy, proto vám nějakou hudbu jejich systém sám zakáže...

 

A vůbec, řešit to nebudu. Poserte se z té organizace :) Aspoň se mám nad čím zabavit, když už novinky.cz nejsou co bejvávali....

 

 

Budu vycházet z tvého podpisu a beru tě vážně .)

Link to comment
Share on other sites

nespamuj tu stim videem, každý už ví že to je fake video, který netočili anonymouse ;)

 

Zjisti si význam slova spam a potom ho teprve používej ;)

 

Fake ? To je dost možné, ale celé je to pravda. Stejně alespoň na výpadek několika bank nebo serverů dojde. Sice né do 72hodin, ale časem ano.

Link to comment
Share on other sites

No co všichni hrabou pro prachy všichni politici světa... krom slovinců ti maj snad 5400kč plat :laugh:

 

A USA tyranizuje na wall street a my menšiny když dělaj bordel tyranizovat nemůžem spíš poučovat :ble:

Link to comment
Share on other sites

No vidím, že zde to ještě není, myslím že k obrázku není co říct!!! Jeto pravdivé!!!

 

http://imgur.com/0uWBn

jo je, 30 sekund pred hackom to slo. No ked bolo presne, uz to neslo..

 

 

Je to plánované na zítra cpufilm.cz, sice padlo, ale toto bude oficiální(bylo to posláno médiím)

Link to comment
Share on other sites

Asi sa im to podarilo, pretoze cpufilm.cz nejde nacitat. Ale divne je, ze som mal uplne inu profilovu fotku a mal som i podpis a uz to nemam :d Len tak za den sa mi to zmenilo "suspect"

Link to comment
Share on other sites

spíš než akce anonymous je to akce českých odpůrců SOPA a podobných věcí jako takových :d. Každopádně psychologický efekt to má pěkný :) (ne pro autory stránek, s těma to samozřejmě ani nehne, ale poselství anonymous se tím dostává čím dál tím více lidem)

Link to comment
Share on other sites

Slováci majú šťastie - Našim serverom nič nehrozí. No ale v Česku je niečo také, že "Česká protipirácka únia". Akurát to dávali v správach na markíze tuším :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...