Jump to content

Jsou vánoce a všichni jsou na Pawno.cz proč?


mattmatt

Recommended Posts

Jsou vánoce a nikoho z vás nenapadne jít dělat něco jinýho než sedět u PC a spamovat na Pawnu ?? zajimalo by mě proč ;)

když tě to tak sere a ptáš se proč tu všichni jsme ;) tak se ptám já tebe proč tu sedíš a staráš se o nás? :d když sámmužeš dělat něco zajímavějšího :d a nebudeš tu spamovat :d

Link to comment
Share on other sites

Jsou vánoce a nikoho z vás nenapadne jít dělat něco jinýho než sedět u PC a spamovat na Pawnu ?? zajimalo by mě proč ;)

když tě to tak sere a ptáš se proč tu všichni jsme ;) tak se ptám já tebe proč tu sedíš a staráš se o nás? :d když sámmužeš dělat něco zajímavějšího :d a nebudeš tu spamovat :d

No to je pravda :d Já tu sedím z Nudy :d

Link to comment
Share on other sites

Jsou vánoce a nikoho z vás nenapadne jít dělat něco jinýho než sedět u PC a spamovat na Pawnu ?? zajimalo by mě proč ;)

když tě to tak sere a ptáš se proč tu všichni jsme ;) tak se ptám já tebe proč tu sedíš a staráš se o nás? :d když sámmužeš dělat něco zajímavějšího :d a nebudeš tu spamovat :d

No to je pravda :d Já tu sedím z Nudy :d

no vidíš :d já tu sem taky z nudy :) a rodiče šli spát protože ještě včera byly v práci a makali ;) takže odpočívaj a v TV stejně dávaj ho*no :)

Link to comment
Share on other sites

Byl jsem na PC rano, pak chvilku dopoledne a cca ve 14:00 jsme sli k babickam, ted jsem prisel a nejspis tu tak do tech sedmi budu, nez budeme veceret. To bude nuda :(

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jsem programátor, co bych jinýho dělal, než seděl u PC.. Buď programuju, hraju hry, vytvářím filmy.. Ostatní tu třeba chatují a to je také druh zábavy...

 

Každej má svůj druh zábavy a že tebe baví fotbal a radši ho jdeš dneska hrát do pokoje s malym bráchou neznamená, že my musíme taky.. Celý den, buď dělám něco v PSPadu, hraju si v Source SDK a nebo hraju garry's mod.. Proč? Protože, mě to baví.. Nikdo tě nenutí aby jsi to dělal taky...

Link to comment
Share on other sites

Jsou vánoce a nikoho z vás nenapadne jít dělat něco jinýho než sedět u PC a spamovat na Pawnu ?? zajimalo by mě proč ;)

lol píšeš že jsou vánoce a všichni jsou na pawnu ale Ty tu seš taky,to si nák nedomyslel co :d

Link to comment
Share on other sites

Jsou vánoce a nikoho z vás nenapadne jít dělat něco jinýho než sedět u PC a spamovat na Pawnu ?? zajimalo by mě proč ;)

lol píšeš že jsou vánoce a všichni jsou na pawnu ale Ty tu seš taky,to si nák nedomyslel co :d

Njn :d já neříkám že mezi vás nepatřím :DD

& Merry Christmass For ALL ;) "santa" "santa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...