Jump to content

Criss Angel


Kaki

Recommended Posts

Cawte ste fanúšikom Crissa Angelela ?

 

Tu som založil temu oňom. Môžete tu dávať videá. atd.

 

Čo si myslíte je to mág alebo podvodník ?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja by som to povedal asi takto som jeho fanušik ale podla mna niečo čo roby su triky a niečo skutočna magia...Ale skutočne by sa tu zišlo nova žložka o magii :d:d

Link to comment
Share on other sites

jenom filmovy triky...u kazdyho jeho triku je zaplaceny publikum...a pokazdy se tam da urcit jak to zhruba udelal...

 

Ja si tiež myslím. Najmä keď ti ludia tam ho velebuju :d Si myslím že podplatia ludí a potom len strihnu video spraví to potom znovu spustia

Link to comment
Share on other sites

jenom filmovy triky...u kazdyho jeho triku je zaplaceny publikum...a pokazdy se tam da urcit jak to zhruba udelal...

No tak stim nesuhlasim lebo keby len každemu tak platil tak by všetci vedeli že je podvodnik .Ludia by ho vydierali a nemal by stoho nič

Link to comment
Share on other sites

jenom filmovy triky...u kazdyho jeho triku je zaplaceny publikum...a pokazdy se tam da urcit jak to zhruba udelal...

Asi tak jak se jich vzdy pta jestli se uz videly a oni reknou ne nevidely :d tak jim podle me soupnou 10 tisic aby rekli ze nevidely :d

Link to comment
Share on other sites

jenom filmovy triky...u kazdyho jeho triku je zaplaceny publikum...a pokazdy se tam da urcit jak to zhruba udelal...

Asi tak jak se jich vzdy pta jestli se uz videly a oni reknou ne nevidely :d tak jim podle me soupnou 10 tisic aby rekli ze nevidely :d

Tak to je taka blbosť čo si teraz napisal... "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

mysli si to ja ti to neberu ;)

ale ak by tak každemu platil nemysliž si že by ho ludia vydierali napr.daj mi prachy bo poviem že si podvodnik a tak dookola určite by to už davno prasklo...

Link to comment
Share on other sites

mysli si to ja ti to neberu ;)

ale ak by tak každemu platil nemysliž si že by ho ludia vydierali napr.daj mi prachy bo poviem že si podvodnik a tak dookola určite by to už davno prasklo...

pak netušim jak nebo cim je uplaci

Link to comment
Share on other sites

No ludia hovoria ze to je podvodnik ale ako sa da vysvetlik ked v strede mesta sa mu zjavila ta zena, alebo sa stal z neho 8 rocny chlapec. Neco magia, neco podvod. Sami ste videli ze vtedy si rozjebal tu ruku s klincom.

Link to comment
Share on other sites

Keby ste vedeli že to nie su filomvé efekty. Sú to ilúzie (divák vidí to a nevie ako je to možné) ale mágia to nie je.

 

nejsou to efekty ale triky...vyuzivaj prostoru kterej je schovanej za prihlizejicima divakama...delaj tot ak ze upoutavaj pozornost a nikdo si niceho nevsimne kdyz se na to kouka v televizi...a defakto dycky je to pripraveny se zaplacenym publikem...

Link to comment
Share on other sites

Keby ste vedeli že to nie su filomvé efekty. Sú to ilúzie (divák vidí to a nevie ako je to možné) ale mágia to nie je.

 

nejsou to efekty ale triky...vyuzivaj prostoru kterej je schovanej za prihlizejicima divakama...delaj tot ak ze upoutavaj pozornost a nikdo si niceho nevsimne kdyz se na to kouka v televizi...a defakto dycky je to pripraveny se zaplacenym publikem...

 

 

setkej se snim at ti něco ukáže pak něco tvrď ;)

Link to comment
Share on other sites

Bože môj ako môžete veriť takýmto pičovinám sú to len triky žiadna mágia..Robia to aby vám dojebali hlavy a potom oni natom pekne zarábajú :d :D

 

moje rec...je to vsechno jeden fake...jenom iluze a odpoutavani pozornosti...nic jinyho...v kazdym jeho kousku najdete misto kudy se on nebo kdokoliv z asistentu mohl s nim vymenit, cokoliv udelat...

Link to comment
Share on other sites

jenom filmovy triky...u kazdyho jeho triku je zaplaceny publikum...a pokazdy se tam da urcit jak to zhruba udelal...

Asi tak jak se jich vzdy pta jestli se uz videly a oni reknou ne nevidely :d tak jim podle me soupnou 10 tisic aby rekli ze nevidely :d

 

no ty si wůl xDD ... nepiš kraviny wole ;)

Link to comment
Share on other sites

vsimnete si treba na tom videu co je nahore... kouknete na 1:20 a pak se koukejte a sledujte Chrisse co udela...odejde pryc a schova se za horizont...pak neni problem aby pribehl zezadu pod tu deku a rychle se vymenil s asistentem kterej se tam dostal ze stejnyho mista...a asisten zase odejde a schova se za horizontem...vy se koukate na hejbajici se deku a nevsimnete si co se ve skutecnosti deje...a o tom to v televizni magii je...

Link to comment
Share on other sites

Kuknite sa ako tu 2. deku drzy rukami ked sa snou zakrije (akoze fuka vietor).

 

dyt sebe on nezakryl vubec... zakryl nekoho kdo tam prisel a sam chris odbehl na pravo a pak ve zrychlenym zaberu utika dozadu a tam zmizi za horizontem...pak se mohl presne v zakrytu ry pohybliby deky priblizit zpatky presne za tu deku aby nebyl videt a pak se jenom vymeni s asistentem...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...