Jump to content

Petr or Marw?


DooM

Recommended Posts

Chtěl bych tady na tomto místě poděkovat za hlasy, díky za hlasy Marwinovi, díky těm kteří nehlasovali, díky DooMovi, že rozhoduje o administrátorovi, díky všem kteří mě podporovali, díky všem, které jsem zabanoval, případně chtěl zabanovat, díky všem šmoulům a plenivákům, červené karkulce, fialce a všem ostatním userům za podporu. Děkuji pánubohu za toto fórum, děkuji že se tu najde několik lidí s nízkou inteligencí a díky ním je tu dobrá zábava. Díky prezidentu Klausovi a přeji mu co nejvíc nakradených propisek v roce 2011. Šťastné a veselé prožit Velikonoc. Hau, domluvil jsem. :d

doom chtěl, abych se vyjádřil sem. Moc pěkné poděkování, Klausovi přeji propisky taktéž. A rád bych poděkoval všem, co hlasovali, i když se neřeklo, že tu další správce bude :)))))

 

myslel jsem to jako abys rozhodl kdo se stane spravcem z tech dvou v anketach..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chtěl bych tady na tomto místě poděkovat za hlasy, díky za hlasy Marwinovi, díky těm kteří nehlasovali, díky DooMovi, že rozhoduje o administrátorovi, díky všem kteří mě podporovali, díky všem, které jsem zabanoval, případně chtěl zabanovat, díky všem šmoulům a plenivákům, červené karkulce, fialce a všem ostatním userům za podporu. Děkuji pánubohu za toto fórum, děkuji že se tu najde několik lidí s nízkou inteligencí a díky ním je tu dobrá zábava. Díky prezidentu Klausovi a přeji mu co nejvíc nakradených propisek v roce 2011. Šťastné a veselé prožit Velikonoc. Hau, domluvil jsem. :d

doom chtěl, abych se vyjádřil sem. Moc pěkné poděkování, Klausovi přeji propisky taktéž. A rád bych poděkoval všem, co hlasovali, i když se neřeklo, že tu další správce bude :)))))

 

myslel jsem to jako abys rozhodl kdo se stane spravcem z tech dvou v anketach..

proč si myslíš, že by se mělo rozhodovat mezi těmahle dvoujma? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

nechápu. Jako, kdo se stane pán a správcem anket z těch, kteří v anketě jsou? :d

 

Boze :d

proste napis "Petr" nebo "Marw" pridel prava dotycnemu :klidek:

a nebo "protoze jsem velky king,dal si prilis maly casovy limit,prodluzuji to do X.X.XXXX"

SmK, protoze si to zaslouzi ?

Link to comment
Share on other sites

nechápu. Jako, kdo se stane pán a správcem anket z těch, kteří v anketě jsou? :d

 

Boze :d

proste napis "Petr" nebo "Marw" pridel prava dotycnemu :klidek:

a nebo "protoze jsem velky king,dal si prilis maly casovy limit,prodluzuji to do X.X.XXXX"

SmK, protoze si to zaslouzi ?

tady ale vůbec nejde o to, kdo si co zaslouží ;)

EDIT: Tobě asi zodpovědnost nic neříká, všechno vidíš moc jednoduše...

Link to comment
Share on other sites

nechápu. Jako, kdo se stane pán a správcem anket z těch, kteří v anketě jsou? :d

 

Boze :d

proste napis "Petr" nebo "Marw" pridel prava dotycnemu :klidek:

a nebo "protoze jsem velky king,dal si prilis maly casovy limit,prodluzuji to do X.X.XXXX"

SmK, protoze si to zaslouzi ?

tady ale vůbec nejde o to, kdo si co zaslouží ;)

EDIT: Tobě asi zodpovědnost nic neříká, všechno vidíš moc jednoduše...

 

vsak petr je zodpovedny,proto jsem vybral jeho,ale pak si stezovali ze tu neni marw tak jsem pridal i marwa..

Link to comment
Share on other sites

Já bych dal správce marwa, jelikož jak je vidět, tak jsme si to odhlasovali.

No :d marw podle mě nebude správce, vždyť nedávno přišel o moderátora z důvodu, že toho zneužíval... Tohle si bude žehlit dlouho ;)

Link to comment
Share on other sites

Já bych dal správce marwa, jelikož jak je vidět, tak jsme si to odhlasovali.

No :d marw podle mě nebude správce, vždyť nedávno přišel o moderátora z důvodu, že toho zneužíval... Tohle si bude žehlit dlouho ;)

Také se ale musí přihlížet na to, že marw tu je celkově déle než petr a podle mého toho udělal více.

Link to comment
Share on other sites

Já bych dal správce marwa, jelikož jak je vidět, tak jsme si to odhlasovali.

No :d marw podle mě nebude správce, vždyť nedávno přišel o moderátora z důvodu, že toho zneužíval... Tohle si bude žehlit dlouho ;)

Také se ale musí přihlížet na to, že marw tu je celkově déle než petr a podle mého toho udělal více.

To jako rozhoduješ podle toho, kdo je tu jak dlouho? "lol" . To rovnou dejme Verona (2 nejstarší člen fóra) jako správce :d

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem to tak, že je tu dost dlouho moderátor...

No a? Pokud není zodpovědný tak ho to anuluje... (nic proti marwe)

 

nesud lidi podle jejich vnejsi schranky,Marw je zodpovedny ikdyz se to nezda..

Osobne si myslim ze marw by byl lepsi spravce nez petr,protoze ma hromadu casu a petr furt neco pawni

Link to comment
Share on other sites

Já bych dal správce marwa, jelikož jak je vidět, tak jsme si to odhlasovali.

No :d marw podle mě nebude správce, vždyť nedávno přišel o moderátora z důvodu, že toho zneužíval... Tohle si bude žehlit dlouho ;)

 

To bylo hlavně kvůli rozepři ze snupem

Link to comment
Share on other sites

jestli se zvoli jeden z techto spravcem tak navrhnu nejakeho sekcnaka na globala..

btw nwm proc hlasujete kdyz anketu jsem uz uzravrel a marwin to vyhral ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...