Jump to content

pomoc SA-MP Crash


Om3n

Recommended Posts

Cus,mam problem. SA-MP mi spadne jakmile mi bouchne auto...cetl sem ze se to stava dost lidem...mate s tim nekdo zkusenost? reinstall nefunguje...a nemam zadny modifikace.

Link to comment
Share on other sites

po tom co sem udelal kompletni reinstall jak sampu tak celyho GTA...udelal sem to z jinyho GTA SA ktery sem nove stahnul....tak tedka mi to pada jakmile auto zacne horet....muzu vas kohokoliv poprosit aby mi sem hodil link na crack kterej pouzivate? ale prosim vas nekdo kdo uz zkousel 0.3d a slape mu to normalne

Link to comment
Share on other sites

dobry no :d nikdo mi nedokazal poradit tak sem si to zase musel udelat sam :d ma s tim problem hodne lidi...ale jenom ti kteri maji zapnutej frame limiter :d takze staci vypnout frame limiter a vsechno slape tak jak ma...

Link to comment
Share on other sites

Cus,mam problem. SA-MP mi spadne jakmile mi bouchne auto...cetl sem ze se to stava dost lidem...mate s tim nekdo zkusenost? reinstall nefunguje...a nemam zadny modifikace.

mi dělá to stejné... PS: vypnu si ho, dík za zjištění :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
dobry no :d nikdo mi nedokazal poradit tak sem si to zase musel udelat sam :d ma s tim problem hodne lidi...ale jenom ti kteri maji zapnutej frame limiter :d takze staci vypnout frame limiter a vsechno slape tak jak ma...

tady jsou jen monology :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...