Jump to content

Webdesign (první práce)


RejW

Recommended Posts

Zkouším svuj novej webdesign a tak by mě zajímalo jaky na to máte názor nebo mi řekněte co by to ještě potřeboval , práce ještě není ovšem hotová.

 

 

 

Nebudu tu říkat můj názor, protože jak si sám řekl "Práce ještě není hotová".

 

Ale proč sem tedy dáváš nedodělanou práci? Btw. codem uděláš mnohem lepší.

Link to comment
Share on other sites

nic moc.. ale co to je za program? :d

 

 

GIMP , neznáš ? :d

Fuj, GIMP mam ve škole :d Domu bych ho nikdy nenatáhl :d Zlatý Photoshop :d

 

No já radši GIMP , je to pro mě přehlednější ;)

Link to comment
Share on other sites

 

No já radši GIMP , je to pro mě přehlednější ;)

 

Spíše se v něm lépe orientuješ kvůli tomu, že GIMP má o proti Photoshopu málo funkcí.

 

Taky možnost :) ale mě to zatím vyhovuje jako začátečníkovi ;)

Link to comment
Share on other sites

 

No já radši GIMP , je to pro mě přehlednější ;)

 

Spíše se v něm lépe orientuješ kvůli tomu, že GIMP má o proti Photoshopu málo funkcí.

 

Taky možnost :) ale mě to zatím vyhovuje jako začátečníkovi ;)

Tak jasné každému vyhovuje něco jiného, je hodně programů na grafiku ;)

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, ani to nedokončuj.

 

Raději si začni něco zjišťovat o webdesignu (teorii) a poté něco zkoušej. Určitě se ale jako první nauč pracovat s vrstvami a složkami.

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, ani to nedokončuj.

 

Raději si začni něco zjišťovat o webdesignu (teorii) a poté něco zkoušej. Určitě se ale jako první nauč pracovat s vrstvami a složkami.

 

 

Díky za tvůj názor.

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, v gimpu toho asi moc nevykoumáš. Stáhni si jiný, funkcemi nabitý program a zkoušej si dál. Ale tohle je opravdu další humus, který je tu na pawnu zveřejňován. Jak už jsem psal několika lidem, zkus si dělat více prácí, poté porovnej poslední s prvním výtvorem a uvidíš, jestli si udělal nějaký razantnější pokrok. Jestli ne, tak už dál ani nemusíš pracovat či něco dalšího vytvářet/dokončovat.

Link to comment
Share on other sites

Ach jo, proc mi to delate :) Webdesign neni o tom, aby jsi tam nejak namrskal pozadi a do toho dal hnusny tabulky. Ne, to fakt ne. Takhle se to nedela. A co ty barvy? Chces mi rict, ze tobe se ta silena kombinace libi? Proboha, vzdit to i dite pozna, ze ta barevna skala je silena a naprosto k sobe nepasuje. Jestli to nevidis, pak nechapu co delate o hodinach vytvarky...

 

Jak uz tady nekdo psal, chce si to prvne o tom neco precist. Napriklad na strankach tutoriarts.cz naleznes velmi kvalitni serialy o tom, jak zacinat s grafikou, ceho se drzet ci naopak vyvarovat. Urcite se na to podivej. Myslim, ze by ti to mohlo pomoct.

Link to comment
Share on other sites

Ach jo, proc mi to delate :) Webdesign neni o tom, aby jsi tam nejak namrskal pozadi a do toho dal hnusny tabulky. Ne, to fakt ne. Takhle se to nedela. A co ty barvy? Chces mi rict, ze tobe se ta silena kombinace libi? Proboha, vzdit to i dite pozna, ze ta barevna skala je silena a naprosto k sobe nepasuje. Jestli to nevidis, pak nechapu co delate o hodinach vytvarky...

 

Jak uz tady nekdo psal, chce si to prvne o tom neco precist. Napriklad na strankach tutoriarts.cz naleznes velmi kvalitni serialy o tom, jak zacinat s grafikou, ceho se drzet ci naopak vyvarovat. Urcite se na to podivej. Myslim, ze by ti to mohlo pomoct.

 

Ja se na to teda kouknu...

Link to comment
Share on other sites

Zkusil jsem vytvořit svoje první logo , u toho odlesku je tam asi až moc bíle , no koukněte sami ;)

 

 

Obyčejný ORB podle tutoriálu a hnusný text. Není na tom nic pěkného.

 

Každý nějak začínal.

Link to comment
Share on other sites

Tahle jsem začínal i já, poněvadž se nikdy nic nenaučí na 100%, tak si z toho nic nedělej, myslím tím negativní komentáře, jednoduše je ignoruj a pokračuj dále, dále zkoušej a tvoř nové. Možná bude v budoucnu lepší jak některé autority grafiky na tomto fóru.

Link to comment
Share on other sites

me první prace taky vypadali hrozne ale skus použávat PS ten je na webdesign lepší no ale jak pro koho

 

jinak celkem slušné 4/10

Klady

+ Odvaha to sem Dát

+ Horní Menu

+ Každý něak začínal a na první práci slušné

+ Horní Menu

 

Zápory

- Ostré Barvy ( páli to do očí )

- hrozné pozadí

- žadny navrhnutý style pro inputy

- takové obyčejné

- Jenom Horní Menu

Link to comment
Share on other sites

Když tu říkáte, ať se vyprdne na GIMP a učí se v Photoshopu, kolik z vás, co dělají do grafiky si koupilo na PS licenci? :oboci::)

 

Já měl licenci na verzi CS4. Proč se ptáš ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...