Jump to content

[NAVRHNETE]Vánoční logo


Kuba

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ingnition má v popise vetu "Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal."

Nechápu proč tady musíš do každýho rejpat, gledy narozdíl od někoho tu grafiku ovládá líp, než ten někdo.

Link to comment
Share on other sites

Ingnition má v popise vetu "Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal."

 

a ? :) Já o tom vím, že to tam má, tak proč mi to říkáš ? Jo aha, máš barvu, tak máš právo plnit db nesmyslnými posty :thumbup:

 

...btw a tím chceš teda říct, že je to hnusné a nelíbí se ti to ? To je tvůj názor, ja ti ho neberu. Ale Honza tu větu spíše směřoval na jinou vrstu členů tohoto fóra ;)

Link to comment
Share on other sites

Hele hoši co si tu berete na strance 2 mě do huby? Pokud vím na stránce 1 vydím ještě horší + moje je stylové a obyčejné udělané pomocí malování a gimp ... nic víc nic mín tkže klid ... nebo budu hrubý " :d :D "

Link to comment
Share on other sites

฿art*":fs2x9rh0]tak sem neco spachtlal :d

toto je kdyz je to na webu :d (trochu sem to celkove upravil :d)

{L_IMAGE}

toto je s vlockama

bannersnih.png

toto je bez vlocek

bannercg.png

 

vyberte :) hodnotte :d

 

Tento by se mi libil bez tech efinici vzadu :d soupni dozadu nejakej cyklus.. nebo třeba IsPlayerAdmin nebo nejakej public :d ale definice barev jsou nahovno :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...