Jump to content

[Design] Logotyp (SPHEREM)


gledy

Recommended Posts

Ahoj pawneři "cheers"

 

chci vám tu ukázat mé nejnovější dílo a konkrétně se jedná o logotyp pro můj připravovaný projekt. V přípravě je také grafický návrh webové prezentace.

Tak prosím o hodnocení :)

 

Náhled:

http://gledy.php5.cz/design/spherem.png

Link to comment
Share on other sites

Profesionální práce, podle loga by na mě firma/web Spherem působila velice profesionálně. Nezapomeň potom postnout i web ;-)

 

PS: Něco vám k tomu chybí proto, že to je profesionální logotyp a ne header na herní web.

Link to comment
Share on other sites

Tommy, toto je logotyp - logo je pouze znak (například tři pruhy) a logotyp je znak i s textem (například facebook). :) (ale také si to občas pletu, přiznávám se - nechci poučovat, jen radím ;))

Link to comment
Share on other sites

Libi se mi to :) Ale nemuzu mi pomoct, ale inspirace nekde byla zejo? Nerikam ze je to spatne. To vubec ne. Ale proste to z toho citim, ze ten styl jsem uz nekde videl. Kazdopadne je to super a je to tva nejlepsi prace. Tesim se na cely web a doufam, ze bude stejne takhle super.

Link to comment
Share on other sites

Libi se mi to :) Ale nemuzu mi pomoct, ale inspirace nekde byla zejo? Nerikam ze je to spatne. To vubec ne. Ale proste to z toho citim, ze ten styl jsem uz nekde videl. Kazdopadne je to super a je to tva nejlepsi prace. Tesim se na cely web a doufam, ze bude stejne takhle super.

 

Děkuji ;) a z inspirace tam něco bude, kdesi jsem viděl něco podobného z malých trojúhelníčků a mezi nima byla mezera a tak to bylo poskládané. Tak jsem si vytvořil svůj trojúhelník a začal skládat a pořád vylepšoval a vylepšoval. V dnešní době je všude inspirace z něčeho, ale obdivuji ty, kteří mají vše ze své hlavy, také bych to chtěl umět :)

Link to comment
Share on other sites

Tommy, toto je logotyp - logo je pouze znak (například tři pruhy) a logotyp je znak i s textem (například facebook). :) (ale také si to občas pletu, přiznávám se - nechci poučovat, jen radím ;))

 

Jo máš pravdu, spletl jsem si to nebo jsem to spíše blbě napsal. Psal jsem to ve škole a měl jsem na to jednu minutku. Tak jsem si ani nečetl, co jsem napsal. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Změna: Logo je na prodej. Vyhrazuji si k prodeji jednu podmínku, že logo bude použito u větší firmy, kde vynikne. Cenu zašlu v SZ.

 

Po domluvě mohu vytvořit webovou prezentaci vzhledově k logu.

 

Moc nevěřím, že se tu někdo najde, ale třeba bude o někom vědět.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...