Jump to content

návrh [ZMENA] Predošli chat


Recommended Posts

Takže, myslím si že by sa mal dať naspäť starý chat.

1. Tento je hrozné škaredý.

2. Nefunguje na prehliadači Firefox... iné som netestoval.

3. Starý bol dobrý, nemal chyby takže neviem prečo sa sem dal tento shit.

Link to comment
Share on other sites

Toto je jeho nová verze, aktualizovali jsme phpbb, dal se tento. Grafická změna je jen jedna a to @ místo křížku, to se pokusíme změnit.

Je to funkční (v jiných jsem netestoval) v nejnovější stabilní verzi Chromu a nejnovějším Firefoxu ze stránky Firefox.com.

Pokusíme se zjistit, proč to nejde všude.

 

PS: Ankety jsou teď vyřazeny z provozu.

Link to comment
Share on other sites

Nebo zkuste CTRL+F5. Dojde k úplně novému načtění stránky, scriptů atd... Kdežto klasické F5 pouze stránku aktualizuje.

 

 

j dík to CTRL + F5 pomohlo. :d To som ani nevedel... :) Dík, lock ale aj tak je na píp. xD Nepáči sa mi.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
som za starý chat .. ale dobré by aj bolo keby sa tam ponehal reset a online ludia ktory chatujú.. a ostatne po starom. . :)

Vy ste nepochopily ze ten starej sem ted nepude ? ten chat co tu byl pred tim je na verzi 3.0.2 ted je tu verze 3.0.9 a na tu jiny chat nez tento neexistuje

To je jako chtít dát přední nárazník ze škody octavie 1985 na oktavku rok vyroby 2011

Link to comment
Share on other sites

Čau,promiňte že otravuju ale nejde mi psát do chatu.

Mám Google Chrome,skoušel jsem smazat cookies atd a nepomohlo a CTRL + F5 a stále nic. :v: Prosím o radu. :):prase:

Link to comment
Share on other sites

Čau,promiňte že otravuju ale nejde mi psát do chatu.

Mám Google Chrome,skoušel jsem smazat cookies atd a nepomohlo a CTRL + F5 a stále nic. :v: Prosím o radu. :):prase:

 

Mám ten istý problém.. a tento nový chat sa mi absolútne nepáči..

Starý bol o mnoho lepší.. podľa mňa je tam veľa zbytočností.. a je strašne neprehľadný.. !

Link to comment
Share on other sites

Čau,promiňte že otravuju ale nejde mi psát do chatu.

Mám Google Chrome,skoušel jsem smazat cookies atd a nepomohlo a CTRL + F5 a stále nic. :v: Prosím o radu. :):prase:

 

Mám ten istý problém.. a tento nový chat sa mi absolútne nepáči..

Starý bol o mnoho lepší.. podľa mňa je tam veľa zbytočností.. a je strašne neprehľadný.. !

mám taky google chrome a jede mě to jedna báseň :d a co je na něm nepřehlednýho? :d

 

PS: verze mýho google chrome je 14.0.835.163

Link to comment
Share on other sites

Google Chrome -> Možnosti -> Pod pokličkou -> Vymazat údaje o prohlížení -> vyber vše a vyber "Od počátku věků" a potvrď to.

Pak raději restartuj PC a mělo by to jet ;-)

Díky funguje ! :thumbup: :boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...