Jump to content

návrh [ZMĚNA]Chceme zpátky blahoprani k narozkam


Recommended Posts

Jsem myslel že éra nadávek - Nespamuj, nesbírej příspěvky - je už za námi.. koukám že ne. Nevím co proti tomu máte, denně je tu ještě víc "spam" topiců, takže jednou za pár dní někomu popřát k narozeninám snad neuškodí.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

No, já bych to možná i povolil... Ať tu není zase až tak přiškrcená diskuse...

Když má někdo narozeniny, ještě víc ho potěší když vidí topic s jeho jménem a v něm 4 strany blahopřání.. Sice je to spam jako kráva, ale zas tak často ty narozky nejsou.. Omezit by se to dalo jedním příspěvkem do narozeninového tématu...

 

Zas tak obrovské procento příspěvků to není :)

 

Pokud jsem kdy hlasoval o zákazu těchle topiců, tak jsem myslí byl asi nestranný, nebo se přiklonil k zákazu, jelikož jsem neměl nic na obranu, ono bránit tyhle topicy se moc nedá..

Link to comment
Share on other sites

Som za to aby to bolo zakázané. Toto fórum išlo dole od tej doby čo sú tu stále témy niekto má narodeniny, niekto potrebuje stále pomôcť, riešenie pič**. Ale podstata fóra to, že sa tu zaoberá programovaním vymrela. A tiež si myslím, každý každému napísal všetko najlepšie nech má príspevok. Čo sa týka pluginu tak dole zobrazuje kto má narodeniny. Môžte mu napísať SZ, do chatu alebo cez IM klienta. (Skype, icq, qip, MSN...)

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro zrušení tohoto pravidla (nevím kterej koko* to takhle zakázal). Tohle není normální nepřát lidem zde na pawno. Je to důkaz slušnosti a každému když uvidí "[NAROZENINI] a svůj nick" tak to udělá radost každému. Kdyby jste se radši straly o jiné problémy těchto stránek a ne o to vymýšlet nesmyslná pravidla.

 

Nevím kdo to navrhnul ale ten dotyčný je koko*! A upřímě doufám že tohle čte!!!

Pro ně ještě návrh na pravidlo

 

Zakázat pawno

 

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro zrušení tohoto pravidla (nevím kterej koko* to takhle zakázal). Tohle není normální nepřát lidem zde na pawno. Je to důkaz slušnosti a každému když uvidí "[NAROZENINI] a svůj nick" tak to udělá radost každému. Kdyby jste se radši straly o jiné problémy těchto stránek a ne o to vymýšlet nesmyslná pravidla.

 

Nevím kdo to navrhnul ale ten dotyčný je koko*! A upřímě doufám že tohle čte!!!

Pro ně ještě návrh na pravidlo

 

Zakázat pawno

bez těch urážek by to vyznělo líp ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...