Jump to content

návrh [ZMĚNA]Chceme zpátky blahoprani k narozkam


Recommended Posts

Zdravim nevim proc je zakazano blahoprat nekomu k narozkam..

vzdyt je to slusnost a vyjadreni ze mame nekoho radi :)

proto navrhuji tento zakaz zrusit..

 

Anketa zrusena.. vyjadrete svuj oduvodneny nazor ve prispevku..

Link to comment
Share on other sites

Ono nestačí někomu napsat v chatu/napsat SZ? Musí to být hromadně?

 

Prosím všechny, vyjádřete svůj názor (a odůvodněte ho) PŘÍMO do tématu, na anketu se stoprocentně nebude brát zřetel, na příspěvky v tématu se ohled brát bude.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Dal jsem ano je to minimalní vyjádření slušnosti a jestli Vám i tohle přijde jako zybtečný spam tak to potěž pan buh.Pokud Vám to tak opravdu přijde tak vymazte kategorii Co se jinam neveslo to je uplne to samé Zbytecny spam .Rovnou muzete vymazat databazi jako zbytecny spam.

Link to comment
Share on other sites

Dal jsem ano je to minimalní vyjádření slušnosti a jestli Vám i tohle přijde jako zybtečný spam tak to potěž pan buh.Pokud Vám to tak opravdu přijde tak vymazte kategorii CO se jinam neveslo to je uplne to samé Zbytecny spam .

Já bych smazal všechny uživatelé, zbytečný spam :d

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestly dát Ano / Ne protoze kdyz ma nekdo narozeniny vetsinou jsou 2-3 topicy ty same (s jinym obsahem AA-1 .... A1-A) Myslím si že kdyz chcete poprat tak kazdy osobne do SZ nez do topicu ...

Link to comment
Share on other sites

Najděte si jinej způsob spamovaní :)

Hele jako sory ale podle me uz si tady fakt zacinate vymejslet kraviny

aha, my vymýšlíme kraviny? :d já bych to spíš otočil, že to tady pán vymýšlí kraviny snad, ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

Najděte si jinej způsob spamovaní :)

Hele jako sory ale podle me uz si tady fakt zacinate vymejslet kraviny

aha, my vymýšlíme kraviny? :d já bych to spíš otočil, že to tady pán vymýšlí kraviny snad, ne? ;)

 

ja to nevymyslel.. to Pan Hnata s tim prisel :ble:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Najděte si jinej způsob spamovaní :)

Hele jako sory ale podle me uz si tady fakt zacinate vymejslet kraviny

aha, my vymýšlíme kraviny? :d já bych to spíš otočil, že to tady pán vymýšlí kraviny snad, ne? ;)

to jako myslis jak ?

Link to comment
Share on other sites

Najděte si jinej způsob spamovaní :)

Hele jako sory ale podle me uz si tady fakt zacinate vymejslet kraviny

aha, my vymýšlíme kraviny? :d já bych to spíš otočil, že to tady pán vymýšlí kraviny snad, ne? ;)

to jako myslis jak ?

tak jak sem to napsal...pokud sem si všim dobře, on tady zakládá změnu o tom, aby se zde mohlo zase přát k narozenínám a mě řekneš, že vymyšlíme kraviny :)

Link to comment
Share on other sites

Najděte si jinej způsob spamovaní :)

Hele jako sory ale podle me uz si tady fakt zacinate vymejslet kraviny

aha, my vymýšlíme kraviny? :d já bych to spíš otočil, že to tady pán vymýšlí kraviny snad, ne? ;)

to jako myslis jak ?

tak jak sem to napsal...pokud sem si všim dobře, on tady zakládá změnu o tom, aby se zde mohlo zase přát k narozenínám a mě řekneš, že vymyšlíme kraviny :)

 

To neni kravina ale velmi podstatna vec tohoto fora kterou ste zabili :cry:

Link to comment
Share on other sites

Co ti na tom příjde podstatnýho? :) že se tady vytvoří topik, kam všichni postnete blahopřání s doměnkou, že máte zase o 1 příspěvěk víc, to není podstata, ale pěkná pí*ovina :)

Link to comment
Share on other sites

Co ti na tom příjde podstatnýho? :) že se tady vytvoří topik, kam všichni postnete blahopřání s doměnkou, že máte zase o 1 příspěvěk víc, to není podstata, ale pěkná pí*ovina :)

 

fungovalo to tu par let a nikomu to nevadilo.. tak proc se to zrusilo? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Co ti na tom příjde podstatnýho? :) že se tady vytvoří topik, kam všichni postnete blahopřání s doměnkou, že máte zase o 1 příspěvěk víc, to není podstata, ale pěkná pí*ovina :)

 

fungovalo to tu par let a nikomu to nevadilo.. tak proc se to zrusilo? :crazy:

Fungovalo tu to pár let...ty seš tady rok :d ale to je jedno, mno protože nikdo na to nebral ohledy ale prostě šlo o princip, tohle byla možná podstatná věc pro spamery jo, já to chápu, že některý usery máte rádi a chcete mu tím něco dokázat, dobrý beru, ale proč tak? si to sním vyřiďte v chatu, PM, nebo mu slovně popřát na skypu, btw zřejmě porušuješ pravidlo o velikosti podpisu :)

Link to comment
Share on other sites

Co ti na tom příjde podstatnýho? :) že se tady vytvoří topik, kam všichni postnete blahopřání s doměnkou, že máte zase o 1 příspěvěk víc, to není podstata, ale pěkná pí*ovina :)

 

fungovalo to tu par let a nikomu to nevadilo.. tak proc se to zrusilo? :crazy:

Fungovalo tu to pár let...ty seš tady rok :d ale to je jedno, mno protože nikdo na to nebral ohledy ale prostě šlo o princip, tohle byla možná podstatná věc pro spamery jo, já to chápu, že některý usery máte rádi a chcete mu tím něco dokázat, dobrý beru, ale proč tak? si to sním vyřiďte v chatu, PM, nebo mu slovně popřát na skypu, btw zřejmě porušuješ pravidlo o velikosti podpisu :)

 

tak ale v topicu je to preci jen lepsi.. kdyz se ti nelibi ty spamy tak sezen treba nejaky plugin na narozeniny ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne, spamy se mi nelibí, o to víc je to váš problém, protože ty spamy děláte vy...a vy by jste si to měli nějakým způsobem zařídit jinak, jak sem řekl svoje možnosti...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

víš co je zajímavý ? když tu byl ffredyk tak tu takový problémy nebyli pak ho vystvete a hned to tu leti ke dnu to o necem svedcí ne ?

Link to comment
Share on other sites

víš co je zajímavý ? když tu byl ffredyk tak tu takový problémy nebyli pak ho vystvete a hned to tu leti ke dnu to o necem svedcí ne ?

Kdo fredyho vyštval?! Všichni globální moderátoři to chtěli zrušit, myslím, že mezi ně patřil i fredy.

Link to comment
Share on other sites

víš co je zajímavý ? když tu byl ffredyk tak tu takový problémy nebyli pak ho vystvete a hned to tu leti ke dnu to o necem svedcí ne ?

to tvoje "ke dnu" spočívá i v tom, jak se tady ostatní chovají a co se tady "vyskytujou" za individua na fóru...(nemyslím tím nikoho konkrétně z vás)

Link to comment
Share on other sites

Ja som to už dávno hovoril kým to mal celé chytrak na starosť že sa s tým zbytočne spamuje no moja téma sa deletla . Rozhodne som pre nie . Tiež ako Lukáš písal od toho tu je SZ . Písal som to i ja , škoda že tu moja téma nieje . Tiež už len vtedy to bolo docela nefér . Gratulovali ste iba tým ktorý vám pomohli alebo je vám kamarát cez internet . Ostatní uživatelia sa toho nedočkali pokiaľ nezapadli . To sa mi zdalo nefér .

To je všetko čo som chcel k téme napísať . Som pre NIE . :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...