Jump to content

[Help]Ramky jedou napůl


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdar lidi potřeboval bych poradit koupil jsem si ramky DDR2 Kingstone 2x 2 GB(+ 2 GB staré Ramky) zapojil jsem je vše jede. Mám Win 7 a když dám Počítač je sice dole napsáno 6 GB ale zde: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Systém mi to píše toto : "6 GB (použitelné: 3,37 GB)" a je fakt že jede jen 3,37 Gb díky za váš helping

Link to comment
Share on other sites

Zdar lidi potřeboval bych poradit koupil jsem si ramky DDR2 Kingstone 2x 2 GB(+ 2 GB staré Ramky) zapojil jsem je vše jede. Mám Win 7 a když dám Počítač je sice dole napsáno 6 GB ale zde: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Systém mi to píše toto : "6 GB (použitelné: 3,37 GB)" a je fakt že jede jen 3,37 Gb díky za váš helping

Všechny jsou DDR2?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Máš 32 bitový OS, buď použij 64 bit nebo sou ti zbytečné..

 

mám 64 bit OS Win 7

 

 

a jestli od stejné firmy to nwm musel bych vypnout PC a kouknout se na staré ale nevím že by tam byl název firmy

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Máš 32 bitový OS, buď použij 64 bit nebo sou ti zbytečné..

 

mám 64 bit OS Win 7

 

 

a jestli od stejné firmy to nwm musel bych vypnout PC a kouknout se na staré ale nevím že by tam byl název firmy

 

64 bit nemáš.. Máš 32 bit... 32 bit dokážou zvládnout jen 3.37 GB RAM. Je jedno jestli DDR2 nebo DDR1 nebo i DDR3 nebo něco jinýho. 64 bit zvládne o hodně víc.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

[attachment=0]ScreenHunter_02 Sep. 08 10.37.jpg[/attachment]

(tohle je screen bez připojenejch nových ramek)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
kolika GB mas grafiku?

2 GB pameti sry za spozdenou odpoved

 

ptá se na grafiku ne na ramky :d

 

xD ale 2 GB operacni pameti grafiky :d nemuzu za to ze je to stejne :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Je možný, že je to limitovaný systémem... spusť "msconfig", tam si dej "spuštění počítače" / "upřesnit možnosti" a tam je maximum paměti,.. nejspíš ho máš označenej a nastavenej

 

Pokud ne, tak je dost možný, že deska podporuje pouze 3.3GB pokud v biosu to nejde přenastavit.. v tom případě by si musel udělat update firmwaru biosu, ale to předpokládám ti nic neřiká nejspíš, tak to ani nedělej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...