Jump to content

[DWSeries] | Capture the Flag


mxco

Recommended Posts


dwseriesctf.png

 

Dust Wars Series | Capture The Flag

ip není žádná



  • Zdravím, jak jsem slíbil tak jsem dodržel. Je tu další odvětví Dust Wars Series. A to capture the flag - boj o vlajku.
     
    Tým, který jako první nastřádá 5 bodů za unesení vlajky, vyhrává, následuje odpočet, restart, a mapa se vymění na další odvětví Dust Wars Series.
     
    Ve hře je podrobná nápověda /faq, otázky a odpovědi, které by ti měli pomoci.
     
    Obsahuje již oplývaný systém bodů Experience, a nově peníze, za které si nyní koupíte vybavení. Vybavení si koupíte standartně L.ALT, ve spawn zóně. Koupit si lze zatím jen normální brokovnici, m4 a granáty.
     
    Hra je instagib, to znamená, jeden výstřel, smrt. Jelikož v configu serveru údajně bylo dříve instagib 1, a nyní to nefunguje, je to tak, že hráč má 10 životů. U slabších zbraních to nebude sice na jeden výstřel, ale nemusíte do nepřítele dát 150 nábojů než ho zabijete.
     
    Hra ukládá po povinné registraci vaše data.
     
    Pokud by se někdo nabízel se serverem a plném vyzkoušení tak prosím. Přikládám menší video jak to tak zhruba vypadá. Hra je hratelná, a stačí tam dodělat jen pár drobností.
     


 

S pozdravem

]mxco[

Link to comment
Share on other sites

mxco[":1i4desgk]

dwseriesctf.png

 

Dust Wars Series | Capture The Flag

ip není žádná



  • Zdravím, jak jsem slíbil tak jsem dodržel. Je tu další odvětví Dust Wars Series. A to capture the flag - boj o vlajku.
     
    Tým, který jako první nastřádá 5 bodů za unesení vlajky, vyhrává, následuje odpočet, restart, a mapa se vymění na další odvětví Dust Wars Series.
     
    Ve hře je podrobná nápověda /faq, otázky a odpovědi, které by ti měli pomoci.
    Vyzera fakt dobre 10/10
    Obsahuje již oplývaný systém bodů Experience, a nově peníze, za které si nyní koupíte vybavení. Vybavení si koupíte standartně L.ALT, ve spawn zóně. Koupit si lze zatím jen normální brokovnici, m4 a granáty.
     
    Hra je instagib, to znamená, jeden výstřel, smrt. Jelikož v configu serveru údajně bylo dříve instagib 1, a nyní to nefunguje, je to tak, že hráč má 10 životů. U slabších zbraních to nebude sice na jeden výstřel, ale nemusíte do nepřítele dát 150 nábojů než ho zabijete.
     
    Hra ukládá po povinné registraci vaše data.
     
    Pokud by se někdo nabízel se serverem a plném vyzkoušení tak prosím. Přikládám menší video jak to tak zhruba vypadá. Hra je hratelná, a stačí tam dodělat jen pár drobností.
     


 

S pozdravem

]mxco[

Link to comment
Share on other sites

Koukal jsem na video.. a myslím že jsem měl lepší CTF :p Ale jinak povedenej gamemód "cheers"

Tak toto neee :d myslíš ten na tej mape ? kde boli na sebe objekty a oplotené zemou (basketballovým ihriskom) a vlajky boli na tom stožiari :d som lietal z jednej strany mapy na druhú... tak ten neeee radšej toto...

Link to comment
Share on other sites

Můj TheFight měl lepší provedení i script teda....

 

Tak zrovna se mi líbily jenom ty elegantní textdrawy. Samozřejmě, já nechci mít bezkonkurneční mód, ale tento jednoduchý některé lidi snad baví.

Video už není aktuální. Opravil jsem tam pár chyb, vylepšil na pohled a tak.

Link to comment
Share on other sites

Koukal jsem na video.. a myslím že jsem měl lepší CTF :p Ale jinak povedenej gamemód "cheers"

Tak toto neee :d myslíš ten na tej mape ? kde boli na sebe objekty a oplotené zemou (basketballovým ihriskom) a vlajky boli na tom stožiari :dsom lietal z jednej strany mapy na druhú... tak ten neeee radšej toto...

Tak to nebyl mód pro cheatery :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
mxco[":2hj0gg6g]
Můj TheFight měl lepší provedení i script teda....

 

Tak zrovna se mi líbily jenom ty elegantní textdrawy. Samozřejmě, já nechci mít bezkonkurneční mód, ale tento jednoduchý některé lidi snad baví.

Video už není aktuální. Opravil jsem tam pár chyb, vylepšil na pohled a tak.

 

Tak ale dalo se to provést líp.. Mě osobně se nelíbí způsob nošení vlajek... Hrůza, jako attached object... Pohraj si s holdingem...

 

The Fight měl akorát promakanej systém vlajek a systém custom map... Jinak to bylo všechno hrozně jednoduchý..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...