Jump to content

HEADER na web / fórum


Dennis

Recommended Posts

Ahojte, napadlo ma niečo, ako "zdekorovať" obyčajné písmo v headeri. Už mne samému sa nepáčia headery kde je len text, tak preto som urobil toto, je to taký spestrený text :d

 

Komentuje, ale nekomentujte prosím štýl textu, ale dekoráciu, poukladanie písem a tak

 

 

q7xvjfcqznnqkqvn9j27a9y3gj3q8r55.png

 

Link to comment
Share on other sites

možná, kdyby si tam necpat to ".sk" doprostřed, bylo by to použitelnější...

 

 

a kde by som to mal dať? :) na kraji vpravo dole sa mi to nepáčilo.. v strede sa to men celkom páči :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

no grafik nejsem je to vdet z my tvorby doposavadni ale nejak si to endokazu predstavit v praxi asi vby to vypadalo zase jinyk aplikovany na nejakej web

Link to comment
Share on other sites

no grafik nejsem je to vdet z my tvorby doposavadni ale nejak si to endokazu predstavit v praxi asi vby to vypadalo zase jinyk aplikovany na nejakej web

 

 

mám to na svojom fóre, ale tu URL dávať nebudem.. mám ti ju napísať do PM?

Link to comment
Share on other sites

Za mě: z pohledu barev je to celkem vyvážené, font je takový nic moc, ten zaoblený obdélník - s tím sis mohl pohrát, nelíbí se mi jeho velikost, ani to "SK" tam nesedí. Koukni např. na logo youtube, jaké má efekty.. ani bych to nenazval Header jako spíš logo.

Link to comment
Share on other sites

Ano, tohle opravdu nevypadá jako header, ale jako logo. Tuším, že toto bych dělal ani né 5 minut. Obdelníček, nastavit font, a poté napsat 3 texty. Tohle není práce! Navíc ani jako header ani jako logo to úspěch nemá a nikdy mít nebude. Vím, že někdy se dělají opravdu jednoduchá loga, ale ty vypadají alespoň professionálně. Tohle opravdu grafika není a stydím se toto nazývat logem.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, napadlo ma niečo, ako "zdekorovať" obyčajné písmo v headeri. Už mne samému sa nepáčia headery kde je len text, tak preto som urobil toto, je to taký spestrený text :d

Zato ty si to vymyslel Jak říká Cleary "Obyčejný"

Tobě se nelíbí jen TEXT ale ty si vlastně Jen Pod text udělal Jakejsi obdelník ze zakulacenejma Kranama a to je vše + to .sk je tam naprosto hrozné

-10 / 10 '

p.s To je v Malování Dělané??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...