Jump to content

[HLEDÁM]2D Grafika,Scenaristu nebo GML programátora


Kirbi

Recommended Posts

Ahoj lidi takže hledám 2D Grafika nebo GML programátora nebo nejlépe oba no a proč ? No protože sem se začal epicky nudit a rozhod sem se že chci udělat nakou FUCKING AWESOME GAME IN GM ! Pokud si myslíte že v GM nejde udělat žádná pořádná hra tak koukejte:

snapshot1.jpg

 

Nemyslim že uděláme něco jako cod4 nebo něco takového ale chtěl bych něco jako vidíte nahoře asi tak luxusni to nebude ale tak scháním 2d grafika tak to asi uděláme ve 2D nebo kdyby byl zájem a našel by se 3D grafik tak by sem mohl popřemýšlet a ještě sem zapomněl taky hledáme scénaristu který by psal příběh takže:

 

Koho hledám:

-2D/3D(možná)Grafik

-Scénarista

-GML programátor

 

Požaduji:

-Dostatečné znalosti GM a GML

-A samozřejmě grafik aby tu grafiku ovládal a GML programátor aby ten jazyk ovládal

;)

-Scénarista aby měl bujnou fantazii a dostatečnou z češtiny :d

 

Nabízím:

-Jméno v titulcích

-Pokud by se nám ta hra nějak "extra" povedla tak by sme jí i začli prodávat tak sem "ochotný" vám z toho ňákejch těch pár % dát :d

-Ale pěněžitá odměna bude i tak ;) (když teda se nám to povede a nenaserete mě :d )

-Ani nwm proč sem tudle pomlčku dávám :d

 

PIŠTE SZ

Link to comment
Share on other sites

No v game makeru jako takovém bych zůstal u 2d her pokud si myslíš že ne tak nato přídeš postupně při tvorbě 3d game maker je dělán především na 2d 3d už není hlavní priorita tudíž je zanedbatelné snad víc jak kdyby si tu hru chtěl dělat v malování :d

Link to comment
Share on other sites

No v game makeru jako takovém bych zůstal u 2d her pokud si myslíš že ne tak nato přídeš postupně při tvorbě 3d game maker je dělán především na 2d 3d už není hlavní priorita tudíž je zanedbatelné snad víc jak kdyby si tu hru chtěl dělat v malování :d

 

Taky jsem psal že 3D jen možná ;):d

Link to comment
Share on other sites

No v game makeru jako takovém bych zůstal u 2d her pokud si myslíš že ne tak nato přídeš postupně při tvorbě 3d game maker je dělán především na 2d 3d už není hlavní priorita tudíž je zanedbatelné snad víc jak kdyby si tu hru chtěl dělat v malování :d

 

Taky jsem psal že 3D jen možná ;):d

 

 

a tvoje reference ?

Link to comment
Share on other sites

No v game makeru jako takovém bych zůstal u 2d her pokud si myslíš že ne tak nato přídeš postupně při tvorbě 3d game maker je dělán především na 2d 3d už není hlavní priorita tudíž je zanedbatelné snad víc jak kdyby si tu hru chtěl dělat v malování :d

 

Taky jsem psal že 3D jen možná ;)

 

 

a tvoje reference ?

 

Věřit my :d Ne joke prostě se nebojte ;) ná pár her už sem dělal sice ne tak uspěšných ale taky sem je dělal sám a v týmu de všechno líp ;) a nebojte živnostenský list mam teda ne já ale máma :d ale mam to dovoleno přes ní prodávat ;)

 

Inač já su Grafik a GML programátor ale přece v týmu de všechno líp ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Kvůli tomuhle jsem se prostě musel přihlásit...

 

Podle prvního příspěvku je to vlastně wanted těch, kdo to udělá a ty si budeš válet šunky. Zapíšeš se do credits jako hlavní týpek na projektu a ostatní vyletí jako ti, kteří k tobě vzhlížejí.. Ale podle toho, co jsi napsal, usuzuju, že sám umíš velký ho*no s ještě větším H a akorát by jsi chtěl mít jméno na něčem co udělá někdo jiný..

 

A jestli mi hodláš odepsat, že i ty by jsi na tom zapracoval, tak mi řekni na čem..

Hledáš scénaristu, v tom případě nemáš páru o čem by hra byla.

Hledáš grafika, v tom případě neumíš namalovat ani piču a sháníš borce co všechno nakreslí vlastně zadarmo.

Hledáš programátora, v tom případě neumíš ani kód a hledáš někoho, kdo tě to buď naučí, nebo ti to udělá.. Taky zadarmo samozřejmě.

Já už nevím co by se na tý hře dalo jinýho dělat, leda zvuky, ale ty si i já jako programátor dokážu najít všude na netu...

Link to comment
Share on other sites

Kvůli tomuhle jsem se prostě musel přihlásit...

 

Podle prvního příspěvku je to vlastně wanted těch, kdo to udělá a ty si budeš válet šunky. Zapíšeš se do credits jako hlavní týpek na projektu a ostatní vyletí jako ti, kteří k tobě vzhlížejí.. Ale podle toho, co jsi napsal, usuzuju, že sám umíš velký ho*no s ještě větším H a akorát by jsi chtěl mít jméno na něčem co udělá někdo jiný..

 

A jestli mi hodláš odepsat, že i ty by jsi na tom zapracoval, tak mi řekni na čem..

Hledáš scénaristu, v tom případě nemáš páru o čem by hra byla.

Hledáš grafika, v tom případě neumíš namalovat ani piču a sháníš borce co všechno nakreslí vlastně zadarmo.

Hledáš programátora, v tom případě neumíš ani kód a hledáš někoho, kdo tě to buď naučí, nebo ti to udělá.. Taky zadarmo samozřejmě.

Já už nevím co by se na tý hře dalo jinýho dělat, leda zvuky, ale ty si i já jako programátor dokážu najít všude na netu...

 

Ano dělal bych na tom i já a zas takový "prasák" nejsem ;) Grafiku ovládám a GML taky ;) neboj. No a scenaristu protože já nemam páru o čem by to bylo proč asi scháním scenaristu ? A psal jsem že peněžitá odměna bude a jinak se práce rozdělí ne že to udělají za mě ;) neboj ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Bych se chtěl zeptat z pohledu hráče...kdo z Vás by hrál 2D hru? No, spíš nějaký dobrý simulátor bych si zahrál, znáte Czech Soccer Manager? Kultovní a suprová hra, já to hrával dřív několik hodin denně, brácha u toho sedí do dneška často, pro něj či pro mě je to hra srovnatelná Fifa Managerem či Fotbal Managerem...

 

Jaký by to byl žánr hry? RPG? Strategie? Simulator?

Link to comment
Share on other sites

Když se dělá něco z nudy není to ono.

Taky jsem začal dělat na jedné věci z nudy, a tet nevím jestli vůbec půjde do provozu.

Kašli na to, pokud chceš jen zabít nudu.

Link to comment
Share on other sites

-Dostatečné znalosti GM a GML = mam

-A samozřejmě grafik aby tu grafiku ovládal a GML programátor aby ten jazyk ovládal

;) = mam

-Scénarista aby měl bujnou fantazii a dostatečnou z češtiny :d = mam

-cas a chut? = nemam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...