Jump to content

[Nabízím] Pawn na zakázku


Guest Mort

Recommended Posts

tak jako si myslím že kdybych přišel za třeba petrem tak by sme se domluvili ;) A petr je zkušený :d

Petr nevie podnikať... Kebyže sa pozreš na offik fórum tam 1 INC urobia minimálne za 25€ a u niekoho som videl aj 50€. Len vy neviete vážiť kvalitu

Link to comment
Share on other sites

Omfg od takovýdleho děcka si určitě někdo bude něco nechat pawnit mg.. vždit ten looser umí jenom základy což odpovídá jeho věku... sotva se něco naučí a už by chtěl kodit ostatním fakt skvělí nečekejte nic dobrýho... ( Osobní skušenost že tenhle nuuubbbííkkk by se měl ještě hodně učit místo toho aby kodoval za $$$ )

Prosímtě o čem to ty mluvít ty kokote? Já jsem nikdy nepawnil za $. A kde jsi všichno toto vzal, vycucal z tvého milimetrového ptáka?

 

Neznamená že když "někdo" má pravdu ( a je nás víc) že ho budeš urážet, bohužel těmahle slovy to už nezachráníš nejdřív se pořádně nauč pawn a optimilizaci a pak něco dělej na zakázky jenom tím zasráváš sebe a své zákazníky ty jeden "pawnere" "lol" "lol" "lol" "lol" "lol" "lol"

 

 

Omfg od takovýdleho děcka si určitě někdo bude něco nechat pawnit mg.. vždit ten looser umí jenom základy což odpovídá jeho věku... sotva se něco naučí a už by chtěl kodit ostatním fakt skvělí nečekejte nic dobrýho... ( Osobní skušenost že tenhle nuuubbbííkkk by se měl ještě hodně učit místo toho aby kodoval za $$$ )

 

Mort je celkem slusny pawner...

 

Pravda je trohu jinde

 

Muthaphukin má pravdu ( vlastní skušenost ... $$ v pí*e )

 

Jo pravda je jinde mort pawnit vie.

Obidva ucty z jednej ip lamaku :d :D to za prvé a za druhé mort vie pawnit celkom slusne XD a ješte neco bež spamovat jinde lebo tuna spameri nechceme

Morte pridaj reference ;) jaj abych nezabudl oba učty jen 1 príspevek "lol" a už :spam:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
tak jako si myslím že kdybych přišel za třeba petrem tak by sme se domluvili ;) A petr je zkušený :d

Petr nevie podnikať... Kebyže sa pozreš na offik fórum tam 1 INC urobia minimálne za 25€ a u niekoho som videl aj 50€. Len vy neviete vážiť kvalitu

S tím lze jen souhlasit každý nováček si myslí že byste mu to měli dát zadarmo dyt to je jen trocha kódu ale že jde o to to vymyslet promyslet a zrealizovat to je jim už jedno a to že QWER dáva svoje scripty jen tak (většinu) to je každýho věc .a Mort je z mýho pohledu hodně dobrej pawner a zařadil bych ho mezi elit zde :

Milous, Bzuco, niCe,Mort,Petr,Roox,ffredyk pokud sem na nekoho zapomel pardon ale tyhle co sem vypsal jsou podle mě ti nejlepší na CZ/SK scéně.I když některejm to leze na mozek :d

 

//editol som to... (Anonym)

Link to comment
Share on other sites

Nj, zapomněl jsem dodat pár nezbytných informací tak jdu na to ...

200,- je cena filterscriptu, tj. obsáhlejší script např. co dělám práve teď taneční show ..

Za dělání checkpointů více méně podle toho kolik toho chcete.

Potřebuji platbu z účtu na účet protože někdo mi posílal složenku a no je to týden co nic nedošlo.

Refence mám, ale nevím kde. Svoji první zakázku (mód) jsem dělal pro "biroko" viz. příspěvek v tématu. Až ho seženu mohu vám poslat jeho server s gamemódem který jsem tvořil.

Nyní, po několika měsících pawnění jsem se naučil spoustu věcí a jedna, ještě nedokončená znalost je optimalizace kódu. Snažím se používám PVary a zatím vše co jsem dělal bylo celkem dobré, bez lagů (testoval jsem na xel serveru).

 

A proč hlůedám zákazníky ?

Jaksi jsem se plác přes kapsu a nemám peníze a co je hlavní nemám dárky :d .

Proto budu do Vánoc se snažit ze všech sil abych vyhověl zákazním až ke spokojenosti.

 

Takže jsem rád za jakoukoliv práci ale jedna z podmínek je, jak jsem již zmiňoval platba z účtu na účet.

Kdo má zájem, může se mi ozvat na skype kazcmi a rád vám vyhovím.

A taky nechci obchodovat s žádnými zlodějíčky.

 

Děkuji,

Mort.

 

EDIT:

 

Milous, Bzuco, niCe,Mort,Petr,Roox,ffredyk

No to teda nevím jestli se mohu řadit mezi tyhle lidi protože to jsou opravdu elity pawn (zapomněl jsi na QWERa :d ).

Navíc jsou tu další dobří pawneři např. Angelus.

No je taky pravda že já jsem začal pawn před 8 měsíci a oni před .. roky :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Za dělání checkpointů více méně podle toho kolik toho chcete.

 

no hele já bych měl dohromady tak 300 :d za kolik bys udělal?

Link to comment
Share on other sites

Za dělání checkpointů více méně podle toho kolik toho chcete.

 

no hele já bych měl dohromady tak 300 :d za kolik bys udělal?

 

 

já ti tohle udělám za 450.-

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Za dělání checkpointů více méně podle toho kolik toho chcete.

 

no hele já bych měl dohromady tak 300 :d za kolik bys udělal?

 

 

já ti tohle udělám za 450.-

nech mě přemýšlet... ... ... ... ... ... ... ... ... xxx .... ... ... .. .x. .. ... ... ... .x. ... jo no spíš bych si to asi udělal sám :d

Link to comment
Share on other sites

Za dělání checkpointů více méně podle toho kolik toho chcete.

 

no hele já bych měl dohromady tak 300 :d za kolik bys udělal?

 

 

já ti tohle udělám za 450.-

nech mě přemýšlet... ... ... ... ... ... ... ... ... xxx .... ... ... .. .x. .. ... ... ... .x. ... jo no spíš bych si to asi udělal sám :d

 

 

v tom případě se nemáme o čem bavit

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

HLEDÁM NOVÉ ZÁKAZNÍKY !!!

 

Zdravím vás všechny,

 

rád bych vám znovu nabídl svoje služby. Nyní bych řekl že jsem už "zkušenější", taky aby ne, poslední týdny jsem se věnoval pawn, učil se nové věci, naučil jsem se mnoho věcí o optimalizaci, praxi a teorii.

 

Proto bych vám opětovně nabídl své služby ale POZOR!!!

 

Nabízím již pouze tvoření FilterScriptů a Includů. Na módy nemám čas a ani náladu (piplačka).

 

Jak bych si to představoval? Jednoduše, chtěl bych od vás nějaký kontant, na kterým bych vás mohl kdykoliv kontaktovat o stavu scriptu. Samozřejmě mi musíte zdělit již předem, co tam vše chcete mít. Když se domluvíme, to slovo platí. Žádný "tak prosím ještě mi tam udělej tohle a tohle" neexistuje. Řeknete mi přesně jak si to představujete a já vám to vyrobím.

 

Samozřejmě kvalitně a optimalizovaně.

 

Reference: Mám celkem dost scriptů které jsem zveřejnil a lidé to ocenily, měl jsem i některé své zákazníky kterým jsem udělal script a na některém serveru běží, jen nevím, na kterém.

Příklady mých scriptů:

 

http://pawno.cz/timeban-system-v2-by-mort-t27376.html

http://pawno.cz/defines-to-hex-by-mort-t27192.html

http://pawno.cz/mcmd-morts-command-system-t27057.html

http://pawno.cz/easy-chat-player-name-v1-by-mort-t25819.html

 

A další!

 

A nepodcenujtě mě! :)

 

Za svoji službu bych chtěl finanční odměnu převedenou na účet. Platby z jiných zemí než Česká Republika poplatky viřizuje zzákazník..

 

Děkuji,

Mort.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...