Jump to content

php kritika webu copywritingseo.eu


lvalenta

Recommended Posts

Design mi připadá zastaralý. Ale to teď slyšet nechceš.

 

Je to celkem přehledné a je tam vše, to klient potřebuje vidět. Ještě bych aktivoval odkazy, přes které se klient dostane zpět na hlavní stránku.

Link to comment
Share on other sites

Musím souhlasit, že vzhled je celkem old na dnešní dobu, evokuje ve mě slova "wtf", ale to asi slyšet nechceš :) Jinak osobně jsem tyhle výrazy jako copywriting a ghostwriting nikdy neslyšel, ale rozhodně by nebylo na škodu tam přidat i nějaký reference nebo ukázky práce a nikde jsem tam neviděl cenu (předpokladam, že to není zadarmo)..

 

V další řadě ty obrázky... to je ftip? Píše se rok 2011, takže ty obrázky (konkrétně teď ten psací stroj) je trochu mimo naší dobu... nebo ten obrázek u korektůry textu jsem dokonce chvíli přemýšlel co to má být :d

 

A teď z jiného soudku... kód.. tohle mě dost pobavilo :d

...                  
             ...

a vůbec by to ještě šlo lépe optimalizovat.. :)

Link to comment
Share on other sites

Text "Každá webová stránka by měla.." bych zalomil na další řádek, aby nebyl vedle toho nadpisu. To samé je i u dalších takovýchto nadpisů. Šipku před nadpisem bych naopak posunul k tomu nadpisu.

 

Výběr nahoře nad logem bych posnul o pár pixelů nahoru.

Link to comment
Share on other sites

Když začnu designem, jako tady předešlé komenty, tak začnu stejně. Příjde mi to zastaralé, takové nemastné, neslané. Chtělo by to hodně oživit! Ty "stroje", které tam jsou použity, jsou abnormálně nechápavé, aspoň já nechápu, proč tam jsou tady tyto staré "stroje" obrázky.

 

Jestli to mělo působit, jako nějakým starším dojmem, tak to tak rozhodně není, akorát to ten design a celý web kazí. Design bych nechal celý předělat, možná logo by mohlo zůstat stejné, ale trošku poupravené.

 

Taky mi to příjde na sobě hodně namačkaný, boxy dole a vše kolem. Nevím, rozhodně lípe poskáladat by to chtělo a předělat to, podle mého názoru.

Link to comment
Share on other sites

Svuj nazor jsem ti uz rikal tehdy na ICQ. Je to zelenej humac s amaterskymi prvky a nesmyslnymi objekty. Prezentovat ja neco na takovem webu, tak se radsi skovam nekam daleko. Jako neezlob se na me, ale za takovy web bych nedal ani korunu a nelysi se vubec od stranek ostatnich uzivatelu tady... Ble :d

Link to comment
Share on other sites

Začal bych tím že bych editnul první příspěvek a udělal z toho url...je otravný to kopírovat a dávat do prohlížeče :d Ale to zas tak podstatné není..

 

Design vypada tak nějak....newim...prostě vypada... neda se říct že je ošklivý..ani že je hezký...To bude kámen urazu.Nelibí se mi umístění menu..jelikož se čte z leva do prava...určitě bych to menu neumístil do prava...Dál se mi nelíbi pozadí,kdy pokud sjedu dolu mě z té zelené bolí oči a nahóře neni moc vyrazna taková ošklivá..jak už tady par lidi řeklo nechápu tam ty stroje...Vubec se mi to že jsi ten design dal do tematu nějaky 20. let prvního stoleti nelíbi...Dál..ve středu stránky je tam obris jakého si člověka...což se mi taky vubec nelibi a přijde mi to nevkusné :) První stroj ma hodně divný stín..vubec mi k tomu nesedí a taky mi nepřijde moc logické dát ke 3 obrázkum stíny a ke 4 obrázkum ne...tak je tam bud dám u všech nebo nikde....

 

EDIT// jo a ...upřímně...ten footer je strašnej :d

 

Jinak co se obsahu týče připadá mi to OK :)

Link to comment
Share on other sites

Design mi připadá zastaralý. Ale to teď slyšet nechceš.

 

Je to celkem přehledné a je tam vše, to klient potřebuje vidět. Ještě bych aktivoval odkazy, přes které se klient dostane zpět na hlavní stránku.

Pravda.

 

 

Musím souhlasit, že vzhled je celkem old na dnešní dobu, evokuje ve mě slova "wtf", ale to asi slyšet nechceš Jinak osobně jsem tyhle výrazy jako copywriting a ghostwriting nikdy neslyšel, ale rozhodně by nebylo na škodu tam přidat i nějaký reference nebo ukázky práce a nikde jsem tam neviděl cenu (předpokladam, že to není zadarmo)..

 

V další řadě ty obrázky... to je ftip? Píše se rok 2011, takže ty obrázky (konkrétně teď ten psací stroj) je trochu mimo naší dobu... nebo ten obrázek u korektůry textu jsem dokonce chvíli přemýšlel co to má být :d

 

A teď z jiného soudku... kód.. tohle mě dost pobavilo

...                  
             ...

a vůbec by to ještě šlo lépe optimalizovat..

Reference - asi máš pravdu, nějak to vymyslíme. Ceny také.

A máš nějaký návrh na obrázky? Mně se psací stroj líbí, ale asi máš pravdu.

 

Ten kód -   jsem dělal já. Nešlo mi to udělat přes div a kodér byl na dovolené :-) Přesto se musím zeptat, proč by mělo klientovi záležet na kódu?

 

 

":pgnl5r6b]Text "Každá webová stránka by měla.." bych zalomil na další řádek, aby nebyl vedle toho nadpisu. To samé je i u dalších takovýchto nadpisů. Šipku před nadpisem bych naopak posunul k tomu nadpisu.

 

Výběr nahoře nad logem bych posnul o pár pixelů nahoru.

dobře :-)

 

 

Když začnu designem, jako tady předešlé komenty, tak začnu stejně. Příjde mi to zastaralé, takové nemastné, neslané. Chtělo by to hodně oživit! Ty "stroje", které tam jsou použity, jsou abnormálně nechápavé, aspoň já nechápu, proč tam jsou tady tyto staré "stroje" obrázky.

 

Jestli to mělo působit, jako nějakým starším dojmem, tak to tak rozhodně není, akorát to ten design a celý web kazí. Design bych nechal celý předělat, možná logo by mohlo zůstat stejné, ale trošku poupravené.

 

Taky mi to příjde na sobě hodně namačkaný, boxy dole a vše kolem. Nevím, rozhodně lípe poskáladat by to chtělo a předělat to, podle mého názoru.

Cíl byl jednoduchý web. Dělal to grafik, který se postupně zlepšuje (byla to jeho první práce pro mě). Jsem si vědom, že to není nějaký extrémně dobrý design (teď - za pár měsíců dělá mnohem lepší), ale důležité je, aby plnil účel.

Ke strojím totéž, co výše - máš nějaký návrh?

 

Design předělávat nebudu, ale asi uděláme další web, tak tam bude jiný. Zajímal mě názor zde :-)

 

 

Svuj nazor jsem ti uz rikal tehdy na ICQ. Je to zelenej humac s amaterskymi prvky a nesmyslnymi objekty. Prezentovat ja neco na takovem webu, tak se radsi skovam nekam daleko. Jako neezlob se na me, ale za takovy web bych nedal ani korunu a nelysi se vubec od stranek ostatnich uzivatelu tady... Ble

Tak strašné mi to zase nepřijde, ale to je už docela OT. Ptám se hlavně na přehlednost.

 

 

hlavne ze web nejako moc optimalizovany nemas http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/6238926

Prosím? K čemu je návštěvníkovi nějaký SEO servis? A k čemu je provozovateli? K čemu optimalizovat na tento nástroj? O něj přece vůbec nejde. Ten zákazníky nepřinese.

 

 

Začal bych tím že bych editnul první příspěvek a udělal z toho url...je otravný to kopírovat a dávat do prohlížeče Ale to zas tak podstatné není..

 

Design vypada tak nějak....newim...prostě vypada... neda se říct že je ošklivý..ani že je hezký...To bude kámen urazu.Nelibí se mi umístění menu..jelikož se čte z leva do prava...určitě bych to menu neumístil do prava...Dál se mi nelíbi pozadí,kdy pokud sjedu dolu mě z té zelené bolí oči a nahóře neni moc vyrazna taková ošklivá..jak už tady par lidi řeklo nechápu tam ty stroje...Vubec se mi to že jsi ten design dal do tematu nějaky 20. let prvního stoleti nelíbi...Dál..ve středu stránky je tam obris jakého si člověka...což se mi taky vubec nelibi a přijde mi to nevkusné :) První stroj ma hodně divný stín..vubec mi k tomu nesedí a taky mi nepřijde moc logické dát ke 3 obrázkum stíny a ke 4 obrázkum ne...tak je tam bud dám u všech nebo nikde....

 

EDIT// jo a ...upřímně...ten footer je strašnej :d

 

Jinak co se obsahu týče připadá mi to OK :)

Díky za názor, promyslíme to.

Link to comment
Share on other sites

V podstatě když na tu stránku příjdu, tak tam ani ten design neřeším.

 

Jde mě hlavně o princip (abych se tam vyznal, měl vše co nejlehčeji udělané a věděl kde co je)

 

A to jestli je design zastaralý, či naopak není to už ani neřeším při takovém webu mě je to v podstatě jedno, protože se zaměřuji na to co sem psal v závorkách.

Link to comment
Share on other sites

V podstatě když na tu stránku příjdu, tak tam ani ten design neřeším.

 

Jde mě hlavně o princip (abych se tam vyznal, měl vše co nejlehčeji udělané a věděl kde co je)

 

A to jestli je design zastaralý, či naopak není to už ani neřeším při takovém webu mě je to v podstatě jedno, protože se zaměřuji na to co sem psal v závorkách.

+1

A tady se tedy vyznáš?

Link to comment
Share on other sites

V podstatě když na tu stránku příjdu, tak tam ani ten design neřeším.

 

Jde mě hlavně o princip (abych se tam vyznal, měl vše co nejlehčeji udělané a věděl kde co je)

 

A to jestli je design zastaralý, či naopak není to už ani neřeším při takovém webu mě je to v podstatě jedno, protože se zaměřuji na to co sem psal v závorkách.

+1

A tady se tedy vyznáš?

Když mě to bude zajimat to co potřebuji tak určitě, ale co teď koukám je tam vše přehledné jak má být, není moc zbytečných sekcí a takhle to bohatě stačí.Já prostě víc řešit v podstatě nepotřebuju ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...