Jump to content

[POPT�VKA] AoE II - Multiplayer


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

NEPIŠTĚ MI, TOHLE TÉMA JE STARÉ!

 

Zdravím, s milasssem občas hrajeme Age of Empires II po Gareně a scháníme nějaké další hráče.

Pokud by byl zájem, do SZ napíšu návod jak vše zařídit, aby šlo hrát s náma.

Jediný požadavek je mít nainstalovanou Garenu, přes kterou se hraje. viz. http://garena.com/

 

Ukázka, naší poslední hry

http://www.youtube.com/watch?v=p2m6DP2zGHE

 

Link to comment
Share on other sites

Já bych se určitě rád přidal. Jenom budu muset hru sehnat a nainstalovat. V kolika hráčích se to dá hrát?

Myslím že až v 8, ale tolik hráčů najednou neseženem :d A nebo se dá taky hrát Hráči společně vs Počítač.

 

Kdo chce hrát musí si nainstalovat tohle

Musí se stáhnout patch => http://www.uloz.to/9920224/aox-exe což obsahuje upravenou hru i s datadiskem. Po nainstalování: "v pravo dole bys měl mít ikonku(helmy), tak na to klikni pravým najeď na AoC config a dej version 1.0C"
Link to comment
Share on other sites

Jo už to mám, jenom mi pověz, jak na tu Garenu.

Registruješ se na webu (první příspěvek) a stáhneš clienta. Zapneš, přihlásíš se (Server Pick: Garena Server 1), dáš Game, AoE II, European Room (první), Setting, najdeš zástupce (modrá helma), měl bys to mít na ploše. Updatuješ a spustíš hru přes Start Game. Pak Multiplayer - Local/LAN a čekáš až někdo založí hru.

 

Vzhledem k velkýmu zájmu se budou "zápasy" psát dopředu. Obvykle hrajeme hráči vs počítač.

Link to comment
Share on other sites

Jo už to mám, jenom mi pověz, jak na tu Garenu.

Registruješ se na webu (první příspěvek) a stáhneš clienta. Zapneš, přihlásíš se (Server Pick: Garena Server 1), dáš Game, AoE II, European Room (první), Setting, najdeš zástupce (modrá helma), měl bys to mít na ploše. Updatuješ a spustíš hru přes Start Game. Pak Multiplayer - Local/LAN a čekáš až někdo založí hru.

 

Vzhledem k velkýmu zájmu se budou "zápasy" psát dopředu. Obvykle hrajeme hráči vs počítač.

 

pošlete mi taky ten link...

Link to comment
Share on other sites

Když už si budete psát, tak napište i mně, taky si zase rád zahraji :d. Sory david včera mi to nějak nevyšlo. :(

 

P.S. Nezapomeňte pokud budete stahovat verzi co vám dal david, tak po instalaci se vám v pravo dole objeví ikonka klikněte na ni potom na AOC config a version 1.0c, aby jsme měli všichni stejnou verzi.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem již psal vzhledem k "většímu" zájmu, se budou zápasy psát do tohoto tématu.

----------------------------------------------------------------

První plánovaný zápas byl stanoven na 25. Srpna 13:00.

(V 12:50 sraz v Gareně, 12:55 se zapíná server - ohlašte se prosím že jste češi/slováci, abych povyhazoval ty číňany co mě tam lezou xD)

Informace jak se připojit apd. naleznete v tomto tématu na předních stranách.

----------------------------------------------------------------

Kdo by měl zájem hrát, napište mi prosím, aby jsme mohli domluvit týmy apd.

Lze hrát až v 8 (tudíž 4vs4).

----------------------------------------------------------------

Team 1

David

TommyDesign

 

Team 2

---

Link to comment
Share on other sites

Další zápasy se budou psát tady, zatím hraje: David, TommyDesign, HighPrint, milasss, Adoxx a jeden kamarád z Pákistánu!

Přidávejte se i další! Ať můžeme například rozjet turnaj. Další zápas je plánován na dnešní večer nebo na zítra ve stejném čase, jako dneska, tedy 12, 13 hodin odpoledne.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jooo, splnil sa môj sen, hrať AoE II po nete so známymi ľudmi :d.

 

So mnou určite počítaj, síce som nehral asi pol roka tú hru ak nei viac ale tá hra najlepšia stratégia na svete, strávil som pri nej hodiny času, cez garenu som nehral a ani multiplayer som ešte nehral ale určite to chcem skúsiť :) Keď tak SZ alebo skype v profile :)

 

Najlepšie by bolo keby sa volalo cez skype s tými čo hraješ v týme :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...