Jump to content

Domena .eu zadarmo na rok


Deleted User

Recommended Posts

Mne ta tetka odpisala nejaku volovinu... Ne nemas k tomu webhosting uba domenu...

 

Takže nemáš ku nej ftp len si dáš presmerovanie nejakej free na tu .eu, rozumiem správne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mne ta tetka odpisala nejaku volovinu... Ne nemas k tomu webhosting uba domenu...

 

Takže nemáš ku nej ftp len si dáš presmerovanie nejakej free na tu .eu, rozumiem správne?

 

Nastavis si DNS zaznamy tej domeny na svoj WebHosting

Link to comment
Share on other sites

funguje funguje len neviem ako sa v tom zákazníckom centre mám prihlásiť do ftp keď tie údaje čo som sa s nimi prihlasoval do centra nefungujú..

Link to comment
Share on other sites

funguje funguje len neviem ako sa v tom zákazníckom centre mám prihlásiť do ftp keď tie údaje čo som sa s nimi prihlasoval do centra nefungujú..

lol na ftp ked nemas hosting? ved to ti daju len domenu nie web :d

Link to comment
Share on other sites

Musíš ich požiadať o zmenu DNS

 

 

ale endora má 3 DNS.. a teraz na ktoré to dať presmerovať? :roll:

 

ns.endora.cz a ns.endoraland.com a ešte aj NSSID:ENDORA

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Dobrý deň,

nejde mi zaregistrovať doménu, pri každej doméne mi píše že je obsadená, vedel by mi niekto napísať čo môžem robiť zle, alebo poradiť?

Ďakujem.

 

Vybrat doménu, co není obsazená

Link to comment
Share on other sites

Ja niesom blb*c :boss: , a preto mi to nešlo, že ich WhoIS nevie zistiť správne či je doména voľná alebo nie, lebo všetky čo som si chcel zaregistrovať tak boli voľné (v 3 WhoIS bolo napísané že sú voľné), a tak som si vybral inú (úplne) a tá našťastie ide zaregistrovať.

Ďakujem.

 

//Edit: Čo ste dávali do komentára pri registrácii domény?

Link to comment
Share on other sites

ns.endora.cz a ns.endoraland.com a ešte aj NSSID:ENDORA

 

Endora přímo doporučuje udělat postup pro změnu NSSETU. Takže to je tak těžké akorát přepsat ten na NSSID:ENDORA a odeslat žádost ? :)

 

Jestli tomu nerozumíte, tak dál hraje hry a pokuď tomu chcete rozumět, tak si přečtěte krátký text u mě v podpisu.

Link to comment
Share on other sites

ns.endora.cz a ns.endoraland.com a ešte aj NSSID:ENDORA

 

Endora přímo doporučuje udělat postup pro změnu NSSETU. Takže to je tak těžké akorát přepsat ten na NSSID:ENDORA a odeslat žádost ? :)

 

Jestli tomu nerozumíte, tak dál hraje hry a pokuď tomu chcete rozumět, tak si přečtěte krátký text u mě v podpisu.

NSSET je pouze u NIC.cz, ale u EURIDu jsou pouze nameservery

Link to comment
Share on other sites

NSSET je pouze u NIC.cz, ale u EURIDu jsou pouze nameservery

 

Tak já jedu výhradně přes NIC.cz

 

 

keď ty ideš výhradne cez NIC.cz tak tu nedávaj rady ako sa postupuje u NIC keď "my" ideme ACTIVE 24. Dík

Link to comment
Share on other sites

NSSET je pouze u NIC.cz, ale u EURIDu jsou pouze nameservery

 

Tak já jedu výhradně přes NIC.cz

 

 

keď ty ideš výhradne cez NIC.cz tak tu nedávaj rady ako sa postupuje u NIC keď "my" ideme ACTIVE 24. Dík

CZ NIC je správce .cz domény, tady se řeší EU - a to spravuje EURID

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...