Jump to content

návrh Zákaz RZE


Recommended Posts

  • Administrátor

Mě osobně už nebaví každy den číst jak si nějaká lama stahne rze proto navrhuji aby zde na foru bylo zakázano prezentovat server s mody rze.

 

Kdo souhlasí :

[center][size=200][color=#FF0000]Pryč s prezentací[url=http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=13&t=21782&p=232523#p232523]RZE SERVERU!![/url]!!!!![/center]
[/color][/size]

nech si dá do podpisu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ewwe ... zatože nemáš rád RZE a je dostupný na netu... a zotože te nebaví

zase zákazy delat nemusíš lepší povidané nemusíš se do toho **** ! .... :?: :!:

Ty ....... di do ..... ty ...... aby si Pošel na ...... při ........

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Ewwe ... zatože nemáš rád RZE a je dostupný na netu... a zotože te nebaví

zase zákazy delat nemusíš lepší povidané nemusíš se do toho **** ! .... :?: :!:

No coment ..... Vís že bys mohl být oznacen jako spolupachatel kdyby se ta krádež řešila ?Nevíš vid.Až uděláš svůj mód tak si ho tu odprezentuj a nebo si jdi rze koupit přímo od ATomase !!

Jakubes :Jen že bych se stydel mit portál s rze a este ho prezentovat je videt ze ani neumis pawno otevřit aby si udelal svuj mod.Nehodlám se dál vyjadřovat jsem přesvědčen ze je to pravidlo dobrý nápad.Na další komentáře se vykašlete je tu Anketa od toho .

 

Pokud se to moderátorum nebude libit at to smazou ocknout nebo at stim delaj co chtej

Link to comment
Share on other sites

Mě osobně už nebaví každy den číst jak si nějaká lama stahne rze proto navrhuji aby zde na foru bylo zakázano prezentovat server s mody rze.

 

Kdo souhlasí :

[center][size=200][color=#FF0000]Pryč s prezentací[url=http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=13&t=21782&p=232523#p232523]RZE SERVERU!![/url]!!!!![/center]
[/color][/size]

nech si dá do podpisu

 

 

Ja som zato. Neni take tazke si vytvorit vlastny gamemod ako mam ja Realny Zivot v.1.9.4

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
a to sa s tym chvalis ze si si vytvoril Realny Zivot v.1.9.4 ??? ... Zakazat rze na fore moze len admin ... :p alemo moderator .. a nie ty

Sak proto je to navrh na pravidlo

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
ja pawno viem ;-) len som lenivý si spraviť svoj mód..

FAIL

 

EPIC FAIL

AWESOME FAIL

 

K tématu, takhle jim to prostě zakázat asi nedokážeš. Dostanou ban no a co, tak odejdou, většina co prezentují RZE jsou lidi, kteří se registrovali na pawno.cz jen za tímto účelem, aby odprezentovali svůj COOL FREE server. Vím jaké to je, když vidíš na serveru svůj mód, takže jsem i PRO aby se nějak zrušili/smazali RZE servery. Ještě když už děláš takovejhle návrh, který má někoho zaujmout tak si oprav tu hrubku v podpise. Na to se fakt nedá koukat

 

EDIT: Dobře ty No.Wolf ;) Palec nahoru :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ewwe ty teď si proti RZE? tak proč na uložto je věc která se jmenuje rze8_by_Ewwe.pwn? já jsem proti Rze ale nesnáším lidi kteří to samí Rozšiřují a podporují + si tam ještě napíší by Ewwe když je to stejnak Deamx verze.... a nic na tom neudelal co? řeknes k tomu něco?

LINK Aby jste viděli

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neni take tazke si vytvorit vlastny gamemod ako mam ja Realny Zivot v.1.9.4

 

Pred 3 minutkami som bol na tom tvojom serveri .. no je to nic moc gamemod .nefunguju tam ziadne prikazy , ziadny register , ziadne warpy , /admins a podobne veci .. nic tam neni ... keby si dakde prezentoval ten svoj mod ja by som ti zanho dal -300000000/100

"lol" "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Jo je tam ale je tam napsano SPAM asi 10 milionkrat ajeste tamje heslo kery sem zapomel xD

 

LOOOL ty jsi lhář jak poleno... viděl jsem pwn není tam napsané SPAM je tam Deamxnuta Rze tak nekecej jasny? Ty jsi strašný lhář který kecá něco mluvíš o Rze a stejnak rozšiřuješ....

P.S. Neřeknu vám jak jsem získal Pwn... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...