Jump to content

[DESIGN]Portfólio č.2


Guest JAKE47

Recommended Posts

mxco[":1bw4vtw3]
Blbosť je toto portfólio!

Ja mam 22 palcový monitor a tie podtexty a ostatné ešte niektoré sú úplne rozmazané!

Toto môžeš hodiť do koša a vysypať ho! Keď ja niečo robím 10 minút tak to sem určite nedám! Iba pokiaľ sa s tým trápim veľmi dlhú dobu a výsledok stojí za to tak to sem dám, potom sa nečuduj za hodnotenie!

 

2/10

 

Chlapče, ty se tváříš jako opravdový grafik, ale nic jsem tu od tebe neviděl ...

 

Líbí se mi to ...

díky mxco :)

Link to comment
Share on other sites

No tak toto ja fakt nepochopím! Vy sa na to pozeráte z očí grafika, lebo viete že taký design neurobí hocikto a že si to vyžaduje námahu! Ale normálny človek čo ten design zbadá tak ho len zamrazí, že čo to je! Nehovorte mi, že Vám sa páčia tie texty čo sú tie písmená tak natlačené na sebe veď sa to poriadne ani nedá čítať! Ako hovorím tak ja by som sem prácu, ktorá mi trvala 10 minút nedal určite.

Link to comment
Share on other sites

Líbí se mi nápad, to je tak vše. Provedení je už hrozné a kódování ještě horší.

nesnažím sa kódovať

"eňo ňuňo"

stačí mi že to funguje

(viem že to nieje správny prístup no čo narobíš :d )

Link to comment
Share on other sites

mxco[":2o6e2w54]
Blbosť je toto portfólio!

Ja mam 22 palcový monitor a tie podtexty a ostatné ešte niektoré sú úplne rozmazané!

Toto môžeš hodiť do koša a vysypať ho! Keď ja niečo robím 10 minút tak to sem určite nedám! Iba pokiaľ sa s tým trápim veľmi dlhú dobu a výsledok stojí za to tak to sem dám, potom sa nečuduj za hodnotenie!

 

2/10

 

Chlapče, ty se tváříš jako opravdový grafik, ale nic jsem tu od tebe neviděl ...

 

Líbí se mi to ...

 

To bude tým, že je Demento player a tý sú namyslený.

 

Inak Jakubes kľudne sa môžme staviť spravil by som to isté.

Nie je na tom nič zložité opíšem ti to. Code: Farba pozadia, fonty, farba písma, obrázok obdĺžnik do neho vložené texty a potom tie tri obrázky, ktoré slúžia ako odkazy a tie odkazy fungujú na báze opacity. :) Easy

 

-- čtv 04. srp. 2011 21:53:23 --

 

A napriek tomu, že to je tak jednoduché pozri sa sem: http://validator.w3.org/check?uri=http://jakubes.net/portfolio2/

Link to comment
Share on other sites

No tak toto ja fakt nepochopím! Vy sa na to pozeráte z očí grafika, lebo viete že taký design neurobí hocikto a že si to vyžaduje námahu! Ale normálny človek čo ten design zbadá tak ho len zamrazí, že čo to je! Nehovorte mi, že Vám sa páčia tie texty čo sú tie písmená tak natlačené na sebe veď sa to poriadne ani nedá čítať! Ako hovorím tak ja by som sem prácu, ktorá mi trvala 10 minút nedal určite.

"Z očí grafika" je irelevantní. Oni si myslí, že když udělají pár tabulek v PS, tak jsou z nich grafici :) Na to vůbec nehleď.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...