Jump to content

html/css [HTML/CSS]Easy Rozcestnik aneb v jednoduchosti je krása


Ewwe

Recommended Posts

Jde to, ale chce to zvalidovat, ukazuje se mi to nějak divné, nadpis je posunutej doleva (neni vycentrovaný) a ty "tlačítka" mi prijdou menší nez délka textu + taktéž není vycentrovaný

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

j u nekterych je text pres tlacitko skouknu to v jinych prohlizecich zatim sem na to koukaljen v jendom

 

edit : ja to mam uprostred me to teda dycky smrvi icq kdyz mam zadokovany

Link to comment
Share on other sites

Noo testuj to spíš jen na opeře a Firefoxu... opera jako jedinej klient co znám, vše ukazuje jak má (proto se řídim vždy kvuli ni a používám ji).. další validaci na firefox, páč je nejpoužívanější a chrome neřešit, to je na tom stejne jak firefox.. a o IE nebudu radši mluvit

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Tak tohle nemá s jednoduchostí co dělat :)
rejpale

 

 

Noo testuj to spíš jen na opeře a Firefoxu... opera jako jedinej klient co znám, vše ukazuje jak má (proto se řídim vždy kvuli ni a používám ji).. další validaci na firefox, páč je nejpoužívanější a chrome neřešit, to je na tom stejne jak firefox.. a o IE nebudu radši mluvit

firefox mam do opery sem nekoukal este

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

ten samej jo '? tak to potom jo ty pro oci nevidis ? na safic.eu je kulatej a na ewolutions.sz mam 9 karej do ctverce taqk trosku koukej

Link to comment
Share on other sites

Okritizujte mi prosim vas rozcestnik je fakt easy ale docela se mi zalibil jak hlasa titulek v jednoduchosti je krása

hah dal si prec link omg

Naposledy upravil Ewwe dne úte 26. črc 2011 17:00:12, celkově upraveno 1 

 

ty si fakt taky idiot? alebo si to nevies priznat ze si to sem dal 2 krat omg mal som tie weby otvorene v dvoch oknach a videl som to ja som si to nevimyslel lamicka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...