Jump to content

php EasyPanel(SAMP Administracia)


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Caute, dufam ze ste uz o mojom apanely poculi :) Takze toho nejdem moc rozpisovat.

 

EasyPanel

EasyPanel obsahuje:

MySQL Login/Register

//SERVER//

On/Off/Restart system

Server Builder

Server Config

Server log a BanList

GM/FS Installer

Status

Auto Nahadzovac ktory vam kazdu minutu kontroluje server

//WEB FTP//

Upload veci

Vytvorenie zlozky

Vstupenie do zlozky

Zmazanie subora

Menenie subora

 

Tu su screeny:

 

easypanel.JPG

Sry ze je iba jeden screen. Uz som nestihol spravit. Lebo dneska som vymazal z IvoSk vpska moju adminku, lebo ju pripravujem dat do linuxoveho servera :) .

Coskoro novy desing:

desing.png

 

 

Zaver:

Chcel by som na zaver tohto topicu podakovat IvoSK za pozicanie jeho vpska, 7.Hostovi a Bloodmanovi za pomoc a mojmu bratovi co mi nasel srandovnu chybu :d. (namiesto UPDATE som napisal UPTADE :d). Este by som chcel podakovat Toretovy za pekny desing co navrhol pre apanel :).

Dalej by som chcel napisat zopar faktov:

Ja niesom pro v php, ale apanel je vyborny, az na ten WebFTP. Ten by som chcel dobuducna zmenit.

Dalej desing: Ja na desingy moc nesom, je to z jedneho tutu lebo ja CSS wobec nwm. Ale kamarat Toreto mi vo photoshope nakreslil pekny desing, tak brat mi ho zkonponuje :) (Je v screenoh)

Taky faktik, jedine v 2 apaneloch som videl taky iny tip vyberania gamemodov vo configu. Zatial vam nepoviem aky, ale mozete ho ocakavat v dalsej verzii :)

Perlicka nazaver: Kolko mi asi trvalo urobit tento apanel? Prvo si typnite a typ napiste do odpovede(kolko dni). Odoslite to a kuknite sa na dolny spoiler :d:

 

6 dni :)

 

Uz som van napisal, co chcem dorobit nebo prirobit, ale mam ete jednu vec. Dialkove ovladanie cez RCON, a take statistiky atd....

 

 

P.S. Nebudeme hostovat iba samp, ale aj mta a cs1.6 a to uplne zdarma :)

 

P.S. 2 Hosting je FREE a vase servere budu hostovane na mojom linuxovom servere

 

P.S. 3 Otvorenie hostingu bude cca zajtra alebo pozajtra. Musim zajtra zostavit linuxovy server :)

 

P.S. 4 PLS Komentujte a kritizujte :d

Link to comment
Share on other sites

CSS rocks! Pokud ho umite, daj se s nim delat skvele veci!

 

-- čtv 07. črc 2011 16:35:03 --

 

CSS rocks! Pokud ho umite, daj se s nim delat skvele veci!

Ono to spíš bylo myšleno tak, že ten styl co tam momentálně má je fakt sux, s čím musím souhlasit :)

Link to comment
Share on other sites

Nemáte niekto Blysterovu adminku???

OFFTopic aka SPAM :d

Gamelaser ala gman takze drzim palce budes konkurovat leonemu ak to nezabalil :d a drzim palce jeden servr mi rezervni XD

Diky, jasne ze rezervnem

MTA zdarma? Hmm to mas asi dobry VPSko no :d

Mam vlastny pocitac, len zase sa mi nedari rozbehnut ten sprosty debilan :lol:(debian).

Velmi velmi diky. Fakt , ja som ja som vo CSS n00b :d Dneska idem poskladat ten linuxovy server, a dufam ze presvecim brata nech mi nakoduje ten styl :d

ja by som ti to nakódoval..

Ak by si bol taky dobry :) Fakt by mi to bodlo :)

 

-- dnes, 17:57 --

 

G4NG, ja unho adminku nebudem mat, ja mam vlastny pc z linuxom!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...