Jump to content
  • 0

pomoc Problémy z administráciou


Kaki

Dotaz

Cawte mám problémy z administráciou

 

http://93.185.107.68/apanel/index.php

 

Ked to otvorite pise tam toto

 

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /var/www/apanel/nastavenie/config.php on line 2

 

Pomôžete mi?

 

Môj skype: kaper.kaper1

 

Prosím

Link to comment
Share on other sites

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Máš adminku od killera však ?

 

<?php
$m_server		   	=			"localhost"; 
$m_user				  =			"uzivatel_mysql";
$m_password			=			"heslo_mysql";
$m_db				    =			"db_mysql";
///////////////////////////
$ip_hostingu	  =			'IP_hostingu';
?>

 

Toto tam mám ja... doplň údaje napr

 

<?php
$m_server		   	=			"localhost"; 
$m_user				  =			"janko123";
$m_password			=			"jankomrkva";
$m_db				    =			"jankovadatabaza";
///////////////////////////
$ip_hostingu	  =			'0.0.0.0';
?>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'marti1309317544'@'localhost' (using password: YES) in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 4

 

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 5

 

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 6

 

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 7

 

NEVIETE CO MAM SPRAVIT?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Mám ten istý problém...neviem si na pipni vytvoriť databázu

Musíš si anisntalovat phpmyadmin..

 

J, jenže on to dělá na pipni start... takže 3/4 čtvrtiny VPS mu sežery lenny + apache... jestli tam bude ještě spát PMAčko :d no dobrý noo :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'marti1309317544'@'localhost' (using password: YES) in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 4

 

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 5

 

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 6

 

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/apanel/nastavenie/include.php on line 7

 

NEVIETE CO MAM SPRAVIT?

Budeš mít špatný heslo, jméno, databázi, server nebo něco pro připojení k mysql databázi (ta první chyba) a další 3 chyby pod tím by se měli odvíjet od první

 

Proc si delate weby na vserveru pipni? To uz je lepsi free hosting s MySQL

Souhlasim, jen je otázka, jestli ten člověk chce free hosting nebo vlastní doménu 2. řádu... to si na free serveru moc neudělá :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proc si delate weby na vserveru pipni? To uz je lepsi free hosting s MySQL

Souhlasim, jen je otázka, jestli ten člověk chce free hosting nebo vlastní doménu 2. řádu... to si na free serveru moc neudělá :)

 

Ale domenu 2. radu ti taky nikdo zadarmo neda :-) teda pokud nechcete .tk domenu :-)

 

Dobra kombinace je placena domena, kde presmerujete DNS treba na freehosting..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale domenu 2. radu ti taky nikdo zadarmo neda :-) teda pokud nechcete .tk domenu :-)

Dobra kombinace je placena domena, kde presmerujete DNS treba na freehosting..

No to sice ano, ale osobně bych toto nedělal. To by musel bejt dobrej free hosting a bez reklam :d

Proto mám vlastní server a koupenou doménu :p

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to já bych radši zaplatil hosting a doménu bych nechal free, na hostingu záleží víc než na nějakejch 3-5 znacích navíc

 

vlastní server se trošku prodraží oproti webhostingu ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
to já bych radši zaplatil hosting a doménu bych nechal free, na hostingu záleží víc než na nějakejch 3-5 znacích navíc

 

vlastní server se trošku prodraží oproti webhostingu ne?

V tom hostingu máš pravdu... je zbytečné mít free hosting kde jsou reklamy a místo na 100MB dat a platit třeba 300,- za doménu... nesmysl.. se nevyplatí, i když jak pro koho. A hlavně většinou nemá takový možnosti jak placenej hosting.

 

Ono jen záleží, jakoý ma server odběr... momentálně to mám kolem 150W no, ale je v plánu až budou peníze koupit ITX desku s greenem, takže spotřeba by měli klesnou snad na max 60W....

 

Ono hlavní výhoda vlastního serveru je ta, že tam můžeš mít cokoliv jak SW tak HW, nastavený jakkoli a máš k tomu přístup nonstop

 

A hlavní nevýhoda, že to nemusí jet nonstop (záleží jestli spadne el. doma) a linka není 1Gbps ale moje (i když zatim stačí)... download ze serveru je kolem 300KB/s.. další nevýhody nejsou ... jo a veřejnou IP

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...