Jump to content

[PERMA-BAN]IvoSK,IvoneSK,....


DooM

Recommended Posts

Cste uz jste si jiste vsimli jednoho "retarda" jmenem Ivan Antalov.

Zaklada si tu neustale dalsi a dalsi acc.Nadava lidem,neumi prijmout kritiku a pravdu..

Proste spatny clovek co tu nema co delat...

 

moznost var do ankety ani nedavam ptze on by si stejne zalozil kdyztak novy ucet...

 

Jeho ucty ktere sem tu objevil : IvoSK,ivone, ivone(to maly tm nwm jak se ted dela:D),leone

Link to comment
Share on other sites

Ja sem napriklad pro vyhozeni SweetCZ, co prispevek to minimalne 1 sprosty slovo, zadna pomoc od nej se neda cekat a muzu pokracovat.... ale myslim ze jeho 13 let vse vysvetluje...

Link to comment
Share on other sites

Ja sem napriklad pro vyhozeni SweetCZ, co prispevek to minimalne 1 sprosty slovo, zadna pomoc od nej se neda cekat a muzu pokracovat.... ale myslim ze jeho 13 let vse vysvetluje...

chlape ja kazdej den pomuzu aspon jednou ;) a bohuzel na dementy sem sprostej :) tak uz to je... zaloz si klidne temu na to aby mi dali ban, ja uz sem si toho na tomto fore dost prozil a jen cekam kdy skoncim :d

Link to comment
Share on other sites

To: ™ se dělá ALT+0153

 

co cekas? ze mam na notasu numerickou?:d

Pokud maš Win Vista/7 tak si v centru usnadnění zapni virtuální klávesnici :d

 

ve vsech windowsech by to od XP navrh melo byt mozna i v nizsich ;) C:\Windows\System32\osk.exe ;)

Link to comment
Share on other sites

Doom> este si zabudol na nicky mafian995 a urcite aj mafian456 :d:)

 

uh dik :d zapomel jsem..

Klúd sweet je v poho.... len niektorý ddmnti by ste sa mali kludnit.... pekne poziadaj a on urcite poradi "cheers"

 

Ses sem regnul aby si obhajil sweeta ne? a pak zase mazes:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...